Skocz do zawartości

Zdjęcie
wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Karla

Karla

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 31 styczeń 2014 - 11:42

MerSoft finanse i księgowość to program z którego korzysta wiele firm w tym i nasza.

Namiary na firme dostałam z polecenia. My juz korzystamy z nowej wersji web. Nie musieliśmy  instalować programu, tylko mamy do niego dostęp przez przeglądarkę internetową.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i czytelny. Korzystamy z całego pakietu łącznie ze środkami trwałymi i zestawieniami. Na ich stronie jest demo środków trwałych www.meritus.pl

#2 Guest_Skarbek

Guest_Skarbek
  • Goście

Napisano 29 marzec 2014 - 18:49

Czyli rozumiem, że to księgowość internetowa taka jak np. szybkafaktura.pl. Czy macie jak w szybkiej fakturze dodatkowe moduły takie jak magazyn, kilometrówka, listy płac itd.? Lubię mieć wszystkie takie rzeczy w jednym programie.

#3 Guest_Logorski

Guest_Logorski
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 17:37

Dla mnie w kwestii księgowości internetowej istnieje tylko wfirmia. Fenomenalny program do fakturowania, magazynowania i ma bardzo rozbudowany crm. Moja firma funkcjonuje bardzo dobrze właśnie dzięki pakietowi z wfirma.

#4 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 15:21

Ja jestem bardzo zadowolony z BizIn. Też działa online, licencja jest niedroga (ok. 10 zł miesięcznie), a wtedy zyskujemy dostęp do naprawdę rozbudowanych funkcji. Natomiast wersja darmowa jest świetna do wystawiania faktur, rachunków, czy dokumentów rejestracji sprzedaży paragonowej. Bardzo przydaje się opcja wysyłania ich bezpośrednio z aplikacji na skrzynkę pocztową kontrahenta. Natomiast w wersji płatnej, czyli tej z której my korzystamy, pojawia się też dostęp do programu sprzedażowego z obsługą magazynów. No i ta opcja działania przez przeglądarkę nie raz już uratowała mi życie, jak potrzebowałem na szybko dostępu do danych, a byłem poza biurem smile.png

#5 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 14:00

Dla mnie w kwestii księgowości internetowej istnieje tylko wfirmia. Fenomenalny program do fakturowania, magazynowania i ma bardzo rozbudowany crm. Moja firma funkcjonuje bardzo dobrze właśnie dzięki pakietowi z wfirma.

może nie mówiłbym o wfirmie w samych superlatywach, ich analizy generują się zdecydowanie za długo, ale ogółem faktycznie mają chyba najbardziej rozbudowaną księgowość online na rynku

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: księgowość, finansw i księgowość, program księgowy, program dla firm, dla księgowych, biura księgowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych