Skocz do zawartości

Dobry program kadrowo-płacowy

wróć do serwisu Księgowość 63 odpowiedzi w tym temacie

#61 BR_Libra

BR_Libra

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 kwiecień 2019 - 14:36

Jeśli chodzi o program kadrowo-płacowy mogę polecić raks. Mam go w swoim biurze rachunkowym od prawie 20 lat :) W mojej opinie raks sie sprawdza w zakresie rozliczenia umów o pracę i umów cywilno prawnych.

#62 Guest_artek

Guest_artek
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 19:28

Najlepszy program to taki dedykowany pod konkretne potrzeby firmy. Są gotowce ale tam zawsze coś trzeba zmieniać. U nas w firmie jest informatyk który uczył się programowania w codecool. Chłopak ambitny i ciągle się rozwiaja, i to on przygotował oprogramowanie dla naszej firmy.

#63 Hondek

Hondek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 08 maj 2019 - 10:17

Jak chodzi o kadry i płace to zdecydowanie polecam program firmy LeftHand. Korzystam też ich programu księgowego, oba działają bez zarzutu. Funkcjonalne, intuicyjne, ale najlepiej sprawdzić samemu, ja przed zakupem zawsze wolę przetestować, żeby wiedzieć co kupuję smile.png

Jest ok, też testowałem. Jednak decyzja padła na Kadry i Płace z Pakietu Przedsiębiorcy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Program jest bardzo intuicyjny, zawiera wszelkie niezbędne funkcjonalności potrzebne nam do rozliczania zatrudnionych pracowników Jeżeli ktoś poszukuje i zastanawia się to proponuję przetestować za darmo https://www.pakietpr...l/kadry-i-place

#64 Guest_podartek

Guest_podartek
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 15:03

czy Wasze programy obsluguja juz ppk? albo wiadomo czy i kiedy beda?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych