Skocz do zawartości

Dobry program kadrowo-płacowy

wróć do serwisu Księgowość 63 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 12:35

Czy możecie mi polecić jakiś dobry program kadrowo-płącowy?

Zależy mi, żeby był aktualizowany i prosty w obsłudze.

#2 Guest_Krystian

Guest_Krystian
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 12:37

Czy możecie mi polecić jakiś dobry program kadrowo-płącowy?

Zależy mi, żeby był aktualizowany i prosty w obsłudze.

Ja korzystam od lat z programów od Lefthand. Jeszcze nigdy mnie ta firma nie zawiodła.  Programy mają wbudowany generator umów, dokumentów i raportów i są zawsze aktualizowane, ponadto masz możliwość korzystania z pomocy technicznej jakby były jakieś problemy. 

#3 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 12:42

Ja korzystam od lat z programów od Lefthand. Jeszcze nigdy mnie ta firma nie zawiodła.  Programy mają wbudowany generator umów, dokumentów i raportów i są zawsze aktualizowane, ponadto masz możliwość korzystania z pomocy technicznej jakby były jakieś problemy. 

Ok dzięki, właśnie jestem na ich stornie internetowej i faktycznie mają ciekawe programy. Nie wiem tylko czy cena nie jest dla mnie za wysoka, chciaż z drugiej strony lepiej wydać dobrze pieniadze i mieć pewność, że to dobry program.

A orientujesz się może czy można negosjowac ewentualnie ceny?

#4 Guest_Krystian

Guest_Krystian
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 12:48

Ok dzięki, właśnie jestem na ich stornie internetowej i faktycznie mają ciekawe programy. Nie wiem tylko czy cena nie jest dla mnie za wysoka, chciaż z drugiej strony lepiej wydać dobrze pieniadze i mieć pewność, że to dobry program.

A orientujesz się może czy można negosjowac ewentualnie ceny?

Jak ja u nich zamawiałem programy to mi dobierali indywidualnie ofertę także zadzwoń i zapytaj. Na pewno coś dla Ciebie wymyślą ciekawego. Tak jak mówię - mnie jeszcze Lefthand nigdy nie zawiódł i mam nadzieję, że się to nie zmieni, bo nie mam czasu szukać nowych rozwiązań. 

#5 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 12:50

Jak ja u nich zamawiałem programy to mi dobierali indywidualnie ofertę także zadzwoń i zapytaj. Na pewno coś dla Ciebie wymyślą ciekawego. Tak jak mówię - mnie jeszcze Lefthand nigdy nie zawiódł i mam nadzieję, że się to nie zmieni, bo nie mam czasu szukać nowych rozwiązań. 

Ok dzięki za pomoc, za chwilę będę dzwonił. Jakbym miał jeszcze jakieś pytania do Ciebie będę pisał.

#6 Lennka

Lennka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 333 postów

Napisano 30 styczeń 2014 - 12:58

Płace/Kadry Piotr Zielonka.

#7 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 17:07

R2płatnik - zdecydowanie najlepszy i aktualizowany na bieżąco (od mojej firmy wdrożeniowej wiem że to oczko w głowie producenta)

#8 Guest_staszek

Guest_staszek
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 16:06

Przepraszam, ale śmiem twierdzić, że albo kupisz program dobry, albo tani. Nawet wspomniany wyżej R2płatnik co prawda ma świetnie rozwiązany rozrost firmy, ale wcale nie jest najtańszy. Za jakość trzeba płacić. Taka prawda.

#9 Guest_zofia

Guest_zofia
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 22:04

r2płatnik polecam - bdb program do kadr i płac

#10 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 13 maj 2014 - 13:32

Pracuję na R2płatniku od lat i jest bardzo w porządku. Szczerze polecam. Polecam jednak sprawdzić wersje niższe ponieważ u nas w firmie pracujemy na wersji PRO (nie wiem czy pozostałe oferują taki sam wachlarz opcji, ale podejrzewam, że nie).

#11 Guest_pomocy_pomocy

Guest_pomocy_pomocy
  • Goście

Napisano 15 maj 2014 - 13:09

Witam testeuj właśnie Lefthand Kadry i Płace. Dzwoniąc do nich dowiedziałam się, że program w ofercie maja stosunkowo niedawno. W internecie nie znalazłam za dużo opinii na tema temat stąd moje pytanie: czy ktoś może pracuje na ich programie? Zależy mi tylko gównie na opiniach wczelkicg negatywnych bądź pozytywnych. Proszę o pomoc. 

#12 Guest_martinka77

Guest_martinka77
  • Goście

Napisano 22 maj 2014 - 13:43

Tylko R2płatnik. To najlepszy program kadrowo-płacowy, jaki miałam, a miałam już styczność z naprawdę wieloma. Kto ma możliwość, niech sprawdza. Gwarantuję, że efekt będzie dokładnie taki, jak u mnie, czyli zostaniecie przy R2płatniku już na zawsze, do końca Waszej kariery zawodowej.

#13 Guest_Gościówa

Guest_Gościówa
  • Goście

Napisano 22 maj 2014 - 13:56

Ja też korzystam z R2Płatnik. Świetny program. Wcześniej pracowałam na Module kadrowym Optimy. Okropieństwo.

#14 Guest__pomocy_pomocy

Guest__pomocy_pomocy
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 14:14

Podbijam pytanie o kadry Lefthandowe? wygląda to dobrze, tylko potzrebuję jeszcze opinii kogoś kto już dłużej uzywa

#15 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 20:16

Nie znam, ale wg mnie sama sobie odpowiedzialas, bo piszesz, ze program maja od niedawna, to na pewno mozesz spodziewac sie klopotow mniejszych lub wiekszych. IMHO, lepiej zainwestuj w R2platnika tak jak ci ludzie podpowiadaja bo to sprawdzony program ze wsparciem.

#16 Guest_Lidia

Guest_Lidia
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2014 - 11:25

Witam,

czy ktoś zna firmę DMZ Chemak ze Szczecina. Proponują system Karo. Czy ktoś się z nim spotkał i może coś napisać?

#17 Guest_Pani_kadrowa

Guest_Pani_kadrowa
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2014 - 09:36

Podbijam pytanie o kadry Lefthandowe? wygląda to dobrze, tylko potzrebuję jeszcze opinii kogoś kto już dłużej uzywa

Witam, 

korzystam z kadr i płac od Lefthand od lutego 2013. Nie mam zastrzeżeń, przyjemnie sie pracuje. Mam wrażenie, że to ich najlepszy produkt. Jeśli ktos ma pytania chętnie odpowiem. 

#18 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2014 - 07:09

ja pracuję na programie Kadry i Płace - Pakietu Przedsiębiorcy - do małej firmy jest idealny. I nieprawdą jest że za jakość trzeba słono płacić - cena tego programu nie jest wygórowana a program posiada wszystko to co potrzebuję. Zanim zamówiłem program przetestowałem go bezpłatnie, zasięgnąłem opinii tu i ówdzie i nie zaluje ze moja decyzja padła na ten wlaśnie program. Wersje testową można pobrać stad: http://pakietprzedsi...l/kadry-i-place

#19 Guest_Lothar

Guest_Lothar
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2014 - 03:17

Wprawdzie to program do ogólnego zarządzania firmą, fakturowania i księgowości, ale ma też funkcje związane z płacami, a z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu o tyle, że sam go używam. Mam na myśli księgowość internetową szybkafaktura.pl. Przez 45 dni można ją za darmo wypróbować.

#20 Guest_filip

Guest_filip
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2014 - 13:02

Nie znam, ale wg mnie sama sobie odpowiedzialas, bo piszesz, ze program maja od niedawna, to na pewno mozesz spodziewac sie klopotow mniejszych lub wiekszych. IMHO, lepiej zainwestuj w R2platnika tak jak ci ludzie podpowiadaja bo to sprawdzony program ze wsparciem.

Moge poprzec, bo pracuje na nim od 5 lat

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych