Skocz do zawartości


Zdjęcie

Od kiedy liczyć czas pracy


wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy forów
  • 516589 postów

Napisano 29 styczeń 2014 - 20:08

Nie ma jednoznacznych regulacji dotyczących tego, od jakiego momentu należy liczyć czas pracy pracownika. Dlatego kwestie te powinny znaleźć się w przepisach wewnętrznych. Powrót do artykułu: Od kiedy liczyć czas pracy

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 21:22

To chyba czytali managerowie z ENEA, bo niedługo czas rozpoczęcia pracy będzie liczony jak umysłowy włączy komputer, a fizyczny weźmie klucz lub młotek do ręki. Ech, czy Niemcy tak traktują swoich pracowników.

#3 Guest_FeliX

Guest_FeliX
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 05:19

Do "Gość" - nie. Niemcy są cywilizowani wobec własnych ludzi bo to wg nich jednak ludzie. W "ten kraj" dziurawe prawo pisane pod lobby wielkich korpo albo przez "niedlaidiotów" pisze się dla "małp" więc jak masz wielki zakład to "przerwa 15 min" jest w cudzysłowie bo nie masz 15min. Czasam nawet 10 nie ma pracownik ale kogo tam to obchodzi w "ten kraj". Kasa dla polityków, sędziów, prawników i posłów leci z naszej kieszeni i tylko to się liczy. Oni mają przerw ile i kiedy chcą; a skoro tak, to nam nie wolno za dużo "wolnego", bo ktoś jednak musi tyrać?

#4 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 16:20

Same bzdury i wyroki sądów z lat 70. Jest znacznie więcej orzeczeń wydanych za demokracji -aktualnych.

#5 Guest_biurwokrat

Guest_biurwokrat
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 06:13

Czyli mając firmę w Krakowie irytującemu nas pracownikowi (ktory wraca służbowym autem do domu) zlecamy montaż w Gdańsku nie płacąc mu za czas dojazdu? Powodzenia z uzasadnieniem tych twierdzen w sądzie czy przed PIP.

#6 Guest_mario

Guest_mario
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2020 - 18:56

a co jeśli osoba która odbiła kartę w drodze na stanowisko rozpoczęcia pracy doznała urazu z przyczyn nie zależnych od niej będzie to wypadkiem w pracy czy nie jeśli pracodawca określi że czas pracy jest liczony dopiero od wymienionego stanowiska .Tutaj mamy jakąś dziurę w prawieDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych