Skocz do zawartości

Zdjęcie

prowadzenie pełnej księgowości, Wrocław

prowadzenie pełnej księgowośc wrocław dobry księgowość dobre biuro rachunkowe

wróć do serwisu Moja Firma 24 odpowiedzi w tym temacie

#1 wroclaw.ska

wroclaw.ska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 styczeń 2014 - 13:14

W obecnym roku podatkowym osiągnę kwotę przychodów, po przekroczeniu której konieczne jest prowadzenie pełnej księgowości. Osoba która zajmuje się moją księgowością od dłuższego czasu wspomina że nie będzie w stanie dalej tego kontynuować ponieważ nie odpowiednich umiejętności i doświadczenia w tym zakresie. Teraz się zastanawiam czy lepiej udać się do jakiegoś biura rachunkowego czy zacząć szukać certyfikowanego księgowego z doskoku (będzie taniej) Co o tym sądzicie.

#2 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2014 - 14:54

dobry księgowy to skarb ale znaleźć takiego nie jest niestety łatwo

#3 kordian

kordian

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów
  • Lokalizacjaśląsk

Napisano 26 styczeń 2014 - 22:26

W prywatnej firmie nie ma wymogu żeby księgowy z certyfikatem musiał prowadzić pełną księgowość, wystarczy że ma wiedzę, doświadczenie i umiejętności w tym zakresie,

zostało jeszcze sporo czasu więc możesz poszukac kogoś kto będzie np. nadzorował pełną księgowość, a osoba która do tej pory  prowadziła będzie się uczyć, lub znaleźć osobę która Ci to poprowadzi od A do Z, albo po prostu oddaj dokumentację do biura rachunkowego.

#4 kadrowiec

kadrowiec

księgowy, kadrowy i inspektor BHP

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1118 postów

Napisano 26 styczeń 2014 - 22:34

Jedno i drugie rozwiązanie ma swoje wady i zalety - księgowy na miejscu bez wątpienia lepiej dopilnuje wszystkiego ale po pierwsze jest droższy od biura, a po drugie nie masz gwarancji, że na pewno się zna na wszystkim. W biurze masz taniej i jest tam zawsze kilku księgowych wiec większa pewność.

#5 anetka

anetka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 27 styczeń 2014 - 10:39

W obecnym roku podatkowym osiągnę kwotę przychodów, po przekroczeniu której konieczne jest prowadzenie pełnej księgowości. Osoba która zajmuje się moją księgowością od dłuższego czasu wspomina że nie będzie w stanie dalej tego kontynuować ponieważ nie odpowiednich umiejętności i doświadczenia w tym zakresie. Teraz się zastanawiam czy lepiej udać się do jakiegoś biura rachunkowego czy zacząć szukać certyfikowanego księgowego z doskoku (będzie taniej) Co o tym sądzicie.

Popełniasz błąd patrząc w tej kwestii na koszty.Dobra księgowość to w żadnym wypadku nie cena aczkolwiek nie chodzi,też o to by wybierać najdroższego... Zrób może wywiad środowiskowy i podpytaj znajomych bądź osoby prowadzące działalność z kogo usług korzystają.

W podobny sposób znalazłam u nas Podatek(polecam sprawdzić) Od długiego czasu jest zadowolona z usług Pana Krukowskiego.

Nie wspominając o tym, że posiada kompetencje to bez jako pomocy i podpowiedzi wątpię bym uzyskała jakieś dodatkowe fundusze na prowadzenie działalności.

#6 wroclaw.ska

wroclaw.ska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 styczeń 2014 - 14:16

Jeśli możesz to prosiłbym o jakikolwiek kontakt.

#7 Guest_Jaroo

Guest_Jaroo
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 14:22

Witam,

zgadzam się z w/w opinią, że cena w księgowości nie powinna stanowić głównego wyznacznika. Ja osobiście prowadzę księgowość w biurze rachunkowym Primea Finanse i z całą odpowiedzialnością mogę ich polecić. Cena jest ok, tym bardziej, że indywidualnie podchodzą do sprawy. Oczywiście księgowa która sprawuję nad wszystkim piecze posiada certyfikat MF, tak więc... nie ma się czego obawiać. Niżej podaje kontakt, konsultacja jest bezpłatna tak więc do niczego się nie zobowiązujesz...

530 589 480 (trzeba zadzwonić i najpierw umówić się na to spotkanie i dowiedzieć się wszystkiego. (bezpłatne)

biuro mają tuż przy rynku więc z każdej strony blisko Dołączona grafika

#8 anetka

anetka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 30 styczeń 2014 - 10:20

Jeśli możesz to prosiłbym o jakikolwiek kontakt.

[color=#000000;]Sprawdź w internecie Podatek. Mają siedzibę na Hallera praktycznie od razu za wiaduktem kolejowym w stronę FAT-u.[/color]

#9 Guest_Ilona

Guest_Ilona
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 13:59

Witam,

zgadzam się z w/w opinią, że cena w księgowości nie powinna stanowić głównego wyznacznika. Ja osobiście prowadzę księgowość w biurze rachunkowym Primea Finanse i z całą odpowiedzialnością mogę ich polecić. Cena jest ok, tym bardziej, że indywidualnie podchodzą do sprawy. Oczywiście księgowa która sprawuję nad wszystkim piecze posiada certyfikat MF, tak więc... nie ma się czego obawiać. Niżej podaje kontakt, konsultacja jest bezpłatna tak więc do niczego się nie zobowiązujesz...

530 589 480 (trzeba zadzwonić i najpierw umówić się na to spotkanie i dowiedzieć się wszystkiego. (bezpłatne)

biuro mają tuż przy rynku więc z każdej strony blisko Dołączona grafika

A gdzie to biuro dokładnie się znajduję, bo prowadzę księgowość w TC i nie żyję z nimi w dobrej komitywie, tym bardziej, że koszt oraz okres umowy mnie nie zadowala. Zastanawiam się nad zmianą, a to co piszesz brzmi w miarę sensownie.jakbyś mógł trochę więcej na ich temat napisać, byłabym wdzięczna. Chyba warto przynajmniej umówić się na to spotkanie skoro jest bezpłatne i porozmawiać, jeśli mnie przekonają to chętnie zamienię biuro.

Proszę o odpowiedź w miarę szybkim czasie.

Pozdrawiam

Ilona 

#10 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 15:13

Moją Spółke z o o od 1,5 roku prowadzi biuro Rest  - Pania Kasia Woźniak. Jestem bardzo zadowolona. Mam pełna księgowość, vat, zatrudniam pracowników. Bardzo miła osoba i ma widać ogromną wiedzę, cena też konkurencyjna, certyfikat też widziałam. Wcześniej korzystałam z innego biura i nie mogłam spać po nocach bo sama musiałam się dowiadywać jakie mam obowiązki. Nowe biuro pomogło mi wszystko ogarnąć. Znajomemu tez poleciłam i też jest bardzo zadowolony. Polecam Marta

#11 Guest_Jaroo

Guest_Jaroo
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 15:59

A gdzie to biuro dokładnie się znajduję, bo prowadzę księgowość w TC i nie żyję z nimi w dobrej komitywie, tym bardziej, że koszt oraz okres umowy mnie nie zadowala. Zastanawiam się nad zmianą, a to co piszesz brzmi w miarę sensownie.jakbyś mógł trochę więcej na ich temat napisać, byłabym wdzięczna. Chyba warto przynajmniej umówić się na to spotkanie skoro jest bezpłatne i porozmawiać, jeśli mnie przekonają to chętnie zamienię biuro.

Proszę o odpowiedź w miarę szybkim czasie.

Pozdrawiam

Ilona 

Biuro mają w budynku Leszczyński Center, jak to mówią rzut beretem od Rynku.. W tym samym budynku, jeżeli Ci to coś mówi jest Grota Solna, a obok bar/knajpa Setka Dołączona grafika Co mogę o nich napisać, to same dobre rzeczy, najważniejsze, że mają wiedzę, są na bieżąco ze zmianami w naszym kochanym prawie podatkowym etc. Miło, gościnnie.. nie wiem co więcej napisać. Od niedawna prowadzę działalność i od samego początku jestem z nimi, to pewnie też bardzo uspokaja bo masz świadomość, że robią to kompetentni ludzie, śmiało można spać w nocy Dołączona grafika Fajne jest u nich to, że mają program partnerski czy rekomendacyjny (jak zwał tak zwał)... ja niestety nie mam na tylu znajomych których mógłbym tam polecić, ale brata już tam skierowałem, więc jakieś bonus z tego mam, ale nie będę zdradzać jaki :)  Numer podałem na górze, więc jak ktoś reflektuje to śmiało można się umówić. Mój brat był na rozmowie i same pozytywy, jednocześnie miał ofertę z innego biura (gdzieś na hallera, powstańców biuro) była tańsza, ale stwierdził, że takie masło maślane mu opowiadali, a w Primea rzeczowo, kawa na ławe i to mu się spodobało. 

#12 Guest_Ilona

Guest_Ilona
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 14:28

Jeszcze raz dziękuję za kontakt. Byłam, widziałam na własne oczy... najważniejsza była rozmowa z księgową. Jest konkretna, zna się na przepisach prawa, podatkowych, nawet tych które obowiązują od niedawna (plus za to że są na bieżąco ze zmianami). Certyfikat MF również sprawdziłam wszystko jest ok. Jestem pozytywnie zaskoczona przebiegiem rozmowy, na każde pytanie uzyskałam odpowiedź... nawet mogę dzwonić w nadzwyczajnych wypadkach po godzinach pracy biura. Jeszcze oficjalnie nie zdecydowałam się, ale na 90% jestem na "tak". Polecam tym którzy się wahają, konsultacja jest faktycznie bezpłatna... Polecam Primea Finanse. 

P.S 

Jaro, dziękuję za kontakt Dołączona grafika

#13 Guest_aleksandra.g

Guest_aleksandra.g
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 13:23

Ja zmieniłam jakiś czas temu biuro bo ceny niespodziewanie podnieśli, a jakość usług nadal pozostawiała wiele do życzenia...niestety cena nie zawsze idzie w parze z jakością.

Choc z tego nowego jestem zadowolona- co do jakości nie mam zastrzeżeń, że tak powiem "posprzątali" jak się okazało parę rzeczy za poprzednią firmę i zamknęli mi rok. We wszystko mam pełny wgląd online - fajna nowość jak dla mnie i wielki plus za to że nie muszę dowozić dokumentów- sami ode mnie odbierają

Cenowo wyszło mnie taniej , więc same zalety.

Polecam biuro Super Księgi Pani Katarzyny Skowrońskiej z ul. Łęczyckiej- żałuję, że nie trafiłam do nich wcześniej bo są na rynku od 2003 roku a ja wtedy zakładałam działalność właśnie smile.png

#14 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 971 postów

Napisano 24 styczeń 2015 - 14:41

Niestety ciężko znaleźć dobre biuro księgowe. Większość z nich w ogóle się nie stara.

#15 Andrzej Lazarowicz

Andrzej Lazarowicz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 20 luty 2015 - 18:38

Ja mogę z powodzeniem polecić http://business-tax.pl/ biuro działa nieprzerwanie od 1993 roku. W tej chwili swój rynek poszerzył na teren całej Polski przez wykorzystywania platformy księgowości online. Przez co klient ma dostep do oprogramowania za darmo przez internet.

#16 Guest_wareda

Guest_wareda
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 12:28

Prowadzenie księgowości to dla jednych frustrujące zajęcie a dla drugich pasja. Pasją jest na pewno dla księgowych z biura rachunkowego Super Księgi. To profesjonalne biuro rachunkowe. Cechuje ich rzetelność i poważne podejście do klienta. Najlepsze biuro rachunkowe i najsympatyczniejsze księgowe (Pani Elżbieta i Pani Katarzyna) oraz Pani Marta – kadrowa!

#17 Guest_rolo

Guest_rolo
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2015 - 11:19

Korzystałam z usług kilku biur rachunkowych i niestety muszę przyznać, że dużo „księgowych” nie nadaje się do swojej pracy. Jedynym biurem z których usług jestem zadowolona to Super Księgi z Wrocławia. Są rzetelni i poważnie podchodzą do każdego klienta. Zawsze mają czas na rozmowę i poradę. Moja księgowa Pani Katarzyna jest najlepsza

#18 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 736 postów

Napisano 14 październik 2015 - 09:13

O ile nie ma problemów przy prowadzeniu zwykłej księgi przychodów oraz rozchodów to z pełną księgowością może być i to nie taki mały z uwagi na to,że nie radzi sobie z tym wielu księgowych . Wymaga to wiedzy oraz doświadczenia. My jakiś czas temu w firmie przeszliśmy na ten rodzaj księgowości. Na dzień dzisiejszy korzystamy z usług księgowych ING:

http://www.ingksiegowosc.pl/

Można tam skorzystać z pomocy zespołu specjalistów. Księgowego, specjalisty do spraw kadr oraz asystenta wspierającego działania w firmie. Jesteśmy zadowoleni. 

#19 Guest_ZofiaK

Guest_ZofiaK
  • Goście

Napisano 04 listopad 2015 - 12:04

Ja z usług wielu biur rachunkowych korzystałam, ale zdecydowanie najlepiej idzie to Paniom z superksiegi.pl, mają swieże bardzo profesjonalne podejście, w razie jakichkolwiek wątpliwości mozna sie skontaktwać, porozmawiać, wszystko wyjaśnia smile.png Zwłaszcza polecam Panią Kasię smile.png

#20 adamgalecki

adamgalecki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 04 listopad 2015 - 17:47

Sprawdź pierwszą stronę wyników z google ;)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prowadzenie pełnej księgowośc, wrocław, dobry księgowość, dobre biuro rachunkowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych