Skocz do zawartości

wypadek w trakcie wykonywania pracy

upadek z małej wysokości

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 22:06

miałam niedawno mały wypadek w pracy spadłam z drabiny z ok.1metra .wskutek tego wypadku mam skręconą ręke . co musze zrobić by dostać jakieś odszkodowanie

#2 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 22:15

miałam niedawno mały wypadek w pracy spadłam z drabiny z ok.1metra .wskutek tego wypadku mam skręconą ręke . co musze zrobić by dostać jakieś odszkodowanie

co mam robić

#3 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8194 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 21 styczeń 2014 - 23:01

Wypadek  zgłosić oficjalnie pracodawcy na piśmie.Na podstawie zgłoszenia wypadku przez poszkodowanego pracownika pracodawca wszczyna postępowanie wypadkowe,spisuje protokół wypadkowy na podstawie którego otrzymujesz zasiłek wypadkowy w wysokości 100%,a po zakończeniu leczenia składa się wniosek do ZUS o ustalenie uszczerbku na zdrowiu.To właśnie z ZUS otrzymuje się odszkodowanie po wypadku w pracy.

#4 Ela Mikołajczak

Ela Mikołajczak

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 09:35

Najlepszym rozwiązaniem jest zgłosić się do profesjonalnej firmy, która od wielu lat zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań po tego typu wypadkach i pomogła już wielu ludziom, którzy tak jak Ty nie wiedzieli od czego zacząć, i która udzieli Ci porady bezpłatnie, a także poprowadzi Twoją sprawę od początku do końca- również bezpłatnie. Zadzwoń lub napisz do nas, pomożemy :) 

http://www.sos-bphc.com/

#5 Witka1

Witka1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 16 marzec 2018 - 14:27

Wypadek  zgłosić oficjalnie pracodawcy na piśmie.Na podstawie zgłoszenia wypadku przez poszkodowanego pracownika pracodawca wszczyna postępowanie wypadkowe,spisuje protokół wypadkowy na podstawie którego otrzymujesz zasiłek wypadkowy w wysokości 100%

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych