Kategorie
Skocz do zawartości

Program do faktur zgodny z VAT 2014

Gość Andy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Z afaktury.pl można teraz skorzystać z darmo ponieważ program jest w fazie testów beta. Jak ktoś nie che płacić za program, a szuka sposobu na darmowe wystawienie kilku faktur to może sprawdzić ten program. Opcji sporo: wystawianie FV w róznych jężykach, multi druk faktur, zewnętrzne API pozwalające na integrację ze sklepami internetowymi, automatyczne zmiany faktury proforma na vatowska. statystyki i raporty oraz wiele innych.

Szkoda zachodu żeby później przenosić dokumenty. Lepiej od razu wybrać docelowe oprogramowanie. Chyba że do testów to okej. Potestować zawsze można jak się ma czas. Ja korzystam długo właśnie z faktur od r2 i mogę polecić. Wcześniej byłem na inFakcie i też w porządku jak się nie ma zbyt wielu dokumentów.

Gość jajeczko

Czy jest teraz błędem, jeśli mój program drukuje fakturę z dopiskiem VAT ( fakrura VAT nr...)? W ustawie od 01.01.2014r nie ma nic o tym, że faktura nie powinna zawierać słowa vat jest definicja faktury i jakie powinna zawierać dane ale o dopisku vat nic nie znalazłem???

[color=#ff8c00;]Dla biur rachunkowych, ksiegowych[/color] MerSoft FK Finanse i Księgowość za darmo sprawdź http://www .meritus.pl/

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii web’owej, program MerSoft FK Finanse i Księgowość ma bogatą funkcjonalność np.:

• [*]Generowanie wydruków w formatach PDF i Excel 
    [*]Import wyciągów z Państwa systemu do programu księgowego
    [*]Zapisy i rozliczenia w obcej walucie oparte na dowolnie definiowanych tabelach kursów
    [*]Generowanie raportów finansowych definiowanych przez Użytkownika 
    [*]Możliwość usuwania i korygowania księgowań w okresach otwartych
    [*]Automatyczne tworzenie sprawozdań
    [*]Kontrola nierozliczonych należności i zobowiązania na dowolny dzień
    [/list]

• 1 miesiąc temu...

Mogłaby spodobać Ci się szybkafaktura.pl. Podstawowy pakiet to niecałe 10 zł. Program jest stale aktualizowany, nie tylko jest w zgodzie z VAT 2014 ale jeszcze doradcy księgowi współpracujący z platformą wyjaśniają zmiany jakie zaszły w przepisach. Dodatkowo wszystko opisane jest w menu pomocy. Program magazynowy jest chwalony we wszystkich rankingach. Można go sobie dobrać jako dodatkowy pakiet, ale nie jest to obowiązkowe.

• 2 tygodnie później...

Online jest jeszcze dostępny afaktury.pl Ma sporo modułów: wysyłanie faktur, kontrola stanu płatności, archiwizowanie, wystawanie FV w różnych językach. Wszytko zabezpieczone łączem z certyfiktem SSL, aby zachować normy bezpieczeństwa.

• 2 tygodnie później...

Też korzystam z oprogramowania online do wystawiania faktur (można też sporządzić zestawienia kosztów związanych z podatkami, zakupami, pracownikami itd). Przydaje się to szczególnie wtedy kiedy potrzebuję wygenerowanie faktury gdy jestem poza biurem. Korzysta w tym celu z https ://www.firmino.pl/  - działa dobrze zarówno na PC-tach, laptopach jak i urządzeniach mobilnych (ja działam na tablecie Lenovo Yoga 10 na 3G).

Jak chcecie to możecie za darmo testować przez 60 dni. Później gdybyście chcieli dajej korzystać, to koszt miesięczny wynosi 4,8 zł

• 2 miesiące temu...

ja użytkuje program Sprzedaż i Magazyn Pakietu Przedsiębiorcy - to moduł z magazynem. Zanim kupiłem testowałem też Faktura VAT tego samego producenta- obydwa programy przyjazne w obsludze, zgodne z przepisami, intuicyjne. Z czystym sumienie mogę je polecic pakietprzedsiebiorcy.pl

• 1 miesiąc temu...

Używam Firmino - z kilku względów. Podoba mi się to, że działa online  - a w mojej pracy jest to niezwykle istotne - bo pracuję w różnych miejscach, przy różnych komputerach i najzwyczajniej w świecie nie sprawdziłoby się to u mnie. Posiada również moduł CRM dzięki któremu mogę porządkować sprawy związane z relacjami z klientem, zadania itd.

Odsyłam na https://www.firmino.pl/ - tutaj można się zalogować.

• 2 tygodnie później...

Ja korzystam z BizIn - jest wersja bezpłatna, która zawiera podstawowe funkcje a do bardziej zaawansowanych trzeba już wykupić licencje. ja obecnie mam juz platna i jestem bardz zadowolony. program bardzo intuicyjny i dziala w przegladarce internetowej wiec mam dostep do tych danych z kazdego miejsca smile.png

• 3 tygodnie później...

U mnie w firmie od kilku miesięcy zaczęliśmy korzystać z www.mojksiegowy24.pl, bardzo przyjemna aplikacja, można wystawiać faktury z każdego miejsca gdzie się znajdujemy. Od niedawna przeszliśmy także na księgowość online, która także znajduje się na platformie smile.png

• 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich,

Szukam darmowego programu, aplikacji, nie on-line do wystawiania faktur usługowych, ale tak aby w jednym programie można wystawić faktury od kilku sprzedawców, tak żeby każdy miał swoją numerację. Gdyby miał jeszcze re-faktury to byłoby soper. Z góry dzięki za pomoc

M.  smile.png

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...