Skocz do zawartości

Program do faktur zgodny z VAT 2014

wróć do serwisu Księgowość 70 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Andy

Guest_Andy
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 16:20

Jaki wybrać tani i niedrogi program do faktury zgodny z VAT 2014? Moze miec ale nie musi miec obslugi magazynu.

#2 Guest_patrycja

Guest_patrycja
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 10:56

W ifirmie masz za free i darmowy program do faktur VAT, i program magazynowy.

#3 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 16:32

A jak nie online to ja polecam r2faktury z magazynem lub bez jak wolisz. jak bez to pewnie stówkę przynajmniej oszczędzisz. Ale program na pewno jest 100% zgodny z nowymi przepisami. Oni bardzo tego pilnują

#4 Guest_agatka

Guest_agatka
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 17:16

reset2 rzeczywiście polecam. zawsze z wyprzedzeniem robią update swoich programów.

#5 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2014 - 12:40

online bezpłatnie fv zgodne z przepisami wystawisz tu: http: //efaktury.org/

- ale wymogi nie zmieniły się bardzo, największe przesunięcie jest z terminami, a nie treścią faktur

#6 Guest_Brak

Guest_Brak
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2014 - 13:05

Cityfaktura.pl ma wszystko i jest free

#7 Guest_emil

Guest_emil
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 16:45

tylko r2faktury

to zdecydowanie najlepszy program na rynku

ps nie polecam wersji mini bo jest tania ale bardzo uboga - kazda wyzsza juz jest spoko Dołączona grafika

#8 Guest_witek

Guest_witek
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 16:15

a ja korzystam z r2faktury mini i sobie chwalę. przede wszystkim za cenę. wszystko zależy od tego czego oczekujemy. mnie tam wystarcza Dołączona grafika

#9 Guest_jimmy

Guest_jimmy
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 18:07

Z afaktury.pl można teraz skorzystać z darmo ponieważ program jest w fazie testów beta. Jak ktoś nie che płacić za program, a szuka sposobu na darmowe wystawienie kilku faktur to może sprawdzić ten program. Opcji sporo: wystawianie FV w róznych jężykach, multi druk faktur, zewnętrzne API pozwalające na integrację ze sklepami internetowymi, automatyczne zmiany faktury proforma na vatowska. statystyki i raporty oraz wiele innych.

#10 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 21:40

Szkoda zachodu żeby później przenosić dokumenty. Lepiej od razu wybrać docelowe oprogramowanie. Chyba że do testów to okej. Potestować zawsze można jak się ma czas. Ja korzystam długo właśnie z faktur od r2 i mogę polecić. Wcześniej byłem na inFakcie i też w porządku jak się nie ma zbyt wielu dokumentów.

#11 Guest_jajeczko

Guest_jajeczko
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 13:28

Czy jest teraz błędem, jeśli mój program drukuje fakturę z dopiskiem VAT ( fakrura VAT nr...)? W ustawie od 01.01.2014r nie ma nic o tym, że faktura nie powinna zawierać słowa vat jest definicja faktury i jakie powinna zawierać dane ale o dopisku vat nic nie znalazłem???

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 10:16

[color=#ff8c00;]Dla biur rachunkowych, ksiegowych[/color] MerSoft FK Finanse i Księgowość za darmo sprawdź http://www .meritus.pl/

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii web’owej, program MerSoft FK Finanse i Księgowość ma bogatą funkcjonalność np.:

• [*]Generowanie wydruków w formatach PDF i Excel 
    [*]Import wyciągów z Państwa systemu do programu księgowego
    [*]Zapisy i rozliczenia w obcej walucie oparte na dowolnie definiowanych tabelach kursów
    [*]Generowanie raportów finansowych definiowanych przez Użytkownika 
    [*]Możliwość usuwania i korygowania księgowań w okresach otwartych
    [*]Automatyczne tworzenie sprawozdań
    [*]Kontrola nierozliczonych należności i zobowiązania na dowolny dzień
    [/list]

#13 Guest_Kostek

Guest_Kostek
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 23:59

Mogłaby spodobać Ci się szybkafaktura.pl. Podstawowy pakiet to niecałe 10 zł. Program jest stale aktualizowany, nie tylko jest w zgodzie z VAT 2014 ale jeszcze doradcy księgowi współpracujący z platformą wyjaśniają zmiany jakie zaszły w przepisach. Dodatkowo wszystko opisane jest w menu pomocy. Program magazynowy jest chwalony we wszystkich rankingach. Można go sobie dobrać jako dodatkowy pakiet, ale nie jest to obowiązkowe.

#14 polkrisss

polkrisss

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaGrzybowo

Napisano 17 kwiecień 2014 - 06:01

Szukałem sam takich informacji. Jak widzę jest wiele programów i muszę się z nimi zapoznać, choćby z tymi zachwalanymi.

#15 Guest_brent

Guest_brent
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 20:00

Online jest jeszcze dostępny afaktury.pl Ma sporo modułów: wysyłanie faktur, kontrola stanu płatności, archiwizowanie, wystawanie FV w różnych językach. Wszytko zabezpieczone łączem z certyfiktem SSL, aby zachować normy bezpieczeństwa.

#16 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 13 maj 2014 - 07:23

Też korzystam z oprogramowania online do wystawiania faktur (można też sporządzić zestawienia kosztów związanych z podatkami, zakupami, pracownikami itd). Przydaje się to szczególnie wtedy kiedy potrzebuję wygenerowanie faktury gdy jestem poza biurem. Korzysta w tym celu z https ://www.firmino.pl/  - działa dobrze zarówno na PC-tach, laptopach jak i urządzeniach mobilnych (ja działam na tablecie Lenovo Yoga 10 na 3G).

Jak chcecie to możecie za darmo testować przez 60 dni. Później gdybyście chcieli dajej korzystać, to koszt miesięczny wynosi 4,8 zł

#17 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 15 maj 2014 - 07:49

ifirma.pl ma fajny program do faktur z magazynem, dodatkowo dorzucają też crm. wszystko za darmo.

#18 krzysiu89

krzysiu89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 21 maj 2014 - 09:53

a jaki program polecanie do biura rachunkowego? Obecnie planuję zmienić ten, który ja posiadam. Jakie polecanie, i jak wygląda sprawa z licencją na nie?

#19 Guest_Jasiek

Guest_Jasiek
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2014 - 11:44

ja użytkuje program Sprzedaż i Magazyn Pakietu Przedsiębiorcy - to moduł z magazynem. Zanim kupiłem testowałem też Faktura VAT tego samego producenta- obydwa programy przyjazne w obsludze, zgodne z przepisami, intuicyjne. Z czystym sumienie mogę je polecic pakietprzedsiebiorcy.pl

#20 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów

Napisano 09 październik 2014 - 10:46

Używam Firmino - z kilku względów. Podoba mi się to, że działa online  - a w mojej pracy jest to niezwykle istotne - bo pracuję w różnych miejscach, przy różnych komputerach i najzwyczajniej w świecie nie sprawdziłoby się to u mnie. Posiada również moduł CRM dzięki któremu mogę porządkować sprawy związane z relacjami z klientem, zadania itd.

Odsyłam na https://www.firmino.pl/ - tutaj można się zalogować.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych