Skocz do zawartości

wysokość wynagrodzenia na zwolnieniu lekarskim /ciąża

wynagrodzenie ciąża podwyżka zwolnienie lekarskie

wróć do serwisu Księgowość 563 odpowiedzi w tym temacie

#561 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 12907 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 02 maj 2018 - 20:22

I myślisz, że ktoś tu zgadnie dlaczego ?

Nie podałaś żadnych konkretnych informacji, ale można się domyślać, że w maju /czyżby dziś ?/ dostałaś zasiłek chorobowy z ZUS tylko za kilka czy kilkanaście dni zwolnienia, a nie za cały miesiąc. 

U ciebie wypłaty chyba są przesunięte na następny miesiąc - ale raczej niemożliwe by wypłata chorobowego za luty była taka sama jak za marzec /jest inna ilość dni w tych miesiącach/.  

#562 Guest_Pytajka

Guest_Pytajka
  • Goście

Napisano 03 maj 2018 - 11:22

Właśnie to też przyszło mi do głowy, bo wypłaty nie są identyczne co do złotówki w każdym miesiącu, ale ta najświeższa jest niższa i to o sporo więc stąd też moje pytanie :-) dziękuję za sugestię, że to może być zapłata za połowe miesiące, teraz muszę dopytać czy moje L4 dotarło do ZUS, dobrze myślę?

#563 Guest_ciąża

Guest_ciąża
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 11:00

Ludki proszę o podpowiedź. Jestem zatrudniona od ponad roku na umowę pracę gdzie podstawa to 2000netto. Dodatkowo na konto co miesiąc wpływają mi również premię od tego pracodawcy w wysokości 600zł. Czy do świadczeń w trakcie ciąży zalicza się również ta premia?

#564 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 12907 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 23 lipiec 2018 - 20:01

Tego nie wiadomo, nie napisałaś jak te premie są przyznawane. Jeśli nie są zmniejszane za okres choroby to nie będą wliczane do podstawy chorobowego. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wynagrodzenie, ciąża, podwyżka, zwolnienie lekarskie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych