Skocz do zawartości

Pomoc księgowa / młodsza księgowa - ile na początek? PILNE

praca pomoc księgowa młodsza księgowa zarobki wynagrodzenie start

wróć do serwisu Księgowość 26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Himek

Guest_Himek
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 22:59

po licencjacie i bez doświadczenia to 1600 netto.  wink.png

#22 Guest_Guest Paweł

Guest_Guest Paweł
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 17:03

Ludzie ogarnijcie się, 2000zł to zarabia sie w lewiatanie na kasie odrazu, na produkcji można liczyc na 14-15 zł\hPare lat studiów i cenicie się na 1500 zł? Myśle że spokojnie można mówić o kwocie 2200zł netto+

#23 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 12:31

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie samego stanowiska księgowego. Odbywałam staż w księgowości i później zostałam tam zatrudniona tylko nie na stanowisku księgowa a jako referent gdyż nie posiadałam doświadczenia, ktoś wie ile lat tego doświadczenia potrzeba aby zająć już stanowisko księgowej? 

#24 patrycjaa

patrycjaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 18:16

...

#25 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13984 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 08 czerwiec 2017 - 18:39

I niby użytkownicy Forum mają ci to powiedzieć?
Nie rozśmieszaj ludzi, ty wiesz chyba najlepiej na ile stać tę "bogatą" firmę, poza tym zajmując się płacami widzisz chyba ile zarabiają inni, chociażby w księgowości więc wypośrodkuj i zażądaj.
Skoro masz takie wysokie mniemanie o sobie i nie masz jeszcze świadomości swoich braków,bo nie możesz mieć tak krótko pracując, poza tym sama piszesz że nie zamierzasz dalej pracować za tak małą kwotę.....próbuj szczęścia może gdzieś dostaniesz 2.100 netto.

#26 patrycjaa

patrycjaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 czerwiec 2017 - 13:39

...

#27 Guest_Marti

Guest_Marti
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 18:13

Takimi małymi stawkami psujecie tylko rynek, później nie ma się co dziwić, że pracodawcy oferują takie niskie wynagrodzenia. Praca w księgowości wiąże się z dużą odpowiedzialnością, a więc i płaca powinna być adekwatna.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, pomoc księgowa, młodsza księgowa, zarobki, wynagrodzenie, start

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych