Skocz do zawartości

program księgowy dla biura rachunkowego

program księgowy biuro rachunkowe

wróć do serwisu Księgowość 50 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Beśka

Guest_Beśka
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2014 - 22:29

Witam, 

Chcę otworzyć biuro rachunkowe i stoję przed dylematem który program księgowy zakupić, bardzo proszę o poradę który polecacie. z góry dziękuję

#2 kordian

kordian

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 425 postów
  • Lokalizacjaśląsk

Napisano 13 styczeń 2014 - 22:36

jezeli chodzi o KPIR to polecam Buchalter Win albo MK Rzeczpospolitej,

natomiast jeżeli chodzi o księgi rachunkowe to polecam:

Fajnym programem w prowadzeniu kilku firm jest Rewizor Gt bo w nim najbardziej się intuacyjnie odnalazłem bez fachowej pomocy, dokumenty zadekretowane nie muszą być zaksięgowane żeby sporządzić RZIS i Bilans i sprawdzić czy wszystko pasuje,  a to jest ważne, jeżeli coś się nie zgadza to można poprawić i gdy wszystko jest ok to dopiero zaksięgować, nie trzeba zamykać i zaksięgować poprzednich okresów żeby pracować w następnych,

z tych które testowałem to jeszcze Leftchand ale nie przypadły mi do gustu niektóre wydruki i narzucaniu nr dekretu i księgowego wg producenta

oraz jeszcze reset2, ale tam nie ma opcji księgowania tylko jak wprowadzisz dokument to po zamknięciu tego okresu dokumenty są wtedy jak zaksięgowane- trochę dziwne ale każdemu co innego odpowiada.  

Radzę pobrać demo i samemu sprawdzić.

Czytaj więcej na Infor.pl: http://forum.infor.p...6#ixzz2qJh8X0Uy

#3 Guest_Halina

Guest_Halina
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 09:23

Polecam RAKS - pracuję na nim od kilkunastu lat.

#4 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 12:42

Ja uważam, że najlepiej zainwestować w dobry program, z którym nie będzie problemów przy zmianach przepisów. Enova dobrze się sprawdza i ma dobre opinie.

#5 kordian

kordian

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 425 postów
  • Lokalizacjaśląsk

Napisano 14 styczeń 2014 - 22:21

Testowałen Enovę i nie mogłem się połapać, za dużo klikania i  szukania, za mało intuacyjny.

#6 Guest_guska

Guest_guska
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 22:46

ja polecam do pkpir bck chudzikiewicz

#7 Tomek78

Tomek78

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 19 styczeń 2014 - 16:15

Na początek warto sprawdzić 24easyaudit.pl wersja demo jest bezpłatna i można sprawdzić jak działają poszczególne moduły [color=#000000;][font="calibri, sans-serif;"]wybieram moduł np. podatek dochodowy i mogę wyliczyć podatek nawet bez dokładnej znajomości zagadnienia. [/color][/font]

#8 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 17:06

Jeżeli enova nie, to insert lub reset2. Popróbuj.

#9 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 16:04

enova super - bardzo gorąco polecam

reset2 tez okej

insertu nie znam

#10 Guest_Piotrek

Guest_Piotrek
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 21:49

A u mnie sprawdza sie MerSoft FK. Jest dla mnie bardzo intuicyjny

#11 Guest_Biuro-wrocław

Guest_Biuro-wrocław
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 21:36

U nas Reset2 - sprawnie, niedrogo, solidnie.

#12 Guest_Arkadiusz

Guest_Arkadiusz
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 10:48

jeżeli ma być to prosty w obsłudze, intuicyjny program i niezaporowy pod względem ceny to koniecznie musicie przetestować program Mała Księgowość - Pakietu Przedsiębiorcy http://pakietprzedsi...mala-ksiegowosc

Pracujemy na nim w firmie i jestesmy zadowoleni.

#13 Guest_Grzesiek

Guest_Grzesiek
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 21:48

My pracujemy na programach od RESET2. Godne zaufania, aktualizowane na bieżąco z niezłą pomocą producenta. Ponadto, R2fk ma opcję rozliczania właścicieli z udziałów we wszystkich firmach. Pamiętam, że swego czasu szukaliśmy tego u konkurencji i się nie doszukaliśmy.

#14 Guest_księgowość Poznań

Guest_księgowość Poznań
  • Goście

Napisano 29 marzec 2014 - 20:09

Jeśli rozważacie możliwość prowadzenia usługi księgowości hybrydowej to polecam szybkafaktura.pl. Platforma jest bardzo wygodna i zapewnia duże możliwości. Nadaje się nie tylko dla jednoosobowych form działalności, ale zapewnia też sprawne narzędzia do zarządzania bazą klientów, magazynem, kaadrami czy rozliczamiem firmowych pojazdów.

#15 Guest_biuro_rachunkowe

Guest_biuro_rachunkowe
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2014 - 10:25

Moim zdaniem dla biura najważniejsza jest szybkość pojawiania się aktualizacji czy wprowadzania pojedynczych dokumentów. prowadząc biuro przez 10 lat miałam możliwość testowania i pracy na kilku programach. w ubiegłym roku przeszliśmy na oprogramowanie LeftHanda. z czystym sumieniem mogę polecić ten program... aktualizacje zawsze na czas w 100% zgodne z nowymi przepisami.

#16 Guest_LH

Guest_LH
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 09:26

Proponuję przetestować programy LeftHand dla biur rachunkowych i skorzystać z promocji http://www.lefthand....mailing_br/#nfk

#17 Romuald

Romuald

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 24 kwiecień 2014 - 06:48

Ja też polecam system Enova mi się dobrze na nim pracuje 

#18 Guest_Misiek

Guest_Misiek
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 19:53

Jeśli rozważacie możliwość prowadzenia usługi księgowości hybrydowej to polecam szybkafaktura.pl. Platforma jest bardzo wygodna i zapewnia duże możliwości. Nadaje się nie tylko dla jednoosobowych form działalności, ale zapewnia też sprawne narzędzia do zarządzania bazą klientów, magazynem, kadrami czy rozliczaniem firmowych pojazdów.

Popieram. Sam korzystam z usług biura rachunkowego ZYSK-PROFIT współpracującego z programem szybkafaktura.pl. W pełni profesjonalna obsługa i bardzo korzystna oferta finansowa.

#19 Guest_Grzesiek

Guest_Grzesiek
  • Goście

Napisano 13 maj 2014 - 13:17

Enova, Reset2, LeftHand - to dobre programy na których miałem okazję pracować i które polecam. Reszty - nie znam.

#20 Guest_liczydło

Guest_liczydło
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2014 - 02:49

To zależy, czy chcesz mieć program pudełkowy, czy webowy. Ja w swoim biurze wybrałem tę drugą opcję, więc z czystym sumieniem mogę Ci polecić tylko to, co sam używam i wypróbowałem, czyli program szybkafaktura.pl. Mają bardzo korzystne oferty współpracy z biurami księgowymi. Jeśli Cię, to zaciekawiło, to nie polegaj tylko na opiniach użytkowników, ale wypróbuj sam, zwłaszcza, że przez 45 dni okresu próbnego jest za darmo.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: program księgowy, biuro rachunkowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy