Skocz do zawartości

remont warszawa

remont warszawa wykończenie wnętrz warszawa remonty warszawa

wróć do serwisu Sektor Publiczny 53 odpowiedzi w tym temacie

#41 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 654 postów

Napisano 13 styczeń 2019 - 23:18

Z tego co mi wiadomo, to kompleksowe remonty biur w Warszawie oferuje TotalSec . Tutaj http://totalsec.pl jest ich strona. Ciekawym i bardzo praktycznym rozwiązaniem są realizacje fit out . Kojarzycie co to? To kompleksowy remont, który zaczyna się projektem, a kończy montażem mebli. Spore oszczędności są dzięki temu.

#42 Guest_Patrycja

Guest_Patrycja
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 12:07

Miałam remont dwa lata temu i jie mogłam dać się zrójnować finansowo i dlatego szukałam firmy dobrej, ale nie zbyt drogieji wpadła mi wrękę oferta Złotej Rączki 24h. Skorzystałam i byłam mile zaskoczone. W zeszłym tygodniu też do mnie przyjechali, bo miałam szafę do skręcenia, a nie mam do tego kompletnie głowy. Bardzo dobra firma i miła.

#43 oskarr85

oskarr85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 luty 2019 - 13:59

Także uważam, że lepiej wynająć do remontu fachowców, przeprowadzą remont sprawniej i szybciej. W Warszawie ekip nie brakuje, dobre opinie ma choćby BFC Home, mają wprawę zwłaszcza w wykończeniach mieszkań, na http://bfchome.pl powinny być jakieś ich prace.

#44 Guest_Celina

Guest_Celina
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 21:30

Właściciel Złotej Rączki 24h jest bardzo konkretny i w mig się dogadałam co do terminu i ceny.

#45 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 245 postów

Napisano 25 luty 2019 - 10:04

Niektóre zadania można w zasadzie wykonać na własną rękę. ;)

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#46 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 680 postów

Napisano 20 marzec 2019 - 23:01

W przypadku remontu biura, jest to trudne. Zależy nam na tym, aby taki remont szybko się skończył. Poza tym liczy się profesjonalizm. Właśnie dlatego sporo osób decyduje się na realizacje fit out . Trudno się temu dziwić. Między innymi na firma http://fitout.warszawa.pl się tym zajmuje. 

#47 Guest_Krystyna

Guest_Krystyna
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 12:44

Firma Złota Rączka 24h robi wszystko od A do Z. Zajmują się remontami jak i składaniem mebli, czy podwieszaniem telewizorów. Wiele rzeczy robią..

#48 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 11:07

a czy ktoś z was korzystał z usług firmy remonteam.pl? Jak tak to jakie macie zdanie?

#49 Guest_Gor

Guest_Gor
  • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 21:14

Ja, remontując mieszkanie, zdecydowałem się na wyłożenie niektórych ścian klinkierem i wygląda to świetnie, żałuję, że wcześniej na to nie wpadłem. Polecam klinkier od King Klinker, właśnie ten mam u siebie.

#50 miki90

miki90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 grudzień 2019 - 14:21

Ja zdecydowałem się na poszukanie ekipy remontowej, ponieważ jeśli chodzi o remonty to mam dwie lewe ręce i wielkiego pecha. Znalazłem więc na Fixly firmę, która zrobiła cały remont sprawnie i bez żadnego problemu. Chłopakom zostawiłem dobrą opinię i jak będę potrzebował jeszcze jakiejś sprawy, tym razem może innej niż kucie i układanie płytek, to pewnie tam właśnie zacznę szukać.  

#51 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 336 postów

Napisano 27 luty 2020 - 15:47

A tutaj http://www.remontbiura.warszawa.pl już zaglądaliście? Ta firma specjalizuje się w remontach biur. Modernizują również lokale i przystosowują je do konkretnych potrzeb. Poza tym również wykonują lifting powierzchni biurowych. Ich propozycje są naprawdę ciekawe. 

#52 Guest_Rózia4

Guest_Rózia4
  • Goście

Napisano 07 marzec 2020 - 19:45

Ja podczas remontu postawiłam na ściany z klinkieru, bo to ciekawa i oryginalna kompozycja, która się wyróżnia – goście na parapetówce byli zachwyceni. Wybrałam Feldhaus Klinkier w brązowym kolorze.

#53 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19864 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 07 marzec 2020 - 20:48

Chyba nie chcę takiego "fachowca", który tu się reklamuje :)

#54 Izak

Izak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 16 marzec 2020 - 18:10

A co złego w reklamie online? :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych