Skocz do zawartości

apteki internetowe

wróć do serwisu Sektor Publiczny 149 odpowiedzi w tym temacie

#141 Guest_Mgda

Guest_Mgda
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 23:42

Ja zwykle zamawiam z doz.pl a nawet jeśli sgtacjonarnie to również najpierw zamówię, wolę być pewna, że to czego potrzebuje na mnie czeka bo z dostępnością stacjonarnie bywa rółżnie.

#142 StefanJ12

StefanJ12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 styczeń 2019 - 14:59

Ja także polecam doz.pl. Nigdy nie miałem żadnych problemów z wysyłką, a nie muszę jeździć po mieście szukać czy lek jest dostępny.

#143 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 10:00

To jedna z najbardziej znanych aptek internetowych. Też w niej często zamawiam.

#144 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 209 postów

Napisano 11 luty 2019 - 11:58

Też często kupuję w aptekach internetowych :) Jest to dużo wygodniejsze no i łatwo można sobie porównać ceny. Zdecydowanie najczęściej zamawiam leki i dermokosmetyki na https://drmax.pl/. Mają naprawdę spory wybór no i atrakcyjne ceny, dzięki czemu dużo oszczędzam na aptecznych zakupach :D A przesyłki zawsze przychodzą bardzo szybko.

#145 Guest_Mira

Guest_Mira
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 23:36

Czasy są takie, że apteka internetowa jest tak samo na topie i potrzebna jak sklepy internetowe. Ja wszystko co potrzebuję zamawiam na doz on line. Jestem mega zadowolona z tempa dostawy, dyskretnie zapakowana paczka, ceny ok.

#146 hepina

hepina

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 06 marzec 2019 - 23:09

Również wszystko co potrzebuję zamawiam z apteki internetowej.  :) Za bardzo nie widzę już sensu w chodzeniu do tych stacjonarnych aptek. Czasami nie muszę chodzić nawet do drogerii bo wszystko mogę znaleźć tutaj https://www.allecco.pl/kosmetyki.html

#147 cebulka

cebulka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 10:23

Chyba dość tanio jest w tej aptece: https://www.allecco....-probiotyk.html . Juz kilka razy przeglądałem ofertę innych aptek, a właśnie ten enterol był w tej aptece najtańszy.

#148 Freelancer

Freelancer

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 kwiecień 2019 - 08:54

Często korzystam z aptek internetowych i nigdy nie miałem z tego powodu nieprzyjemności. Przynajmniej nie stoję w kilometrowych kolejkach ;P

#149 Guest_Wirka

Guest_Wirka
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 20:38

Ja kupuję w DOZ ale głównie stacjonarnie, mam aptekę obok miejsca pracy, więc nie jest to dla mnie problem. Dodatkowy plus dla nich, że wprowadzili już możliwość realizacji e-recepty, bo to ogromna wygoda. 

#150 anuka

anuka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 15:43

Ja kupuję w DOZ ale głównie stacjonarnie, mam aptekę obok miejsca pracy, więc nie jest to dla mnie problem. Dodatkowy plus dla nich, że wprowadzili już możliwość realizacji e-recepty, bo to ogromna wygoda. 

ooo, a jak taką e-receptę dostać? To lekarz jakoś wystawia? Potem co powinnam pokazać w aptece bo rozumiem że papierka nie mam?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych