Skocz do zawartości

apteki internetowe

wróć do serwisu Sektor Publiczny 145 odpowiedzi w tym temacie

#121 JanDawko

JanDawko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów
  • LokalizacjaLubin

Napisano 20 grudzień 2017 - 14:33

ja zawsze kupuje na aptekagemini i mam pewność, że mam oryginalne leki! Na tvn-ie raz pokazywali co sprzedają w tanich aptekach internetowych;/

Odpowiedzią na zapotrzebowania fryzjerów jest https://www.fryzomania.pl/ hurtownia fryzjerska z zasadami!

#122 wizawi

wizawi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 17 styczeń 2018 - 17:51

Ja raczej nie kupuję w aptekach internetowych. Sprawdzam sobie dyżury aptek Białystok, zamawiam leki w najbliższej i idę je po pracy odebrać. Przynajmniej nie muszę czekać na przesyłkę.

#123 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 82 postów

Napisano 18 styczeń 2018 - 19:10

Odkąd moje dzieci poszły do przedszkola to w aptekach robię zakupy w zasadzie co miesiąc. Jak wszyscy z Was szukam tych, gdzie jest po prostu najtaniej :) Przetestowałam już wiele miejsc i teraz zaglądam tylko do ZIKO . Mają dużo punktów stacjonarnych w całej Polsce, można też zamawiać do domu :)

#124 Ewcia11

Ewcia11

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 10 luty 2018 - 21:33

Ja zamawiam od czasu do czasu leki w sieci, szybko, taniej i bezproblemowo.

#125 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 09 marzec 2018 - 14:05

Ja jednak jestem tradycjonalistka i kupuje tylko stacjonarnie :D Ze dwa razy kupilam cos przez neta bo byla promocja ale jednak jak pojawia sie problem to wole isc i miec odrazu.. pozatym dobrze sie poradzic farmaceuty.. ostatnio tak mi zaproponowano Inteste na biegunki z ktorymi sie zmagam dosc czesto i bardzo sobie chwale te kapsuleczki

#126 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 577 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 07:05

Dobrze jest po prostu porównać sobie to co chcemy kupić w kilku aptekach internetowych. Dzieki temu zobaczymy, w której z nich mamy najkorzystniejsze ceny.

Sugeruję zajrzeć sobie do Cefarmu:

http://www.cefarm24.pl/

Jedna z większych aptek internetowych

Darmowa wysyłka przy większych zamówieniach

spory wybór produktów

jak równiez duże zniżki

#127 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 444 postów

Napisano 30 marzec 2018 - 21:31

Ja nie kupuję w ten sposób. Jak potrzebuję leków - biorę stacjonarnie.

#128 Guest_Pinja73

Guest_Pinja73
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 15:36

Na sklep-otc.pl są suplementy w dobrych cenach. To internetowa apteka z której już od dawna kupujemy i złego słowa o niej powiedzieć nie mogę. Mam wszystko w zasięgu ręki i bez stania w kolejkach. :)

#129 Guest_Ayane83

Guest_Ayane83
  • Goście

Napisano 15 maj 2018 - 13:46

Polecam kupować na: aptekamirowska. pl, mają bardzo dobre ceny i duży wybór w asortymencie zarówno leków, jak i dermokosmetyków. Ja zdecydowanie wolę kupować u nich, zaoszczędzam w ten sposób czas i pieniądze.

#130 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 444 postów

Napisano 30 maj 2018 - 13:14

Nigdy nie korzystałam. To się w ogóle opłaca?

#131 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 22 sierpień 2018 - 15:45

Jasne, że się opłaca, warto kupować bo są takie leki bez recepty w bardzo fajnych cenach, których na pewno nie uświadczymy w normalnej aptece. Zerknij tutaj, ostatnio kupowałem metafen: https://www.aptekage...0-tabletek.html i jest w dużo lepszej cenie niż apteki stacjonarne.

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#132 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 591 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 08:15

Te na receptę też można zamawiać. Minusem jest to, że trzeba odbierać je osobiście w aptece.

#133 walczakmalwina

walczakmalwina

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 09:18

apteki internetowe i sklepy medyczne takie jak http://www.oromed.pl/ będą coraz bardziej popularne tym bardziej wśród młodych ludzi. Ceny w nich są bardziej atrakcyjne a przy tym nie trzeba stać w kolejkach. 

#134 anuka

anuka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 09:00

Dużo już razy zamawiałam na doz.pl, jest tanio, mają bardzo duży asotyment i to nie tylko leków i suplementów ale też mają bardzo dużo kosmetyków, akcesoriów, sprzętu medycznego, kupiłam niedawno nowy inhalator u nich, powónywałam ceny w kilku aptekach i na doz było kilkadziesiąt złotych taniej.

#135 fela1

fela1

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 03 październik 2018 - 07:45

Zakupy przez Internet to bardzo dobra rzecz, wszystkie produkty posegregowane są kategoriami, szczegółowo opisane i dodatkowo można wiele rzeczy kupić w znacznie niższych cenach niż w punktach stacjonarnych. Ja na przykład często kupuję ekologiczną żywność w https://www.aleeko.pl/, ponieważ nie mam blisko takiego sklepu i jestem bardzo zadowolona. Szybka wysyłka, szeroki wybór produktów i rabaty. Nie musisz się martwić, takie zakupy to świetna rzecz - pod warunkiem, że znajdziesz pewny sklep internetowy.

#136 Jambroza

Jambroza

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 październik 2018 - 17:37

Jeśli byś potrzebował/a jakiś suplementów to możesz sprawdzić tę stronę jakiś czas temu zobaczyłam ją w internecie  https://revitaworld.com/pl/może znajdziesz coś dla siebie.

#137 Guest_zbydryska

Guest_zbydryska
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 21:00

Dużo już razy zamawiałam na doz.pl, jest tanio, mają bardzo duży asotyment i to nie tylko leków i suplementów ale też mają bardzo dużo kosmetyków, akcesoriów, sprzętu medycznego, kupiłam niedawno nowy inhalator u nich, powónywałam ceny w kilku aptekach i na doz było kilkadziesiąt złotych taniej.

Też parę razy znalazłam na doz.pl takie mega promocje. Zazwyczaj jak kupuję kosmetyki to są od kilku do kilkunastu złotych taniej. ale jak zbieram do koszyka to na jednym zamówieniu mam oszczędności nawet i 100zł. 

#138 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 16 październik 2018 - 22:39

Korzystam często z doz.pl. Zarówno jeśli chodzi o leki, jak i o kosmetyki. A nawet sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, bo często mają w dobrej cenie.

#139 igor.strach

igor.strach

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 październik 2018 - 12:50

z sieciowych polecam ziko, albo tęczową. Mają fajne ceny. A z internetowych to melissę albo aptekę zawiszy

#140 Monikaxxx

Monikaxxx

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 listopad 2018 - 20:09

Jeśli chodzi o Twoje wątpliwości związane z utrzymaniem apteki on-line, to z pewnością nie masz się o co obawiać. Apteki mimo, że są internetowe podlegają pod te same standardy i kontrole, co wszystkie inne apteki stacjonarne. Warto jednak zwrócić uwagę na renomę. Ja sama korzystam praktycznie zawsze z aptek internetowych, bo jest to dla mnie o wiele wygodniejsze. Z wszystkich, które do tej pory wypróbowałam najbardziej przypadła mi do gustu ta https://www.wapteka.pl/. Mają ściśle określony czas wysyłki, więc wiem, kiedy dokładnie paczka zostanie wysłana i zawsze mają dostępne wszystko to, co potrzebuje, więc nie muszę zamawiać z kilku różnych aptek. :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych