Skocz do zawartości

apteki internetowe

wróć do serwisu Sektor Publiczny 152 odpowiedzi w tym temacie

#41 sorg

sorg

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 marzec 2015 - 13:52

Jak dla mnie leki powinno się sprzedawać tylko i wyłącznie w tradycyjnych aptekach. Ja mam obawy przed kupowanie leków na ból garda w supermarkecie, więc o zakupach w internetowej aptece nawet nie myślę.

Wygodny i komfortowy przewóz osób do niemiec

#42 Vimeo

Vimeo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 kwiecień 2015 - 15:05

Ja jestem za aptekami internetowymi. Dzisiaj szukałem leków na alergię, jak po złości wszędzie wyprzedane, a jeśli chce zamówić to płać Pan 15 zł, gdzie normalnie kosztują po 8 zł za opakowanie.

Gdy mężczyzna utrzymuje kilka samochodów, to jest to dla niego uczuciowy odpowiednik haremu.

#43 Siekier98

Siekier98

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 15 kwiecień 2015 - 17:40

Mi wszystko jedno, w mniejszych miejscowościach internetowa apteka może mieć lepsze, konkurencyjne ceny do aptek w mieście.

Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają.

#44 rutko

rutko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 26 czerwiec 2015 - 07:45

jest często taniej więc dlaczego nie!

#45 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 26 czerwiec 2015 - 08:00

też głównie z tego powodu kupuje, a nie czeka się wcale długo.

#46 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisano 30 czerwiec 2015 - 00:10

Zawsze można oszczędzić parę groszy, byle nie kupować w pierwszej lepszej.

#47 hannaa89

hannaa89

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 06 lipiec 2015 - 12:46

Od paru lat zaopatruje się w większość leków w aptekach internetowych - to spora oszczędność czasu i pieniędzy.

#48 ewela85

ewela85

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 15 lipiec 2015 - 20:47

Ja często kupuję w aptekach internetowych, najtaniej w gemini i melissa :-)

#49 tevali

tevali

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 21:07

Oczywiście, że w internecie. Zawsze taniej, a poczekać można smile.png Zawsze parę groszy w kieszeni.

jak schudnąć

#50 Guest_Kinga155

Guest_Kinga155
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2015 - 13:18

Wszystko kupuję stacjonarnie, oprócz leków i innych produktów z apteki - te kupuję w interentowych aptekach. Wolę sobie najpierw przeczytać opis, dawkowanie, zalecenia, itp a później zdecydować. Kupuję zazwyczaj w Prima24, bo można wybrać sposób dostawy, a mają też fajne promocje i ceny są dość atrakcyjne.

#51 Galikowiak

Galikowiak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 30 lipiec 2015 - 23:40

Wiele rzeczy kupuje przez internet, ale nigdy nie leki :)

Finansowy blog - http://poznajfinanse.pl

#52 Guest_Dominika

Guest_Dominika
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 12:24

Ja się przerzuciłam na apteki internetowe i jestem zadowolona. Jeśli wszystko jest dobrze opisane, cenowo wychodzi okej to czemu nie? Kupuję w Prima24 od w sumie pierwszego razu, kiedy przerzuciłam się na online, a mam to też z polecenia.

#53 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 11:01

Jak dla mnie ma to więcej plusów. Jest wygodniej przede wszystkim. Poza tym kilka osób już zawiało z tej apteki co ja i póki co nie było problemów, a paczki dochodzą szybko - wiadomo, że jeśli ktoś zamawia leki, to zależy mu na czasie :) Ja kupuję np. w Prima24 - nie wiem jakie są wasze doświadczenia z aptekami internetowymi i którymi konkretnie.

#54 rexmed

rexmed

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 10:45

Sprzęt do placówki zamawiamy w cefarm24.pl, szybka wysyłka ceny często niższe niż w hurtowniach specjalistycznych zajmujących się obsługą placówek medycznych

Centrum rezonansu magnetyczny REX MEDICA ul. Wawelska 5 Warszawa | Centrum diagnostyki obrazowej REX MEDICA SPORT ul. Prosta 69 Warszawa

#55 Guest_pateraa

Guest_pateraa
  • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 11:10

ja tez wole przez Internet kupowac, z aptek to moja ulubiona to apteko.pl, zamawialam kilka razy i zawsze wszystko w dobrej cenie i na czas doszlo do mnie

#56 Guest_Kuba

Guest_Kuba
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 13:16

Odnośnie wcześniejszych wypowiedzi wydaje mi się, że Polacy wykazują największą tendencję do samoleczenia w Europie ze względu na... no wystarczy iść zapisać się do przychodni albo któregokolwiek specjalisty gdzie wcześniej się sami wyleczymy niż do niego dostaniemy. 
A co do aptek internetowych to moim zdaniem jest fajne rozwiązanie zwłaszcza, że dostęp do internetu jest nieograniczony. Fakt, że nie możemy fizycznie zetknąć się z produktem, ale możemy w wygodny sposób przed monitorem komputera albo wyświetlaczem smartphona poznać skład leku, przeznaczenie, działania niepożądane czy chociażby opinie innych użytkowników. Tu jest przyjazna strona na której się nie kupi leku albo można się na jego temat dużo dowiedzieć www.znamlek.pl Jak poczytam to z innym nastawieniem kupuję produkty. Niech każdy robi jak mu wygodnie smile.png
Pozdrawiam

#57 kacpers1976

kacpers1976

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 listopad 2015 - 16:54

Kilka razy miałem przypadek, że nie mogłem znaleźć w aptece stacjonarnej kilku rzeczy, mimo, że szukałem w kilku miejscach, a jak już mi sie udało, to cena byłą dosyć wygórowana. Wtedy zacząłem się interesować aptekami internetowymi i to był dobry pomysł. Bez problemu znalazłem wszystko czego szukałem i to nawet taniej niż kupowałem do tej pory. Dlatego polecam każdemu zamawianie rzeczy przez internet, nawet w aptekach.

#58 G.S.

G.S.

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 21 grudzień 2015 - 01:11

Moja żona od dłuższego czasu boryka się z obgryzaniem paznokci, nie wiem czy to jest wynik stresu (raczej nie) ale napady obgryzania ma niemal codziennie, szukam porady jak jej pomóc, widzę, że już ma kobieta dosyć, czytałem np to http://kobieco.pl/obgryzanie-paznokci/ale sam nie wiem czy to co tam piszą to może być prawda?? może jakaś Pani by się wypowiedziała?

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

G.S.

Kochane kobiety z www.Kobieco.pl pozdrowienia!

#59 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 30 grudzień 2015 - 08:32

A ja na przykład lubię robić zakupy w aptekach internetowych. Jest to dla mnie po prostu wygodniejsze. Mieszkam na wsi. Najbliższa apteka jest trochę oddalona. A tak złożę sobie spokojnie zamówienie w sieci. Sporo zasoszczędzę bo róznica w cenie zwykle jest bardzo duzą ( leki a aptece internetowej są nawet o kilkadziesiąt złotych tańsze na jednym tylko produkcie) a kurier wszystko mi dostarczy w ciągu dnia albo dwóch.

Już kilka raz na przykład złożylem zamówienie tutaj:

http://www.tanie-leczenie.pl/

Mają tam dobre ceny, zamówienie realizowane jest bardzo szybko oraz jest tam sporo okazji cenowych.Wiele osob o tym nie wie ale takie apteki realizują również recepty. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#60 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2016 - 10:43

Często bywam w Bytomiu na dworcu PKP i zazwyczaj zachodzę do Apteki Zdrowit - znajduje się na Placu Wolskiego 1. Generalnie jest tam naprawdę tanio, osobiście nie spotkałem się z tańszą apteką na Śląsku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy