Skocz do zawartości

apteki internetowe

wróć do serwisu Sektor Publiczny 152 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_birdy

Guest_birdy
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2014 - 09:48

ja się także zaopatruję w internetowych sklepach. to jest naprawdę wygodniejsze. ktoś pisał już o wapteka.pl i polecam również. mają sporo towaru, łatwo wyszukuje się produkty i ceny bardzo przyzwoite

#22 Guest_M

Guest_M
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2014 - 20:43

ja się także zaopatruję w internetowych sklepach. to jest naprawdę wygodniejsze. ktoś pisał już o wapteka.pl i polecam również. mają sporo towaru, łatwo wyszukuje się produkty i ceny bardzo przyzwoite

Tyle, że jak doliczysz opłatę za przesyłkę, wyjdzie dużo drożej. No chyba, że kupisz od razu worek leków.

#23 art34

art34

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 13 czerwiec 2014 - 11:54

Zawsze można odebrać w punkcie stacjonarnym. Na przykład http://www.apteka.magiczna.com/ oferuje taką opcję :) i wtedy wychodzi mega taniej :) 

#24 mariaawa

mariaawa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 19 czerwiec 2014 - 17:34

Na początku nie mogłam się przekonać do takiej formy kupowania, ale zauważyłam że często mają lepszą ofertę np. leki na alergie lub kosmetyki do atopowej skóry.

#25 Guest_jagodowy troll

Guest_jagodowy troll
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 10:03

ja ostatnio tutaj kupiłem tacie na dzień ojca tabletki: http://www.nowafarma...on-100-kapsulek - jest dużo taniej niż gdzie indziej, a to dobry sumplement, pomaga w zachowaniu siły umysłu i poprawia koncentrację.

#26 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 18 sierpień 2014 - 13:37

Ja wolę realne apteki. Ewentualnie mogę coś zamówić internetowo i pójść odebrać.

Always look on the bright side of life!

#27 Guest_marlena

Guest_marlena
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 14:39

A mi to nie robi różnicy czasowo ale w internetowych jest taniej, obok siebie tez mam apteke jedną z najtańszych w Łodzi (apteka rosa) ale i tak zamawiam najczęściej przez Internet, bo mam małe dziecko i wygodniej mi zrobić zakupy przez Internet siedząc w domu

#28 capitalista

capitalista

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 październik 2014 - 13:17

Wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem i rozsądkiem. Nie od dziś wiadomo, że Polacy wykazują jedną z największych tendencji do samoleczenia w Europie (no ale biorąc pod uwagę "działanie" naszej służby zdrowia trudno się dziwić, choć to raczej osobny temat na dyskusję). Jeśli więc zrezygnuje się z bądź co bądź wykwalifikowanego pracownika apteki i zacznie działać wyłącznie na własną rękę to podobne działanie dla niektórych osób może nie skończyć się zbyt dobrze. Tym bardziej że przesyłki pocztowe czy kurierskie z których korzystają e-apteki nie spełniają wymogów związanych z bezpiecznym transportem leków.

#29 Żure45

Żure45

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów
  • LokalizacjaWłochy, lombardia

Napisano 12 listopad 2014 - 08:50

często robię zakupy przez internet, dlatego że jest to duża oszczędność czasu, ostatnio skusiłam się na zakupy w aptece internetowej, pierwsze zakupy dokonałam na stronie www.aptekafragal.pl

ja teś bardzo często robię zakupu w aptekach internetowych. Jest taniej i wygodniej. 

#30 bittek

bittek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 listopad 2014 - 19:26

Plus zakupów przez internet to często niższa cena, większy wybór produktów i wygoda. Ja osobiście leków nigdy nie kupowałem przez internet. Aptekę można znaleźć dosłownie na każdym roku, więc nie widzę takiej potrzeby.

trening osobisty w minimalnej cenie

#31 AnnaMed

AnnaMed

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 08 styczeń 2015 - 22:24

czy apteka jest stacjonarna czy internetowa w tzw. e-commerce liczy się efekt końcowy tzn. aby lek trafił do pacjenta i  aby ten był zadowolony.Wiadomo przecież ,że gro aptek internetowych prowadzą apteki stacjonarne i hurtownie farmaceutyczne a więc pozostaje kwestia cen i dostępności a tutaj pacjent -klient wygrywa

#32 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 13 styczeń 2015 - 22:52

dla mnie to bardzo wygodny sposób:)

#33 Inwencja

Inwencja

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 styczeń 2015 - 11:33

A  ja korzystam z aptek internetowy wyłącznie w przypadku kupowania sprawdzonych leków i preparatów. Zazwyczaj, gdy potrzebuję nowego środka lub nie wiem czego faktycznie potrzebuję, wolę się udać do apteki - w takiej sytuacji liczę na poradę farmaceuty, zarówno  w zakresie wyboru środka, jak i porad jak go stosować.

Sprzęt medyczny - AiM - sprawdzone rozwiązania

#34 marcinku

marcinku

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 22 styczeń 2015 - 10:13

Chodzę do apteki, niektórych rzeczy nie kupuje się przez internet ;]

#35 inpor

inpor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 12:03

Wygodnie kupuje mi się zakupy przez Internet http://www.santeo.pl taniej i szybciej niż w zwykłej aptece.

#36 kazik-kazik

kazik-kazik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 03 luty 2015 - 15:19

zdarza mi sie robic zakupic przez internet, ale zdecydowanie bardziej wole isc do sklepu i tam wybrac:) mysle ze to po prostu kwestia gustu, a ja jednak jestem starej daty;)

#37 kitka7171

kitka7171

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 27 luty 2015 - 16:03

Ja jestem zwolenniczką aptek internetowych z dwóch powodów - oszczędność czasu i lepsza cena. Na przykład sprawdzony przeze mnie 4flex kupuję tylko w aptece internetowej, bo wiem, że wyjdzie taniej, a nie potrzebuję konsultacji z aptekarzem do tego smile.png

Każdy rodzaj sportu niesie ze sobą bogaty skarbiec wartości.

#38 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 14:20

Ja w sumie w ostatnim czasie rzadko chodzę do lekarza tak więc nie dostaję leków na receptę  . Wolę zamawiać leki właśnie w aptekach internetowych głównie z jednego powodu. Ceny są znacznie niższe niż w aptekach stacjonarnych. Wszystko załatwiasz bez wychodzenia z domu i kurier przywozi zwykle w ciągu jednego albo dwóch dni paczuszkę do domu . Jest to dla mnie wygodne ponieważ mieszkam na wsi. Czasami nie chce się po prostu wychodzić z domu.

Polecam jednak poczytać sobie przed zamówieniem opinie o danych lekach w sieci .Dzięki temu będziecie wiedzieli jakie zdanie mają na ich temat inni. Jest taka strona, Medlista: https://medlista.pl/ . Znajdziecie tam wiele takich dobrych informacji . 

#39 Guest_Włóczykij

Guest_Włóczykij
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 15:27

Ja również korzytam z aptek interentowych. Niestety, ale apteki też muszą się przekwalifikować i dostosować do obecnie panujących trendów na rynku. Bez tego będą mieć strary, choć chorych w Polsce nie brakuje....  Są "apteki", które sprzedają tylko leki i probiotyki bez recept, ale sa też takie gdzie realizację recepty robisz w stacjonarnej aptece i po cenie z internetu. Przykład www.doz.pl Nie ma sie czego obawiać,

#40 marulida86

marulida86

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 03 marzec 2015 - 10:37

Apteka internetowa to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzystam, ale kupuję tam tylko produkty typu kosmetyki, na przykład ostatnio kupiłam krem pod oczy, szampon i jakiś balsam. A po leki, gdy jestem chora, to chodzę jednak do tradycyjnej apteki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych