Skocz do zawartości

apteki internetowe

wróć do serwisu Sektor Publiczny 118 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Paliczek

Guest_Paliczek
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 16:16

mam pytanie, wiele spośród moich znajomych bez przerwy opowiada jakie to zakupy zrobili przez internet...osobiście jestem zwolenniczką chodzenia do stacjonarnych aptek, bo nawet nie wiadomo kto i w jakich warunkach prowadzi te on-line..być może się myle, ale nie wiem jakie są korzyści z zakupów przez internet. nawet nie można obejrzeć "towaru"

#2 Guest_MinionegoLata

Guest_MinionegoLata
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 16:21

hmm, Paliczek...każdy wybiera to co lubi. Jeżeli bardziej komfortowo czujesz się robiąc zakupy w normalnych sklepach to nie ma w tym nic złego. A zalety zakupów internetowych? Przede wszystkim dużo niższe ceny czy oszczędność czasu..zresztą zajrzyj sobie sama na stronę: av.pl -  ja korzystam z tej apteki regularnie.. poza tym czasem jak idziesz do apteki po konkretny produkt to znajdujesz go np. w trzeciej albo czwartej odwiedzonej, bo pozostałe nie mają go na stanie..a jeżeli towar jest wadliwy to możesz go zwrócić i tyle...poza tym apteki internetowe zazwyczaj mają swoje zwyczajne, stacjonarne punkty...także możesz mieć pewność, że leki są przechowywane w dobrych warunkach.

#3 Guest_TakTak

Guest_TakTak
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 16:28

Musze podpytać o jedną rzecz - jak szybko dochodzą paczki??? Skoro robisz tam często zamówienia to pewnie wiesz. Potrzebuję zamówić krem na urodziny mamy, nizoral (widzę, że jest w niezłej cenie) i jakieś leki na stawy. Z tym, że muszę te produkty mieć do przyszłego czwartku, a wiadomo jak poczta potrafi niekiedy wolno działać albo co gorsza - zagubić gdzieś paczkę.

#4 Guest_MinionegoLata

Guest_MinionegoLata
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 16:32

Musze podpytać o jedną rzecz - jak szybko dochodzą paczki??? Skoro robisz tam często zamówienia to pewnie wiesz. Potrzebuję zamówić krem na urodziny mamy, nizoral (widzę, że jest w niezłej cenie) i jakieś leki na stawy. Z tym, że muszę te produkty mieć do przyszłego czwartku, a wiadomo jak poczta potrafi niekiedy wolno działać albo co gorsza - zagubić gdzieś paczkę.

O czas realizacji zamówienia nie musisz się martwić. Często paczki dochodzą z dnia na dzień. Do czwartku jeszcze dużo czasu, więc na pewno przesyłka dotrze. Chyba, że jesteś z Krakowa to możesz odebrać produkty osobiście ;).. No ceny są naprawdę ok. Zapisz się do newslettera, bo wtedy będziesz dostawać informację o zniżkach na maila. P.S z pocztą polską rzeczywiście różnie bywa, dlatego ja zawsze wybieram kuriera. Z reguły przesyłki kurierskie są dużo droższe, ale nie w Volfarmie :)

#5 Guest_TakTak

Guest_TakTak
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 12:30

Potwierdzam - paczka dotarła szybciutko Dołączona grafika.Plus za dobre zabezpieczenie, bo produkty dojechaly w idealnym stanie. Od dzisiaj zakupy przez internet to będzie moja ulubiona forma wydawania pieniędzy...dosyć kolejek i marnowania czasu na bieganie po sklepach Dołączona grafika

#6 kalka

kalka

Zaawansowany użytkownik

• Sprawdzany
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 10 styczeń 2014 - 13:01

Ja jestem zdecydowanie za kupowaniem w internecie. Ostatnio kupiłam lek który był o 30 zł. tańszy w aptece internetowej!!naprawę sie opłaca, i z przesyłką też nie ma żadnego problemu.

#7 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 10 styczeń 2014 - 15:37

Opłaca się, o ile kupuje się w większych olościach, bo po doliczeniu kosztów wysyłki (którymi sprzedawcy często rekompensują sobie niską cenę zakupu) może nie być już tak kolorowo.

#8 Guest_Dominik

Guest_Dominik
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 13:06

Apteka online to przedewszystkim oszczęność czasu i pieniędzy. To że nie widzimy towaru przed zakupem to najmniejszy problem, bowiem w większości aptek są one opatrzone szczegołowymi informacjami z ulotek.

#9 Guest_elka

Guest_elka
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 10:34

ja nie kupuje w necie leków i kosmetyków, za bardzo sie boje. Poza tym kilku moich znajomych mialo problem z aptekami internetowymi bo nie dochodzil do nich dlugo towar. Ja na szczescie mam blisko siebie tania i dobra apteke w pultusku. Wole nawet dac to 2zl wiecej niz zastanawiac sie czy dojdzie paczka

#10 Guest_justyna

Guest_justyna
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 10:59

ja korzytsam, moim zdaniem apteka internetowa jest dobra, jeśli chodzi o robienie zapasów różnych środków do domu. ja kupuję często na zapas bandaże, witaminy, syropy - mam małe dzieci, więc zawsze się to przydaje, a że mieszkam na wsi, to wiadomo, do miasteczka i najbliższej apteki daleko, muszę mieć własną apteczkę

#11 Guest_Miro

Guest_Miro
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 11:57

Takie apteki internetowe są bardzo przydatne Dołączona grafika nie trzeba czekać w kolejkach, aby dostać lek, wystarczy złożyć zamówienie i czekać na dostawę. Sam zawsze korzystam z http://www.pro-apteka.pl i nie narzekam Dołączona grafika

#12 Guest_Myszlak

Guest_Myszlak
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2014 - 21:59

Zdecydowanie sa tansze takie apteki internetowe niz zwykle - ja czesto zakupy robie w waptece :))

#13 Guest_Madzia

Guest_Madzia
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2014 - 16:34

Też robie tam zakupy bo w zakładce bestselery maja dobre ceny

#14 Guest_Oliwia86

Guest_Oliwia86
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2014 - 14:10

Ja z kolei zamawiam w Aptece Oliwnej http://www.apteka-oliwna.pl/ i jest on bardzo dobra. Co ważne, jest ona bezpieczna i ma bardzo konkurencyjne ceny, a to bardzo istotne. Polecam sprawdzić.

#15 Guest_michal

Guest_michal
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 19:12

Oj takich sklepów teraz sporo, są nawet takie bardziej specjalistyczne jak http://platformapacjenta.pl/ dla diabetyków. Dużą zaletą takich miejsc jest dostęp do wielu materiałów i leków w jednnym miejscu.

#16 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 19:33

Ja korzystam z apteki sieci  "dbam o zdrowie" www.doz.pl ,więc zamawiam w internecie a odbieram  w aptece za rogiem ( wybieram sobie którąś z listy)  bez żadnych dodatkowych kosztów. Zamówić można nie tylko leki ale i kosmetyki. Dzisiaj właśnie zamówiłam o 13 -tej i o 17-tej dostałam info ,że wysłali już paczkę do apteki. Jak dotrze paczka (czyli jutro)  to dostanę sms-a  ,że mogę odebrać paczkę w aptece. To rozwiązanie jest dla mnie   lepsze niż  kurier ,bo nie muszę  się umawiać z nim konkretnie tylko odbiorę sobie dowolnie  w godzinach pracy apteki.

#17 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 19:38

Ja korzystam z apteki sieci  "dbam o zdrowie" www.doz.pl ,więc zamawiam w internecie a odbieram  w aptece za rogiem ( wybieram sobie którąś z listy)  bez żadnych dodatkowych kosztów. Zamówić można nie tylko leki ale i kosmetyki. Dzisiaj właśnie zamówiłam o 13 -tej i o 17-tej dostałam info ,że wysłali już paczkę do apteki. Jak dotrze paczka (czyli jutro)  to dostanę sms-a  ,że mogę odebrać paczkę w aptece. To rozwiązanie jest dla mnie   lepsze niż  kurier ,bo nie muszę  się umawiać z nim konkretnie tylko odbiorę sobie dowolnie  w godzinach pracy apteki.

#18 Guest_alenamdobrze

Guest_alenamdobrze
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 07:14

niestety nie każdy ma możliwość odbioru paczki tam gdzie mieszka.

Od niedawna korzystam z wapteki i nie mogę narzekać, przesyłka przychodzi

dość szybko i nie trzeba nigdzie po nią chodzić.Ludzie robią się coraz

bardziej wygodni.Pozdrawiam.

#19 Guest_benek47

Guest_benek47
  • Goście

Napisano 04 maj 2014 - 07:05

to prawda,że tyle narobiło nam się tych aptek internetowych, że nie wiadomo

z których korzystać.Ja osobiście to lubie poczytać co inni mają do powiedzenia.

Przeglądałem ofertę wapteki i jest dość dobra i za granicę też wysyłają.

#20 Guest_kasia 896

Guest_kasia 896
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 12:21

często robię zakupy przez internet, dlatego że jest to duża oszczędność czasu, ostatnio skusiłam się na zakupy w aptece internetowej, pierwsze zakupy dokonałam na stronie www.aptekafragal.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych