Skocz do zawartości

Jaka forma reklamy jest najskuteczniejsza ?!

reklama druk projektowanie graficzne identyfikacja wizualna firma biznes

wróć do serwisu Moja Firma 254 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Kazik

Guest_Kazik
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 12:06

Zdecydowanie jestem za reklamą wizualną. Skuteczna (dociera codziennie do milionów klientów) i niedroga jest ta w formie mobilnej na samochodach. Polecam w związku z tym współpracę z  J&J Group, to specjaliści w branży. Oklejają samochody selektywnie: wyłącznie te  stosunkowo nowe, reprezentacyjne, które pokonują odpowiednie dystanse w ciągu miesiąca.

#42 Guest_Graszkaoer3

Guest_Graszkaoer3
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 16:39

to jaka reklama będzie najskuteczniejsza zalezy w cudzym stopniu od tego jaki jest profil dizalalnosci firmy i jej wielkośc, no bo wiadomo ze malej firmie nie opłaci się np. spot w TV, bo na niego nie zarobi przez rok. Ja np. korzystam z usług grupy MTS  z Katowic w kslad ktorej wchodzi agencja reklamowa. Robią bardzo ciekawe kampanie ATL i BTL

#43 kamillo270

kamillo270

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 10:03

Jest to dobre dopełnienie.

Facebook i strona internetowa powinny być spójne, tak by klient chętnie przechodził z jednej na drugą, wchodząc w interakcje.

www.studio-progresiv.pl - moja stronka ze zdjęciami ślubnymi.

#44 Guest_kamcia

Guest_kamcia
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 09:24

Facebook i strona internetowa powinny być spójne, tak by klient chętnie przechodził z jednej na drugą, wchodząc w interakcje.

oczywiście że tak. spójność i systematycnzość w prowadzeniu.

w dodatku dobrą formą może nie samej reklamy ale wpływającej na promocje firmy jest pozycjonowanie.

w sumie zaufałam firmie pozycjonowanie. com z promocją mojej strony. i jestem pod wrażeniem. ładnie się plasuje w Google. widać efekty więc ta firma jest rzetelna.

#45 Guest_Frianciszka

Guest_Frianciszka
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 10:30

...

w sumie zaufałam firmie pozycjonowanie. com z promocją mojej strony. i jestem pod wrażeniem. ładnie się plasuje w Google. widać efekty więc ta firma jest rzetelna.

Słyszałam o tej firmie parę razy już. W Google też znalazłam o niej informacje. Rozważam podjęcie z nią współpracy. Wygląda mi na rzetelną firmę.

#46 t_mb

t_mb

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 18 wrzesień 2015 - 11:46

W reklamę warto inwestować wtedy kiedy przynosi to wymierne efekty. A przynosi wtedy kiedy jest skuteczna. A kiedy jest skuteczna? Wtedy kiedy ze swoimi usługami trafiamy do osób poszukujących danej usługi lub produktu. Jeżeli ktoś szuka jakieś informacji w wyszukiwarce, to jest to pewna informacja, że szuka bo potrzebuje.

Można to fajnie skonfigurować, ale to kosztuje. Poczytajcie sobie o Google Adwords, ewentulanie poproście o wycenę np tutaj: http://panet.pl/reklama_adwords

#47 wnu_tom

wnu_tom

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 wrzesień 2015 - 11:51

Jeżeli działalność internetowa to tylko pozycjonowanie . Na początek może być Google Adwords.

#48 semtime.pl

semtime.pl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 19 wrzesień 2015 - 09:28

Dlaczego na początek ? Chyba nie znasz możliwości jakie daje dobrze optymalizowana kampania AdWordsa.

Profesjonalne prowadzenie i optymalizacja kampanii Google AdWords.

Zapytaj o możliwości reklamy dla Twojej firmy i odbierz kupon na kliknięcia o wartości 250zł na - http://semtime.pl

#49 magda93

magda93

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 26 wrzesień 2015 - 10:40

Jeżeli chodzi o reklamę w internecie to jest naprawdę dużo rzeczy które można wykorzystać do reklamowania swojej strony. Wydaje mi się ze najważniejsze jest mieć ładną stronę która przykuwa wzrok klientów. Ja robiłam swoją w firmie drupalsolution.pl, na systemie Drupal aby dobrze się pozycjonowała i powiem wam, że efekty są. Następnie Marketing szeptany i ja akurat zainwestowałam w reklamę z banerem aby ta właśnie firma wpadła wzrokowo klientom.

#50 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 30 wrzesień 2015 - 22:12

A słyszeliście o content marketingu? Trzeba prowadzić własne kanały informacyjne w Internecie takie jak blogi firmowe,portale informacyjny czy profile w mediach społecznościowych). Trzeba też je promować. Firma nie musi robić tego sama. Może jej w tym pomóc agencja content marketingowa . Warto podkreślić, że takie działania prowadzą do zwiększenia ilości klientów, a to jest bardzo istotne.

#51 azie

azie

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 05 październik 2015 - 12:58

Chcielibyśmy przedstawić nasz NOWY produkt, który jest idealnym prezentem (gadżetem reklamowym) dla Państwa klientów. Naszą propozycją jest atestowany i skuteczny jednorazowy alkotest. Jako JEDYNY spośród gadżetów reklamowych, ma BEZPOŚREDNI wpływ na bezpieczeństwo na drogach. Z naszych usług korzysta już kilkaset firm w całej Polsce.

Oferujemy możliwość zmiany szaty graficznej etykiety umieszczonej na alkomacie. Nadruk i treść etykiety może być dowolnie redagowana. Zachowane muszą być jedynie dane dotyczące atestów oraz Praw Konsumenta. Poniżej przedstawiamy przykładowe nasze realizacje.

Zamówienia już od 50 sztuk w cenie 3,70zł/sztuka (z Państwa LOGO) – podane ceny wyrażone są w kwotach netto. Uwzględniony został tam wariant z Państwa logotypem. W przypadku produktu brandowanego, otrzymają Państwo już spersonalizowany według Państwa wytycznych, wyjątkowy produkt reklamowy. Ofertę cenową regulują tzw. widełki cenowe – dołączony załącznik. Przesyłam również nasz podstawowy cennik na alkomaty z naszą etykietą.

P R O M O C J A !

Do 30.09.2015 przy zamówieniu już od 300 sztuk alkomatów  otrzymasz je

W PROMOCYJNEJ cenie - 2,50zł netto za sztukę!

Projekt i wysyłka GRATIS!

Atestowane alkomaty jednorazowe DriveSafety służą do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Skuteczność pomiaru, przy zachowanym bezpieczeństwie, gwarantuje certyfikat TUV Rheinland. Pomiar zawartości alkoholu we krwi następuje podczas reakcji alkoholu w wydychanym powietrzu z reagentem (reaktywna substancja chemiczna). Pomiaru należy dokonać minimum po dwudziestu minutach od spożycia alkoholu. Skala pomiaru odpowiada polskim normom. Uwzględnia ona trójstopniową skalę: 0.0, 0.2 i 0.5 promila.

Zamówienia mogą Państwo realizować telefonicznie lub przesyłać bezpośrednio na mój adres email.

Pozdrawiam

Julita Osińska

DriveSafety
ul. Reja 11/1
65-076 Zielona Góra
, Poland

NIP:  929-137-67-59

mobile: +48 730 986 983
j.osinska@drivesafety.eu
www.drivesafety.eu

#52 semtime.pl

semtime.pl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 05 październik 2015 - 15:58

Jeśli macie Państwo obiekcje co do Google AdWords, mogę zaproponować kupon o wartości 250zł na wypróbowanie tego typu reklamy. Link w stopce. Pozdrawiam!

Profesjonalne prowadzenie i optymalizacja kampanii Google AdWords.

Zapytaj o możliwości reklamy dla Twojej firmy i odbierz kupon na kliknięcia o wartości 250zł na - http://semtime.pl

#53 oxana

oxana

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 12 październik 2015 - 13:03

Wszystko zależy od branży, ale podstawa to pozycjonowanie.

#54 Guest_Ewelina

Guest_Ewelina
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 10:06

Witam,

Ja zakładałam biuro w Lubinie. Obsługiwał mnie młody człowiek - zamówił komputery, zainstalował sieć. Dosłownie wszystko!!

On był z Firmy Futso ze starego Lubina.

Podrzucam kontakt do niego: www.futso.pl

#55 Maksanty

Maksanty

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 21 październik 2015 - 20:31

Myślę, że w przypadku zdecydowanej większości branż, niezależnie od tego czy mówimy o sprzedaży produktów czy też o świadczeniu usług, sprawdzi się reklama na portalach społecznościowych. Aktywna postawa na facebooku może zdziałać bardzo dużo w przypadku firm, które działają od niedawne i każdy klient się dla nich liczy. Uważam, że obecnie posiadanie konta w mediach społecznościowych - oczywiście mówię o firmowym koncie - stanowi duży atut.

#56 gosia5432

gosia5432

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 30 październik 2015 - 13:45

Wg mnie (patrząc na obecne trendy) pozycjonowanie strony i marketing szeptany. Sprawdzałam wiele form i te są najskuteczniejsze. Warto też zlecić to profesjonalnej agencji. Ja niedawno korzystałam z usług tej firmy http://litenet.pl i byłam zadowolona. Na pewno za jakiś czas wrócę do nich z kolejnym zleceniem.

#57 adamgalecki

adamgalecki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 18:26

W obecnych czasach podstawą jest chyba reklama w internecie :)

#58 tywq652

tywq652

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 listopad 2015 - 12:27

Kambit Creative to agencja interaktywna w Piotrkowie Trybunalskim, specjalizująca się w projektowaniu stron internetowych oraz tworzeniu grafik na potrzeby reklamowe oraz marketingowe.
Graficy Kambit Creative wykonują także usługi poligraficzne - m.in. ulotki, plakaty, katalogi, naklejki, gazetki reklamowe, zaproszenia, informatory, etykiety.

#59 mmariusz

mmariusz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 28 listopad 2015 - 20:33

Nie ma uniwersalnej reklamy. Nie ma najskuteczniejszej reklamy. Nie prawda, że jest to tylko AdWords, pozycjonowanie, marketing społecznościowy, czy szeptany. Podstawą skutecznej reklamy powinna być przemyślana strategia. Równolegle wykorzystywanie kilku możliwości promocji w dłuższym okresie czasu przynosi najwięcej korzyści.

portal biznesowy dla firm- darmowe ogłoszenia, katalog firm, artykuły i wiele więcej.

#60 Guest_kamilasanczyk

Guest_kamilasanczyk
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2015 - 19:46

Według mnie przedsiębiorcy powinni wziąć pod uwagę marketing mobilny, w końcu większość z nas posiada telefony komórkowe, wiadomośc tekstowe w postaci sms-a albo e-maila to dobry sposób komunikacji z klientem.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: reklama, druk, projektowanie graficzne, identyfikacja wizualna, firma, biznes

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych