Skocz do zawartości

Jaka forma reklamy jest najskuteczniejsza ?!

reklama druk projektowanie graficzne identyfikacja wizualna firma biznes

wróć do serwisu Moja Firma 228 odpowiedzi w tym temacie

#221 Guest_Tadeusz

Guest_Tadeusz
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 07:51

Osobiście prowadziłem kiedyś kampanię reklamową z pewnym magazynem. Z początku nie byłem przekonany co do słuszności mojego posunięcia, bo wydałem trochę pieniędzy i bałem się, że na daremno. Okazało się, że kampania przyniosła zdumiewające efekty :) jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i mogę śmiało polecić współpracę z magazynem Offset. Pozdrawiam

#222 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 571 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 17:55

Sądzę, że wyłącznie reklama internetowa ma szanse szerszego przebicia się. Sam sporo inwestuje w marketing internetowy od https://solv.pl/uslugi/ i widzę, że przynosi on bardzo dobre rezultaty.

#223 kendi

kendi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 06 wrzesień 2018 - 19:18

Moim zdaniem najskuteczniejsza reklama to zdecydowanie wspominane już w tym wątku kampanie adwords. Zarówno dla całej strony internetowej, jak i poszczególnych produktów.
Jak ktoś posuzkuję informacji to jest masa blogów o tym jak zrobić dobrą kampanię przykładowo na http://ppcefekt.pl/

#224 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 121 postów

Napisano 10 wrzesień 2018 - 08:36

Dużo jest teraz firm robiących słodycze reklamowe. Ja mam dobre i zarazem smaczne doświadczenia z marką Zukero (ich serwis – http://www.zukero.pl/).Najlepiej nam się sprawdzają ich pierniki (są naturalne na polskim miodzie) – zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, ludzie sami o nie wypytują...:)

#225 annaj34

annaj34

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaGliwice

Napisano 25 wrzesień 2018 - 22:28

W dzisiejszych czasach nie wystarczy już zbudowanie ładnej strony www, potrzebne jest jeszcze skuteczne pozycjonowanie.

#226 Guest_Luska

Guest_Luska
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 13:27

Gadżety reklamowe, foldery, ulotki oraz szereg innych materiałów profesjonalnie przygotuje firma Mars Studio. Mają ogromny wybór w korzystnych, niskich cenach. Szybko realizują zamówienia.

#227 ydzik

ydzik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 23:36

Wielu lekceważy to jak wazna jest odpowiednia strategia marketingowa. To właśnie ona ma wpływ na naszą sprzedaż oraz budowanie rozpoznawalności marki. Reklama poprzez plakaty czy ulotki jest może dobra, jednak jeżeli chcemy działac na szerszą skalę to w grę wchodzi jedynie marketing internetowy. Inwestując nawet niezbyt wiele, można uzyskać dość dobre rezultaty. 

#228 Luiza82

Luiza82

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 16:16

Banery reklamowe oraz billboardy, korzystając z wysokiej jakości druku solwentowego wykonuje fachowo firma www.techgrafq.pl. Potrafią dostosować się do gustów klientów. Ludzie z pasją i pomysłem.

#229 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 420 postów

Napisano dziś, 02:07

A jest w ogóle jedna jedyna najskuteczniejsza forma reklamy dla wszystkich branż? Nie wiem jakie macie zdanie na ten temat, ale ja uważam, że nie ma i dla każdej branży i dla każdej firmy może sprawdzić się inna forma reklamy. Są osoby, które uważają, że tylko reklam Google Ads ma sens, inni uważają, że tylko pozycjonowanie ma sens. Ja wychodze z założenia, że warto spróbować kilku form reklamy, sprawdzić ich skuteczność i dopiero potem wybrać tą lub te najskuteczniejsze. Nie tak dawno sama szukałam firmy, której mogłabym zlecić pozycjonowanie. Sprawdziłam bardzo wiele ofert, jeszcze nie wybrałam żadnej konkretnej firmy, ale oferta znajdująca sie tutaj 

http://efectownia.pl/bardzo mnie zaciekawiła.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: reklama, druk, projektowanie graficzne, identyfikacja wizualna, firma, biznes

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych