Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie jest najlepsza lokata?

wróć do serwisu Moja Firma 34 odpowiedzi w tym temacie

#1 szaak

szaak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 grudzień 2013 - 14:52

No właśnie, jak uważacie, w jakim obecnie banku mamy najlepszą lokatę z najwyższym oprocentowaniem?

Na forum lokaty polecają Getin lub BGŻ optime

Pozdrawiam, Mariusz

Zajrzyj na pożyczki chwilówki na każdą okazję.

#2 Guest_kamila80

Guest_kamila80
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 22:32

Nigdzie. Najlepiej inwestować w działki nad morzem. Tutaj są niezłe oferty http://www.dzialkanadmorzem.pl Mają atrakcyjne ceny i działki są zlokalizowane w bardzo dobrych miejscach. Na takiej działce można naprawdę wiele zarobić - dużo więcej niż na lokacie.

#3 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 25 marzec 2014 - 12:19

masz tu porównanie wszystkich lokat, według mnie najlepsza to BGŻ optima http://banki.finansefakty.pl/lokaty/porownanie-ofert/ choć lepsze według mnie są konta oszczędnościowe

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 marzec 2014 - 15:36

Najlepsza lokata obecnie? 

Moim zdaniem Idea Bank -ponad 4,5% w skali roku. Może się to wydawać małą liczbą, niemniej obecnie lokaty nie są wysoko oprocentowane tak więc wcale nie jest to takim kiepskim zyskiem.

Kliknij tutaj - zapoznasz się z zestawieniem najlepszych lokat w chwili obecnej. Porównanie jest ciągle aktualizowane tak więc mamy pewność dobrych informacji. 

#5 moh

moh

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 04 kwiecień 2014 - 07:12

Dobre lokaty zmieniają się jak kalejdoskopie. Trudno znaleźć dobrą lokatę tzn powyżej 3,5 % od kwoty 20 tys. zł. Generalnie teraz najlepsze lokaty do 3 miesięcy mają 2 banki i jest to 4,5 %.  Są strony które śledzą informacje o dobrych promocjach bankowych.

#6 Guest_margoto

Guest_margoto
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 10:29

Jeśli macie duży kapitał to lepiej te środki kierować tutaj - http://hale.jartom.c...ale,cd,w,0,,,-- Bo jednak wydaje mi się, że lokaty dalej nie mają sensu. Oprocentowanie sięgnęło dna. Zanim lokaty będą ponownie dawały normalne zyski, miną lata. 

#7 janek437

janek437

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 29 maj 2014 - 15:30

wczoraj natknąłem sie na ofertę BGŻOptima z gwaranatowana premia i 4% zysku lokatazpremia.gazeta.pl Wystarczy on-line załatwic formalności i już. Kwota od 1000 zł do nawet 20000 zł i chyba to najlepsza oferta na dzień dzisiejszy.

#8 Guest_AleksandraNi

Guest_AleksandraNi
  • Goście

Napisano 31 maj 2014 - 09:11

wczoraj natknąłem sie na ofertę BGŻOptima z gwaranatowana premia i 4% zysku lokatazpremia.gazeta.pl Wystarczy on-line załatwic formalności i już. Kwota od 1000 zł do nawet 20000 zł i chyba to najlepsza oferta na dzień dzisiejszy.

Sprawdziłam - nieźle się to zapowiada, zreszta ja staram się zwracac uwage na wszystkie oferty, które są promowane przez Wyborczą, bo jakby nie patrzec duża dawka wiarygodności, zwłaszcza jak się i gazetę czyta i zna od lat. A w tej lokacie "bezkarnej" jak to nazwali to najlepsze jest chyba to, że jak się z niej zrezygnuje to nie traci się do tej pory ucykanych odsetek.

Fajna sprawa.

#9 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 812 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 09:39

Najlepiej zrobicie jeśli nie będziecie wszystkich pieniędzy pakowali w lokatę ale jeśli poszukacie innych metod inwestowania.

Stawiałbym na nieruchomości.

Jest to oczywiście opcja dla posiadających większe fundusze jednak jest moim zdaniem o wiele bardziej opłacalna niż w przypadku mniejszych pieniędzy.

Na poniższej stronie:

http://inwestujewpomorskim.com.pl/

jakie inwestycje obecnie realizowane są w pomorskim. Stawiałbym właśnie na ten region ponieważ jest jednym z najlepiej się rozwijających. 

#10 zlykot

zlykot

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 27 grudzień 2014 - 23:24

Czasy, kiedy dało zarobić się na lokacie, już dawno minęły.

Wózki spacerowe i foteliki samochodowe na https://edzidzius.pl/ najtaniej.

#11 bramka8

bramka8

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 marzec 2015 - 17:04

Obecnie ciekawą propozycję lokaty ma Raiffeisen Polbank. 3-miesięczny depozyt dla kwot 1000-10000 oprocentowany na 4%. Co ciekawe w ramach promocji Comperia Bonus do każdej lokaty dodawany jest bonus 65 zł (zwolniony z podatku jako sprzedaż premiowa). Oczywiście pełna ochrona BFG.

Pozdrawiam, http://jakdorobic.com

#12 kontofirmowe

kontofirmowe

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 01 maj 2016 - 17:08

Warto zobaczyć także ranking lokat rekina z najlepszą lokatą miesiąca. Zawsze da się zarobić na okacie bankowej. Nigdy natomiast nie było kokosów, bo jak było oprocentowanie 5% to inflacja była 3%, teraz mamy deflacje.

#13 Majkel

Majkel

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 maj 2016 - 12:49

Lokaty w erze rekordowo niskich stóp procentowych?

Niskie stopy zachęcają do wkładania swoich oszczędności w bardziej ryzykowne aktywa. Najlepiej na GPW. Polecam KGHM, bo jest najbardziej płynna spółką. W dodatku wyjątkowo tania, jak na swoje możliwości. 

#14 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 05:15

Też jakiś czas temu szukałem dobrej lokaty - cięzko się zdecydować, to jest fakt. Znajomy mi polecił IDEA BANK - serio mają dobre warunki... ideabank .pl/ranking-lokat-bankowych - tutaj masz więcej informacji.

#15 grochowa

grochowa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 czerwiec 2016 - 14:53

Teraz wszędzie lokaty są nisko oprocentowane. Procent niższy niż inflacja. 

Szczęście mniej za­leży od pra­cy niż nie­szczęście od lenistwa.

#16 Kasia_87

Kasia_87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 09:52

W dzisiejszych czasach nie ma niestety dobrych i opłacalnych lokat. Sugerowałabym też ostrożność w inwestowaniu w lepiej oprocentowane instrumenty, gdyż wiąże się to z dużo większym ryzykiem utraty kapitału. 

Najbezpieczniejszym rozwiązaniem wydaje się inwestowanie w nieruchomości - kupuję, wynajmuję i dbam o to, by najemca płacił. W korzystnym okresie mogę też nieruchomość z zyskiem sprzedać. 

#17 Guest_Władysław

Guest_Władysław
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2016 - 18:10

Niestety zawsze najemca może jednak nie płacić i przeciągać sprawę. Sporo takich przypadków się zdarza, a ja też miałem już kilka razy taką wątpliwą przyjemność mieć.

Z miesiąca na miesiąc śledzę rankingi lokat, ich warunki i prognozuję tak sam sobie. Z moich obserwacji jak do tej pory zdecydowanie najlepszą lokatą od ładnych kilku miesięcy jest lokata Happy Idea Banku. Oprocentowanie to 4%, wkład od 1000 do 10000 zł, czas lokaty to 3 miesiące, więc nie za długo, nie za krótko, a w dodatku bank nie wymaga zakładania konta. Ten ostatni argument często banki wykorzystują, żeby przywiązać klienta. Chyba zdecyduję się w końcu właśnie na nią. 

#18 frytekp

frytekp

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 lipiec 2016 - 19:30

Teraz szkoda w lokaty pakować pieniądze. O wiele bardziej opłaca się chyba inwestycja w złoto. 

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili

#19 eoweow

eoweow

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 lipiec 2016 - 17:06

Wszeędzie lokaty sa mało oprocentowane. Szkoda w to wchodzić. 

Czas jest jak ostrze. Jeśli nie tniesz za pomocą niego, potnie ciebie. Idź naprzód i tnij. Bądź szybszy zanim potnie ciebie.

#20 Guest_Gosha

Guest_Gosha
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 19:50

Te 4% na Lokacie Happy w Idea Banku to wcale nie jest tak mało. Moim zdaniem to jedna z lepszych ofert na rynku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych