Skocz do zawartości

Kantor online - ktoś korzystał?

kantor

wróć do serwisu Moja Firma 288 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Alina

Guest_Alina
  • Goście

Napisano 09 maj 2014 - 10:21

wiesz co, też uważam że żadnego niebezpieczeństwa nie ma. przecież logujesz się też do konta bankowego. tu jest podobnie. jest to chronione w odpowiedni sposob. masz teraz tych kantorów pełen wachlarz. ja wybrałam lidera walut

#42 Guest_ACID

Guest_ACID
  • Goście

Napisano 12 maj 2014 - 11:21

Tak to właśnie działa:) Zresztą na stronie www.amronet.pl wyjaśniają wszelkie kwestie związane z bezpieczeństwem i oczywiście w praktyce tak jest, gdy wymieniam przez tę platformę.

#43 Guest_igor

Guest_igor
  • Goście

Napisano 19 maj 2014 - 05:48

a ja wolę stacjonarne kantory gdzie nierzadko bardzo fajny kurs udaje mi się uzyskać, niezła ofertę mają w http://www.kantorpruszkow.pl/ wolę tam wymieniać walutę niż w mniej pewnych internetowych kantorach

#44 Guest_Taurucy

Guest_Taurucy
  • Goście

Napisano 20 maj 2014 - 21:32

Ja korzystam i to często, bo pracuję za granicą. Szczerze polecam ten kantor: http://www.amronet.pl/

Szybko, bezpiecznie i nie zdzierają kasy, tak jak inne kantory.

#45 Guest_remi47

Guest_remi47
  • Goście

Napisano 21 maj 2014 - 16:30

Co miesiąc wymieniam online PLN na EUR z racji posiadanego w tej walucie kredytu. Amronet.pl ma wyjątkowo atrakcyjne kursy EUR, więc chętnie tam właśnie dokonuję transakcji.

#46 Guest_robin

Guest_robin
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 15:51

nie korzystalam i nie zamierzam. Mam swoj kantor niedaleko domu, sprawdzony, chodze do nich juz od kilku lat - kaps. Maja atrakcyjne kursy walut dzieki czemu nie czuc prawie zadnej roznicy czy robisz transakcje online czy nie

#47 Guest_basiek46

Guest_basiek46
  • Goście

Napisano 24 maj 2014 - 08:34

Nie spotkałam kantoru na mieście, który by mi zaoferował tak dobre warunki jak internetowy Amronet- choćby prowizję 0,2% w miejsce spreadu, więc wolę wymieniać przez tę platformę online.

#48 Guest_ruda_ania

Guest_ruda_ania
  • Goście

Napisano 26 maj 2014 - 12:13

To są super warunki, w porównaniu z tradycyjnymi kantorami. My z mężem także jesteśmy klientami Amronet.pl i wiemy, że oszczędzamy pieniądze przy każdej transakcji. Nawet 50-60 zł jednorazowo.

#49 Guest_alanka

Guest_alanka
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 14:42

oczywiście, bez dwóch słów w kantorach internetowych ceny sa korzystniejsze. a przede wsyztskim ogromny plus nie noszenia przy sobie dużych sum. 

sprobuj sobie np lidera walut, oni mają pierwsza transakcje do jakiejs tam kwoty bez marży, sprobujesz sobie i zdecydujesz na przyszlosc

#50 Guest_Robim

Guest_Robim
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 19:59

Tylko Amronet. Odkąd poznałam zalety kantorów internetowych, już w ogóle nie korzystam ze stacjonarnych. Po co? No chyba, że dla kondycji, ale szkoda pieniędzy smile.png

#51 Guest_Urkel333

Guest_Urkel333
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2014 - 11:28

Szkoda pieniędzy i fatygi na stacjonarki. Dla sportu wolę iść na siłownię. Dzięki tanim transakcjom za pośrednictwem Amronet.pl (polecam szczerze ten kantor)spokojnie mogę sobie odłożyć na karnet biggrin.png

#52 Guest_miłka

Guest_miłka
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 09:15

Zapytaj, kto nie korzystałJ Większość już wie, że to lepsze rozwiązanie niż stacjonarne. Sama wymieniam przez Amronet.pl, oszczędzam sporo pieniędzy oraz czasu.

#53 Guest_TomekSz

Guest_TomekSz
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2014 - 11:11

Różnice w kosztach transakcji pomiędzy stacjonarnymi kantorami a internetowym Amronet.pl są kolosalne. Wiadomo więc, z czyich usług korzystać się opłaca.

#54 Guest_ulka

Guest_ulka
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2014 - 15:24

Jasne jak słońce! 0,2% prowizji w Amronet nie ma co porównywać z kilkuprocentowym spreadem.

#55 Guest_majka22

Guest_majka22
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2014 - 21:52

Cyryl - masz rację. Właśnie z tego powodu jest to idealny kantor dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z wymianą walut online. Dzięki niemu mogą w bezpieczny sposób wymieniać i zaprzyjaźniać się z plarformą.

#56 Guest_grażynka

Guest_grażynka
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2014 - 12:45

Początkowo miałam pewne obiekcje co do kantorów online. Po prostu były dla mnie nowością. Syn znalazł w sieci Amronet i pokazał mi, że tę platformę obsługuje się rzeczywiście łatwo. Trochę poczytałam na stronie i postanowiłam się zarejestrować. Informacje były dokładne i zrozumiałe. Teraz już upłynęło kilka miesięcy odkąd zaczęłam korzystać z Amronetu. Jestem w pełni zadowolona i z komfortu jakim są transakcje online i z tego, że wymieniam walutę taniej niż kiedyś, w zwykłym kantorze. Przekonałam się w 100%.

#57 Guest_salijoss

Guest_salijoss
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2014 - 22:32

Szybko zrozumiałam, że wymiana waluty online bardziej się opłaca niż tradycyjnie, ale i wśród e-kantorów jest w czym wybierać. Amronet jest jednym z najtańszych i najrzetelniejszych, także warto korzystać z tej platformy, bardzo długo trzyma super poziom.

#58 Guest_dixi

Guest_dixi
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2014 - 09:09

Korzystam z Amronet.pl bo łatwo obsługuje się platformę i zawsze mam świadomość oszczędzania.

#59 Guest_irka

Guest_irka
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 23:54

Ja też wybrałam ten kantor. W zasadzie z polecenia, ale gdybym teraz miała podjąć decyzję ponownie, na pewno byłby to Amronet. Błyskawicznie przekonałam się o zaletach platformy.

#60 Guest_aaanti

Guest_aaanti
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 13:00

Cyryl - masz rację. Właśnie z tego powodu jest to idealny kantor dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z wymianą walut online. Dzięki niemu mogą w bezpieczny sposób wymieniać i zaprzyjaźniać się z plarformą.

lider walut ma też taka opcje że pierwsza transakcja dla nowych klientow do jakiejś tam kwoty jest darmowa, można sprobowac by sprawdzic czy się odnajdujecie w  tego typu transakcjach, chociaz praktycznie mam pewność że zrezygnujecie ze stacjonarnych 
smile.png

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych