Skocz do zawartości

Kantor online - ktoś korzystał?

kantor

wróć do serwisu Moja Firma 288 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Paulina

Guest_Paulina
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 11:15

[font="calibri;"]Amronet jest nowoczesny, a jednocześnie przyjazny nawet laikom w temacie. Dokonałam kilku transakcji i sądzę, że naprawdę warto.[/font]

#22 Guest_WALDEK.W

Guest_WALDEK.W
  • Goście

Napisano 24 marzec 2014 - 10:19

Ja już ze stacjonarnych nie korzystam. Od dawna tylko AMRONET.PL. duża oszczędność czasu.

#23 vierra

vierra

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 marzec 2014 - 13:55

Ja korzystałem z kantoru cinkciarz.pl - mogę go polecić i rekomendować jako dobrą ofertę.

Ja też ostatnio chciałam skorzystać z tego kantoru, ale nie mogę tam znaleźć tabeli opłat i prowizji...

#24 Guest_fabi

Guest_fabi
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 10:57

[font="arial, sans-serif;"][color=rgb(34,34,34);]Bardzo przejrzystą i intuicyjną w obsłudze stronę ma Amronet.pl. Ty nie ma problemu z wyszukiwaniem informacji, do dyspozycji klienta jest też praktyczny kalkulator walut.[/color][/font]

Ja też ostatnio chciałam skorzystać z tego kantoru, ale nie mogę tam znaleźć tabeli opłat i prowizji...

#25 Damin

Damin

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 28 marzec 2014 - 14:59

no ja nie wiem. własnie sprawdzałem kurs na stronie i zaskoczyłem sie negatywnie. dzisiejszy mijany przeze mnie kantor wydaje mi sie ze mial lepszy kurs. ktoś serio jeszcze korzysta?

#26 michau

michau

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 marzec 2014 - 09:57

Kantor stacjonarny miał lepszy kurs niż internetowy? Nie wierzę. Ja korzystałem już kilka razy z onlinowych kantorów, nawet nie poleca mkonkretnego bo korzystałem z kilku i kurs był dużo korzystniejszy niż w banku czy kantorze.

#27 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 23:20

Stacjonarne kantory pobierają znacznie wyższy spread niż internetowe. Amronet ma np. zamiast spreadu stałą opłatę 0,2% od kwoty przewalutowania, a więc się opłaca.

#28 Guest_Regina28

Guest_Regina28
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 14:50

Cenię przede wszystkim rzetelność kantoru Amronet. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, zasady współpracy wyjaśnione są w przystępny sposób i wszystko co piszą zgadza się ze stanem faktycznym. Kilka razy korzystałam i każda transakcja była korzystna oraz szybka.

#29 Guest_foolmooon

Guest_foolmooon
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 22:15

Lubię ten kantor za super funkcjonalność. Na www.amronet.pl można wymieniać przez całą dobę, a obsługa panelu jest naprawdę łatwa, co idzie w parze z tym, że platforma zawiera rozbudowane, ciekawe aplikacje online, np. praktyczny kalkulator walut.

#30 Guest_szalony_maks

Guest_szalony_maks
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 18:44

Wszystko w pełni zautomatyzowane, dzięki czemu platforma Amronet jest tak funkcjonalna i transakcje tak szybkie:)

#31 Guest_pantomasz

Guest_pantomasz
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2014 - 11:57

Mnie do kantoru Amronet przekonały przede wszystkim liczne informacje i ciekawe artykuły na ich stronie oraz na Facebooku. Postanowiłem sprawdzić, no o wszystko okazało się zgodne z tym, co piszą smile.png Oferta rewelacyjna, obsługa rzetelna.

#32 Guest_wylinka

Guest_wylinka
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2014 - 14:21

A nie sądziecie może,że lepszym rozwiązaniem jest założenie sobie konta walutowego?

Konta walutowe przydają się nie tylko podczas pobytu za granicą - to także pożyteczny rachunek dla osób spłacających kredyty walutowe. Sprawdź, który bank w jakiej walucie zakłada konta walutowe, oraz jakie warunki oferuje. Dzięki skorzystaniu z porównywarka finansowej Comperia.pl masz pewność, że dokonasz dobrego wyboru.

Idźcie tutaj - na stronie znajduje się porównanie takich kont. Pozdrawiam.

#33 Guest_fryga24

Guest_fryga24
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2014 - 13:08

Mam konto walutowe i przydaje mi się ono głównie do tego, aby korzystać z wirtualnych kantorów, takich jak np. amronet.pl , gdzie są dobre kursy i nie płaci się spreadu.

#34 Guest_$tefanka

Guest_$tefanka
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2014 - 21:30

Korzystałam, korzystam i zapewne korzystać będęJ Teraz w zwykłych kantorach się po prostu nie opłaca, choćby ze względu na wygórowane spready. Jestem częstą klientką platformy Amronet.pl, która spreadu nie pobiera w ogóle.

#35 Guest_andrzej77

Guest_andrzej77
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 16:56

nie zgodze sie z opinia powyzej. W kantorach stacjonarnych takich jak kaps sa naprawde korzystne kursy no i dostaje pieniadze od razu do reki - tego nic nie przebije

#36 Guest_Karolajna

Guest_Karolajna
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 18:57

Kurcze, a ja jednak wolę analogowo. Jakoś chyba potrzebuję tego kontaktu z żywym człowiekiem, żeby się poczuć bezpiecznie. Mam taki kantor, gdzie jest specjalna salka do transakcji, a w necie ciągle mam wrażenie że moje dane nie są do końca bezpieczne.

#37 Guest_sana_diana

Guest_sana_diana
  • Goście

Napisano 01 maj 2014 - 09:01

Co do bezpieczeństwa danych w e-kantorze Amornet, absolutnie nie ma powodu do obaw. Chroni je szyfrowane łącze SSL, dokładnie tak jak byś się logował/a ba stronie swojego banku:)

#38 Guest_cyryl

Guest_cyryl
  • Goście

Napisano 04 maj 2014 - 13:25

Dokładnie tak:) Natomiast to, że Amronet.pl księguje transakcje automatycznie, całkowicie eliminuje jakiekolwiek pomyłki. To bezpieczny,godny zaufania kantor.

#39 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 maj 2014 - 19:52

Ja już na pewno nie wrócę do stacjonarnego - od kiedy poznałam AMRONET.PL jestem tego pewna. Ta platforma jest bardzo przejrzysta. Nieustanny dostęp do obecnego kursu, tanie przelewy. Czego chcieć więcej?

#40 Guest_bartek

Guest_bartek
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 17:02

Dziesiątki razy korzystałem;) Mam kredyt walutowy, więc muszę i w sumie w Internecie wymieniam z przyjemnością. Teraz w Amronet.pl: bardzo tanio, bardzo komfortowo. Zlecam wymianę po najlepszym dostępnym kursie i finał, żadnego czekania itd.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych