Skocz do zawartości

Kantor online - ktoś korzystał?

kantor

wróć do serwisu Moja Firma 220 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Bodziooo

Guest_Bodziooo
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 15:08

Mam na koncie trochę USD, które chciałbym wymienić nie tracąc na prowizjach zabieranych przez kantory tradycyjne. Zrobiłem małe rozeznanie i wybrałem www.kantoronline.pl czy ktoś korzystał? Dzięki z góry za wszelkie informacje!

#2 Guest_kandzik76

Guest_kandzik76
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2013 - 07:33

Mam na koncie trochę USD, które chciałbym wymienić nie tracąc na prowizjach zabieranych przez kantory tradycyjne. Zrobiłem małe rozeznanie i wybrałem www.kantoronline.pl czy ktoś korzystał? Dzięki z góry za wszelkie informacje!

Ja korzystam - na bieżąco wymieniam walutę przez KantorOnline. Prowadzę działalność, która opiera się o sprzedaż produktów, za które dostaję obcą walutę. Dzięki wykorzystaniu właśnie kantoru internetowego jestem w stanie zaoszczędzić sporo pieniędzy. Daj znać jeżeli będziesz miał więcej pytań! Dołączona grafika

Chcecie kogoś namierzyć przez telefon komórkowy? Wchodzcie: http://goo.gl/BswSMp
Ja znalazłam mojego chłopaka, niestety to już Nasz koniec ;(

Ja nie mam chłopaka, więc dzięki Monia, ale nie skorzystam... Dołączona grafika.

#3 Guest_pola

Guest_pola
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2013 - 13:24

ja również polecam KantorOnline - jest stosunkowo tanio, szybko i bez tracenia czasu, cenię sobie też prostą obsługę serwisu :)

#4 siaczek

siaczek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 28 grudzień 2013 - 12:47

Ja korzystałem z kantoru cinkciarz.pl - mogę go polecić i rekomendować jako dobrą ofertę.

Jak uważacie, czy ing bank śląski to jest dobry bank do założenia konta oszczędnościowego albo lokaty?

#5 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 16:58

ja w dalszym ciągu nie mogę się przekonać do kantorów online. zresztą jeśli ktoś sporadycznie potrzebuje wymienić pieniądze to jest to zupełnie nieopłacalne bo z tego co się orientuje trzeba mieć konto walutowe? a za prowadzenie takie konta troche trzeba zapłacić... dlatego chyba kantor tradycyjny wydaje mi się lepszą opcją

#6 Guest_ed_mund

Guest_ed_mund
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 12:30

[font="Calibri, 'sans-serif';font-size:11pt;"]Jeżeli ktoś regularnie wymienia walutę, opłaca się posiadać konto walutowe oraz korzystać z e-kantorów. Wiem, bo sam zdecydowałem się na tę opcję. Aktualnie najczęściej dokonuję przewalutowania na www.amronet.pl i moja firma oszczędza średnio 500, a nawet 600 zł. w ciągu miesiąca. Nie muszę tracić czasu na wizytę w zwykłej placówce i absolutnie nie przepłacam. W przypadku tej platformy jedyny koszt to 0,2 % od kwoty transakcji. Ostatnio było nawet mniej, bo otrzymałem rabat. Konto walutowe mam zaś bezpłatne w BZ WBK.[/font]

#7 Guest_Dario

Guest_Dario
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 13:15

Kantor Amronet.pl to idealna platforma dla początkujących w temacie- łatwa w obsłudze, wszystko jasno przedstawione. Kursy też korzystne, można własny zaproponować.

#8 Guest_Paulina

Guest_Paulina
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 15:17

Wygodni i tani kantor dla każdego. Już długo korzystam z Amronetu i nie zamierzam tego zmieniać.

#9 marzenaew

marzenaew

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 03 luty 2014 - 14:23

Gdzieś już pisałam że Cinkciarz działa całkiem dobrze . Korzystam już kilka lat i wszystko zawsze super. Kupuje Franki łatwo - easy. 

#10 Guest_paweł_g

Guest_paweł_g
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 10:58

Ja wybrałem Amronet.pl, bo to chyba jedyny kantor online, gdzie można negocjować kurs. Zadzwoniłem i bezproblemowo poszło po średnim FOREX.

#11 Guest_kaja33

Guest_kaja33
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 11:48

Ja też gdzie indziej się nie spotkałam z taką możliwością. Podoba mi się również, że przelew od Amronet dostaję w błyskawicznym tempie.

#12 Guest_pola

Guest_pola
  • Goście

Napisano 23 luty 2014 - 20:30

Ja korzystam z kantorów internetowych które są w na pozycjach pierwszych w porównywarce kantorów internetowych kantorbox.pl Dołączona grafika Jeszcze nie miałam żadnych nieprzyjemności. 

#13 alexandmike

alexandmike

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 luty 2014 - 12:13

Ja też korzystam z cinkciarza i mogę go polecić z czystym sumieniem, chociaż nazwa nie zachęca do zaufania im za grosz :). Podziałała na mnie reklama w telewizji, którą mają od jakiegoś czasu.

www.dij.pl - Forex dla początkujących

#14 Guest_JackStrong

Guest_JackStrong
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 14:37

Polecam świetny poradnik na temat tego, jak korzystać z kantora internetowego: http://mojafirma.inf...zytkownika.html

#15 piotrorl

piotrorl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 luty 2014 - 13:43

Nie korzystam z kantoró online. Nie miałem jeszcze okazji w sumie ze względu iż posiadam konto walutowe.

Jestem Piotr i sprzedaję sztabki złota

#16 Guest_Ala

Guest_Ala
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 09:18

no i co Ci daje ta opcja? w taki sposób chyba są straszne prowizje, prawda? kiedys podczas erasmusa w Belgii bardziej opłacało mi się wypłacanie kasy z normalnego konta, jak mi samo przeliczało mając opcje darmowych wypłat niż korzystanie z konta walutowego. więc myślę, że w porównaniu z nim kantory online na pewno będa bardziej opłacalne

#17 Damin

Damin

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 05 marzec 2014 - 09:47

no błagam Cie.. pewnie że nie ma nawet porównania. bardzo bardzo się opłaca online, przynajmniej przy większych kwotach, po swoim doświadczeniu nie mam wątpliwości

#18 Guest_white_cola

Guest_white_cola
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 10:51

Kiedyś też byłam sceptycznie nastawiona do wymiany walut online, ale w końcu zdecydowałam się założyć konto walutowe i dokonać transakcji przez Internet. Bardzo szybko przekonałam się jak wiele kiedyś traciłam. Aktualnie stale wymieniam w kantorze Amronet, mam pełne zaufanie do firmy.

#19 vaijaec

vaijaec

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 11 marzec 2014 - 15:05

Oszczędność pieniędzy to rzeczywiście jeden z głównych powodów korzystania  z kantorów internetowych. W ich wyborze dużo osób kieruje się również czasem realizacji transakcji, poziomem obsługi klienta czy  łatwością obsługi systemu - a to są rzeczy, które ciężko sprawdzić na stronie e-kantoru, informacji na ten temat szuka się raczej w opiniach znajomych lub innych użytkowników

JakiKantor.pl - Ranking Kantorów Internetowych

#20 Guest_janusz

Guest_janusz
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 11:03

[font="'times new roman', serif;"]Fakt, zanim trafiłem na warunki które pod każdym względem mi odpowiadają, przetestowałem kilka e-kantorów. Zostałem w końcu przy Amronet.pl, bo transakcje realizowane są i sprawnie i tanio, a firma dba o komfort klienta.[/font]

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych