Skocz do zawartości

Kantor online - ktoś korzystał?

kantor online wymiana waluty ekantor waluty kantor wymiana waluty przez internet

wróć do serwisu Moja Firma 55 odpowiedzi w tym temacie

#41 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 08 sierpień 2016 - 08:36

Ja również wiele razy korzystałam z kantorów internetowych, a w zasadzie z jednego kantoru a mianowicie Rkantor. Mój mąż od roku pracuje w USA i większość swojej wypłaty przelewa na nasze konto walutowe. Na początku wymieniałam pieniądze w kantorze stacjonarnym, ale koleżanka, której mąż także pracuje za granicą poleciła mi tą stronę https://www.rkantor.com/kurs-dolara/. Jest to strona internetowa Rkantor, na której możecie sprawdzić sobie aktualny kurs dolara w tym właśnie kantorze. Z moich obliczeń wynika, że rocznie dzięki wymianie dolara w Rkantor zyskuję około tysiąc złotych więc jest to bardzo opłacalne.

#42 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów

Napisano 28 wrzesień 2016 - 17:06

Tak jak pisze Snt w takich miejscach jak ergokantor.pl faktycznie warto wymieniać waluty. Przede wszystkim nie musimy się tutaj obawiać o wysokie opłaty, a dodatkowo oferta walut jest bardzo bogata. Poza tym choć to pewnie jest najistotniejsze, kantor ten oferuje nam najatrakcyjniejszy na naszym rynku przelicznik, wobec czego na pewno warto wymieniać waluty w tym właśnie miejscu. 

#43 Guest_Wera

Guest_Wera
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 14:29

Cześć! Ja korzystam z kantorów online od baaardzo dawna, jest wygodniej i taniej, ale musisz mieć założone konto walutowe. 

Polecam Ci też porównywarkę kantorów internetowych - Xchanger.pl a teraz chyba zmienili na xchanger.io .. Korzystam i polecam, dzięki nim wybrałam swój kantor smile.png

#44 janna

janna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 październik 2016 - 09:33

Widzę, że coraz więcej osób jest dobrze zorientowanych w tematach finansowych. Próbowałyście może kiedyś swoich sił na giełdzie? Znalazłam taki symulator https://www.tms.pl/p...e-i-demo-forex - myślicie, że będzie dobrym przygotowaniem do prawdziwej gry?

#45 jagoodka

jagoodka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 17 listopad 2016 - 15:04

Tak ja kiedyś i to nawet wygodna opcja.

#46 Guest_hanka80

Guest_hanka80
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 10:39

Daj spokój z grą na giełdzie w temacie o kantorach, zaśmiecaj gdzie indziej

A wracajac do tematu co myślicie o PlusKantor?   kursy konkurencyjnie niskie , czytałem ze bez ukrytych opłat, to prawda? jak sie korzysta, może koś podpowie   Próbowałam na jednym dośc znanym ale  okazało się że doliczyli mi opłaty o których nie wiedziałam

#47 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2018 - 21:54

A wracajac do tematu co myślicie o PlusKantor?   kursy konkurencyjnie niskie , czytałem ze bez ukrytych opłat, to prawda? jak sie korzysta, może koś podpowie   Próbowałam na jednym dośc znanym ale  okazało się że doliczyli mi opłaty o których nie wiedziałam

Jest ok, przeszedłem z innego , z którego swoja droga wiele miesiecy byłem zadowlony puki mi nie zaświtalo żeby sprawdzic po jakich kursach wymieniaja w innych e-kantorach no i ... szok że sie tak dałem. Aktualnie własnie PlusKantor ma najniższe kursy przynajmniej te co mnie interesuja, tanie przelewy zagraniczne a co do opłat - wszystko jasne i bez sciemy, nie masz sie o co obawiac. Zresztą masz infolinie, pytaj, sa zawsze i z konkretnyi wyjasniajacymi wszystko odpowiedziami

#48 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 246 postów

Napisano 06 czerwiec 2018 - 07:44

Ja Ci powiem, że kiedyś też korzystałam z takich np, jak tu kalkulatorów walut https://cinkciarz.pl...ulator-walutowy, przeglądałam po kolei ceny kursów na wszystkich kantorów. I dopiero kolega mnie uświadomił, że lepiej skorzystać z tak zwanych transakcji społecznościowych i wymienić pieniądze między innymi użytkownikami kantoru po własnym kursie. 

#49 Guest_ralff

Guest_ralff
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 14:59

Moge  potwierdzić ze PlusKantor jest ok szczególnie, ze kursy walut i przelewy internetowe zagraniczne maja naprawde korzystne

#50 Travis

Travis

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 04 lipiec 2018 - 08:50

Też czasami korzystam z transakcji społecznościowych na Cinkciarzu, bo niekiedy można wyrwać jeszcze lepszy kurs, choć zazwyczaj ograniczam się u nich do tradycyjnej wymiany. Dość regularnie podróżuję za granicę, więc hajs jest mi potrzebny i często u nich wymieniam. Jakbym to wszystko podliczył i zestawił np. z kursem banku, to pewnie ładna sumka oszczędności by już wyszła. 

#51 Guest_Lusia

Guest_Lusia
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 14:37

Ja niedawno zorientowałam się ile pieniędzy traciłam na przewalutowaniach przez bank. I to własnie dzięki skorzystaniu z kalkulatora walutowego na Cinkciarzu mi tam pokazało jaka różnica w kursie jest między kantorem online a bankiem. Jak ktos wymienia regularnie to przez rok sumka na prawdę spora się uzbiera.

#52 Guest_frey

Guest_frey
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 01:42

Lusia, to sprawdź sobie to samo na Pluskantor, dostaniesz szoku jak wiele mozna zaoszczędzić tam b kutsy mają najlepsze

#53 Tomasz2

Tomasz2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 21:50

E-kanory fajna sprawa, pod warunkiem że wybierasz kantor online świadomie, a nie pod wypływem impulsu. Warto postawić na znany kantor, który jest na rynku długie lata i ma dobre opinie. Radzę natomiast omijać kantory dopiero co powstałe, szczególnie jeśli mają super-hiper promocje. A wiem, że czasami 3-4 grosze róznicy w kursie i ludziom rozum odbiera. Więc radzę uważać.

#54 Guest_kenzi

Guest_kenzi
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 17:27

Pluskantor jest bardzo długo na rynku i ma mocną pozycje, w tym przypadku bez obaw a  niskie ceny nie wynikają z promocji , po prostu starają sie chyba być konkurencyjni i dobrze im to wychodzi, ku zadowoleniu klientów jak ja

#55 Ktośek

Ktośek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 13 luty 2019 - 14:29

W internecie jest całe mnóstwo kantorów internetowych. Z tych wszystkich tylko kilka jest wartych uwagi. Dla mnie liczy się bezpieczeństwo, szybkość i dobry kurs. Szukałam kantoru, który połączyłby te wszystkie elementy i znalazłam. Takim kantorem jest Kantor Ekspert. Myślę, że każdy kto przymierza się do wymiany powinien szukać kantoru z takimi cechami. 

#56 wilkstepowy

wilkstepowy

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 109 postów

Napisano 18 luty 2019 - 21:40

To prawda- nie tylko kurs decyduje o atrakcyjności usługi przewalutowania. Dla mnie też szybkość realizacji i bezpieczeństwo moich pieniędzy. Pod tymi względami nie zawiodłem się realizując transakcje przez Pluskantor, na kilka innych kantorów też narzekać nie mogę, ale tu jednak najsprawniej, w parę sekund dosłownie dochodzi do przewalutowania w czasie rzeczywistym, która by nie była godzina.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor online, wymiana waluty, ekantor, waluty, kantor, wymiana waluty przez internet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych