Skocz do zawartości

Kantor online - ktoś korzystał?

kantor online wymiana waluty ekantor waluty kantor wymiana waluty przez internet

wróć do serwisu Moja Firma 56 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_ulalala

Guest_ulalala
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 09:37

nie, korzystalam tylko z centrowentu. Jakos te online omijam z daleko. Wedlug mnie to nie sa pewne transakcje

#22 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 18:35

A ja się nie obawiam, zresztą już 2 lata mniej więcej wymieniam przez Internet. Mam zaufanie np. do platformy www.amronet.pl. Zawsze otrzymuję pisemne potwierdzenie transakcji, na e-mail i FV do pobrania.

#23 Guest_SEB24

Guest_SEB24
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 09:33

A czego tu się obawiać?Porządny, nowoczesny e-kantor, taki jak np. Amronet.pl właśnie księguje automatycznie, więc pomyłka zdarzyć się nie może, tym bardziej oszustwo. Ja się czuję też bezpieczniej, ponieważ nie muszę chodzić z gotówką.

#24 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 11:54

Myślę, że nie ma czego się obawiać.

Kantory podlegają pod Komisje Nadzoru Finansowego (KNF), GIODO, GIIF.

Zapraszam do sprawdzenia naszych możliwości - https://www.iwaluty.pl/

W razie pytań do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Piotr Patecki,
PR & Marketing Director iWaluty.pl

Kontakt:
E: pomoc@iWaluty.pl
T: +48 58 520 11 11

#25 Guest_sebix

Guest_sebix
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 09:24

W moim wypadku najlepiej się sprawdza platforma na stronie amronet.pl. Bezpieczne transakcje, dobra obsługa konsultantów na czacie!

#26 Guest_zekvert

Guest_zekvert
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 20:58

To świadczy o rzetelności kantoru Amronet.pl: można porozmawiać, zadać pytanie, uzyskując wyczerpującą, kompetentną odpowiedź.

#27 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 20:43

No jak o mnie chodzi to najbardziej mi pasuje Pewny Kantor.

#28 Guest_BARTEK

Guest_BARTEK
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2015 - 01:32

A ja z Amronetu korzystam, jest spoko, w sam raz dla młodych. Nowoczesność i wygoda 100%.

#29 Guest_Milllla

Guest_Milllla
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2015 - 21:38

ja zdecydowanie preferuje taka bezpośrednią współpracę z człowiekiem nie z internetową platformą... z resztą i tak mam swoje sprawdzone miejsce - Kantor Pruszków, w którym zawsze wymieniam pieniądze.

#30 Guest_hagart

Guest_hagart
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2015 - 10:07

Warto się zarejestrować w kantorze Amronet. Wczoraj się o nich na stronie doczytałem, że będą płacić 25 procent z prowizji klientów z polecenia ( konto.amronet.pl/zarabianie-za-polecanie). Jak sobie to na szybko podliczyłem to, przy 3 osobach będę miesięcznie wychodził 500 zł do przodu. Najs. A można ugrać dużo więcej jeśli poleci się portal jakiemuś importerowi na przykład.

#31 Daniel87

Daniel87

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 maj 2015 - 13:17

Kantor internetowy inKantor ma bardzo fajne kursy i do tego można szybko od nich pieniądze wypłacić :)

Poza tym mają dużą ilość obcych walut :)

#32 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 21 maj 2015 - 10:09

co do bezpieczeństwa takich kantorów nie mam zastrzeżeń, najczęściej wymieniam w Liderze liderwalut.pl trochę się do niego już przyzwyczaiłem, brawo za szybką pomoc dla początkujących albo  jak ktoś się nie orientuje i ma pytania to support bardzo szybko reaguje ;)

#33 Guest_nerttz

Guest_nerttz
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2015 - 08:04

Podoba mi się jak jest zaprojektowany kantor Amronet. Wszystko tu widać jak na dłoni, kursy są wyłożone bardzo przejrzyście, łatwo się połapać we wszystkich transakcjach, a trochę ich robię. Z perspektywy nowych klientów to atrakcyjna może być zniżka 90 procent na prowizję -konto.amronet.pl/90-procent-rabat-na-pierwszy-miesiac-wymiany-walut.

#34 Guest_see

Guest_see
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2015 - 15:23

Portal amronet.pl jest fachowo prowadzony, warto sobie tutaj założyć konto. Prowizja jest dość niska, a kursy korzystne, zwłaszcza jak się porówna z tym co oferują banki.

#35 Guest_Jasiek

Guest_Jasiek
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2015 - 11:08

Ja zaufałem Pewnemu Kantorowi i się nie zawiodłem. Najlepszy spread i najkorzystniejsze warunki na rynku ma Pewny Kantor. Korzystam z jego usług już któryś raz z kolei i za każdym razem na plus.

#36 Guest_Melfis

Guest_Melfis
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2015 - 19:27

Zawsze korzystam z kantorów online,są tańsze. W Amronecie ostatnio kupuję CHF po dobrej cenie.

#37 roman100

roman100

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 08 luty 2016 - 20:16

A ja korzystam z kantoru stacjonarnego i tylko do niego mam zaufanie.
Sprawdzam cenę przez Internet www.kantorywymiany.pl negocjuję kurs i dokonuję transakcji wymiany. Mam pewność - mam gotówkę.

#38 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 895 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 luty 2016 - 18:25

Myślę, że warto przejrzeć również komentarze walutowe z danego dnia. Znajdziecie je na komentarz walutowy - ekantor.pl. Myślę, że znajdziecie tutaj naprawdę przydatne informacje na temat zmian walutowych na rynku. 

#39 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 08:15

Można w nich negocjować kurs tak jak w stacjonarnym kantorze?

#40 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 13:08

Można w nich negocjować kurs tak jak w stacjonarnym kantorze?

ale co ty chcesz negocjować jak kurs w kantorach internetowych jest niewiele różniący się od aktualnego kursu danej waluty, więc spread jest minimalny często to ok. 1 gr. więc negocjacja w którą stronę? Sprawdź sobie zresztą jak to wygląda w http://ergokantor.pl/- to kantor z którego korzystam już jakiś czas i do tej pory jestem bardzo zadowolony.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor online, wymiana waluty, ekantor, waluty, kantor, wymiana waluty przez internet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy