Skocz do zawartości

Kantor online - ktoś korzystał?

kantor online wymiana waluty ekantor waluty kantor wymiana waluty przez internet

wróć do serwisu Moja Firma 50 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Boodzio

Guest_Boodzio
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 15:04

Mam na koncie trochę USD, które chciałbym wymienić nie tracąc na prowizjach zabieranych przez kantory tradycyjne. Zrobiłem małe rozeznanie i wybrałem www.kantoronline.pl czy ktoś korzystał? Dzięki z góry za wszelkie informacje!

#2 siaczek

siaczek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 28 grudzień 2013 - 12:48

Nie, ja korzystam tylko ze sprawdzonych kantorów dostępnych w bankach albo np. cinkciarz.pl

Jak uważacie, czy ing bank śląski to jest dobry bank do założenia konta oszczędnościowego albo lokaty?

#3 Guest_hela

Guest_hela
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2013 - 11:57

Jeżeli chodzi o KantorOnline - to kantor, z którego korzystam najczęściej Dołączona grafika W zestawieniu e-kantorów strefawalut.pl widać, że oferuje jedne z najkorzystniejszych kursów

#4 Guest_aga222

Guest_aga222
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 20:33

Ja korzystam od dawna z AMRONET.PL. Opłaty są bardzo niskie i stały dostęp do aktualnych kursów.

#5 Guest_iga

Guest_iga
  • Goście

Napisano 30 marzec 2014 - 20:38

Amronet to sprawdzony , bardzo solidny kantor który stale ulepsza ofertę.

#6 Guest_justa

Guest_justa
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2014 - 21:46

Spodobał mi się układ platformy Amronet oraz jej funkcjonalność. Zwłaszcza kalkulator walut stanowi dla mnie wielkie udogodnienie. Jest niezwykle praktycznym i pomocnym narzędziem. Zanim podejmę decyzję o przewalutowaniu środków, widzę efekt

#7 Guest_alisandra

Guest_alisandra
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2014 - 19:51

Mam firmę, więc bardzo cieszy mnie, że od Amronet.pl zawsze otrzymuje się FV.

#8 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2014 - 21:49

W kantorze internetowym z którego korzystałem przedtem wystawiano tylko rachunek. Dzięki temu, że od Amronet mam fakturę, znacznie łatwiej jest mi rozliczyć transakcję. Dziękuję Amronet.pl, że poważnie traktuje potrzeby przedsiębiorców.

#9 Guest_pinkowa29

Guest_pinkowa29
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 19:09

Mnie też mile zaskoczyła faktura, od razu w PLN:) Chętnie również korzystam z kalkulatora walut, który Amronet oddaje do dyspozycji klienta na stronie kantoru. Ogólnie  organizacja super.

#10 Guest_tomash

Guest_tomash
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 16:26

ja chodze niezmiennie od lat do kaps i nie mam zamiaru zmieniac ten kantor na kantor internetowy. Wole dostac walute od razu do reki

#11 Guest_iwa

Guest_iwa
  • Goście

Napisano 01 maj 2014 - 22:07

Wielokrotnie korzystałam, z Amronetu głównie. Polecam szczerze, bo opłaca się finansowo, a wygoda jest niesamowita. KIikam i mam. Przelew dochodzi za 15 minut.

#12 Guest_Jakub

Guest_Jakub
  • Goście

Napisano 04 maj 2014 - 21:12

Widzę, że mało kto nie korzystałsmile.png I słusznie, bo szkoda fatygi i pieniędzy na tradycyjną wymianę walut. Platforma Amronet.pl jest doskonałym przykładem, że można teraz bez spreadu, wygodnie, w każdej chwili kupić EUR, CHF, GBP czy USD.

#13 kosecki-michal

kosecki-michal

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaKrakow

Napisano 09 maj 2014 - 10:03

korzystałem w aliorsyncu, ale po zmianie na tmobile jeszcze nie, ale chyba nic się nie zmieniło

#14 Guest_magic

Guest_magic
  • Goście

Napisano 13 maj 2014 - 20:54

Od niedawna korzystam z Amronetu i póki co widzę same zalety. Nie przepłacam, a wręcz zyskuję. Przelew zawsze na czas.

#15 Guest_Turon

Guest_Turon
  • Goście

Napisano 14 maj 2014 - 10:55

Jesli ktoś jest z Wroclove, to polecam porównać kursy internetowe z kursami na stronie centa http://www.centkantor.pl. I dlatego właśnie nie wierzę tę propagandę kantorów internetowych. Skoro różnica w cenie jest żadna, to wolę pójść te 500 m do realnego kantoru, niż wypełniać wszystkie formalności w necie. Szybciej i bezpieczniej.

#16 Guest_maciek

Guest_maciek
  • Goście

Napisano 19 maj 2014 - 05:34

ja bym Tobie polecał jednak tradycyjne kantory, które są pewniejsze, dobre kursy są np w http://www.kantorpruszkow.pl/ najczęściej z ich usług korzystam

#17 Guest_Maria

Guest_Maria
  • Goście

Napisano 24 maj 2014 - 21:02

Wolę nie ryzykować z chodzeniem z gotówką przy sobie, więc zdecydowanie jestem za internetowymi kantorami. Moim zdaniem to one są pewniejsze. Kierując się właśnie bezpieczeństwem transakcji wybrałam Amronet.pl, bo każda transakcja jest potwierdzona: informacją na e-mail oraz fakturą VAT.

#18 Guest_Tosiak

Guest_Tosiak
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 12:23

Różnice w cenie transakcji online i w zwykłym kantorze są znaczne! Ja w Amronet.pl płacę tylko 0,2% prowizji, a spread w tradycyjnych kantorach sięga kilku % nawet.

#19 Guest_jacek

Guest_jacek
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2014 - 21:52

Korzystałem wielokrotnie i z wielu kantorów. Także z Amronetu, o którym wspomina przedmówca. To jeden z najlepszych jaki spotkałem na swojej drodze, transakcje bardzo sprawne, bez wygórowanych opłat.

#20 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 22:21

W amronet.pl jest coś takiego jak „kurs własny”, co prawda trzeba wtedy trochę poczekać na finał transakcji (max kilka dni), ale opłaca się bardzo. Ja chętnie korzystam z tej opcji. Planuję wszystko wcześniej  i kupuję walutę najtaniej.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor online, wymiana waluty, ekantor, waluty, kantor, wymiana waluty przez internet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy