Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pieczątka imienna z tytułem

wróć do serwisu Moja Firma 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 A.M.O.

A.M.O.

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 grudzień 2013 - 19:48

Mam skończone dwa kierunki studiów: ekonomię (mgr) oraz architekturę (inż.). Czy mogę używać na pieczątce „mgr inż. architekt” czy jest to wprowadzanie w błąd, gdyż nie jestem magistrem architektury? Ewentualnie czy poprawny w takim wypadku będzie zapis „mgr, inż. architekt”?

#2 kadrowiec

kadrowiec

księgowy, kadrowy i inspektor BHP

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1118 postów

Napisano 28 grudzień 2013 - 17:09

Może jednak 2 pieczątki - "inż. architekt" i "mgr ekonomii" - w zależności od potrzeb.

#3 Ania_B

Ania_B

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2346 postów

Napisano 28 grudzień 2013 - 17:32

„mgr inż. architekt”  - to ewidentne wprowadzenie w błąd, bo jak piszesz nie jesteś mgr architektury

„mgr, inż. architekt” - co to w ogóle ma być ?? ;-) Dołączona grafika

Jesteś inżynierem architektury - taką pieczątkę sobie spraw

i skoro jesteś magistrem ekonomii - taką pieczątką możesz się posługiwać. Jeżeli nie posiadasz tytułu inżyniera w zakresie ekonomii to nie możesz się nim posługiwać.

Najprostsze rozwiązania są najlepsze i tak naprawdę sama czujesz jaka forma pieczątek jest poprawna. Powodzenia.

#4 Guest_anonim

Guest_anonim
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2013 - 18:27

jak tak ważne te literki przed nazwiskiem to niech wszystkie hurtem będą na tej pieczątce ; )))

u mnie pracuje pani księgowa, która pieczętuje się 'mgr imię nazwisko'

niewielu wie, że ten magister to resocjalizacji, a księgowa to po miesięcznym kursie podstaw, bo stanowisko już czekało, tylko trzeba było trochę tematu 'liznąć' - dobrze, że dziewczę kumate i ambitne wypracowało sobie 'ręką machnął na tego jej mgr na pieczątce', bo po kilku latach pracuje jakby faktycznie magistrem rachunkowości była... ale jak ktoś ma potrzebę lepiej się poczuć i dowartościować tymi literkami przez nazwiskiem, to niech sobie je ma... numeru licencji wykonywania zawodu wpisać sobie przecież nie może...

#5 Radomiak

Radomiak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1747 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 28 grudzień 2013 - 18:36

Anonim, a to dlaczego nr licencji wykonywania zawodu sobie nie może wpisać - jak dla mnie w księgowości szkoła nie jest ważna, ważniejsze jest doświadczenie, a ta Pani już je ma. Jeśli posiada certyfikat księgowej, czy świadectwo kwalifikacyjne to dużo lepiej by to wyglądało na pieczątce niż ten mgr XY. 

Szkoda kasy na dwie pieczątki, jeśli pracujesz w architekturze to wystarczy inż. XY, jeśli koniecznie chcesz pokazać swoje tytuły to możesz zrobić pieczątkę: imię i nazwisko z mgr ekonomi, inż. architektury.

#6 KsięgowaEwa

KsięgowaEwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 523 postów

Napisano 08 styczeń 2014 - 14:59

tytuł naukowy na pieczątce uzależniłabym od wykonywanego zawodu. Jeżeli pracujesz w księgowości to mgr imię i nazwisko, jeżeli w architekturze to inż. Ogólnie ja nie przywiązuje do tego aż tak dużej wagi i na swojej pieczątce nie mam tytułu. Mam nazwę stanowiska i imię i nazwisko.

#7 Guest_A.M.O.

Guest_A.M.O.
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 20:32

Faktycznie chciałam trochę przesadzić z ilością tytułów "naukowych".

Dzięki za informację i naprostowanie.

#8 KsięgowaEwa

KsięgowaEwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 523 postów

Napisano 19 styczeń 2014 - 15:38

Faktycznie chciałam trochę przesadzić z ilością tytułów "naukowych".

Dzięki za informację i naprostowanie.

:) wiesz, czasem tytuły na pieczątce są uzależnione od tego gdzie się pracuje - w niektórych firmach praktykuje się wypisywanie wszystkich łącznie z numerem licencji/uprawnień

#9 Guest_dam

Guest_dam
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 18:22

chce zprezentować pieczątke dziewczynie.

wiem że po obronie bedzie inżynierem architektem

I czy na pieczątce wystarcz:

anna kowalska

inżynier architekt

czy coś więcej jest potrzebne?

#10 Krzysztof_G

Krzysztof_G

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 luty 2014 - 20:33

Dla mnie to już będzie takie trochę sztuczne dawanie dwóch tytułów. Daj po prostu ten, który tobie bardziej pasuje. Jednak teraz bardzo wiele osób jest magistrem, ale na pieczątkach się tego nie używa.

#11 Jan1982

Jan1982

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 marzec 2014 - 13:31

ja bym tam pisał dwa tytuły

trycholog warszawa

#12 Wacław75

Wacław75

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 15 marzec 2014 - 18:12

Ja bym napisał jedynie dane teleadresowe i imię i nazisko, teraz wszyscy są mgr. i inż. i nie ma potrzeby się tak każdemu tytułować, ten mgr. to już nie jest takie wow jak 10 lat temu. Wystraczy wpisać nazwę stanowiska - architekt, ekonom.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych