Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Jaki prezent dla dzieci

wróć do serwisu Księgowość 171 odpowiedzi w tym temacie

#161 Martyna82

Martyna82

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 26 kwiecień 2021 - 12:39

W dzisiejszych czasach z pewnością nie możemy narzekać na brak wyboru w kontekście prezentów. Pytanie jakie trzeba sobie zadać to czy stawiamy na trendy jakie aktualnie panują? Rodzice potrafią je często wykorzystać dla swojej wygody. Dobrym tego przykładem jest postęp technologiczny jakie daje ogromne możliwości. Zakup komputera z dostępem do internetu wydaje się świetny w kontekście nauki jednak dość szybko jego rola może zostać zdegradowana do "zapychacza czasu". Zapewne wiecie jak wiele mówi się o uzależnieniach, dlatego wszystko powinno mieć miejsce w swoim czasie. Dopóki dziecko nie dorośnie do odpowiedniego wieku to należy stawiać na prezenty typu książki do czytania dla dzieci . Pozwoli to od najmłodszych lat wyrobić odpowiednie nawyki i pokazać dziecku jak przydatna jest to umiejętność. Będzie to także miało realne przełożenie na jego potencjał oraz wyniki w nauce.

#162 draksa1981

draksa1981

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 27 kwiecień 2021 - 18:00

Na 18 urodziny swojego syna, kupiliśmy mu telefon ze strony https://pokato.pl/el...omorkowe/iphone, był to był to iphone 11 używany. Mieliśmy kupić starszy model, ale nowy, jednak ten jest używany tylko przez 3 miesiące i ma bardzo dobre parametry. dodatkowo posiada jeszcze ważną gwarancję. 

#163 tomsky

tomsky

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 czerwiec 2021 - 19:20

Zbliżają się wakacje i w tym momencie właściwym prezentem dla dziecka może być wakacyjny Zestaw Minecraft - czapka, okulary i saszetka nerka z charakterystyczną grafiką rodem z gry Minecraft. Jeśli twoje dziecko jest miłośnikiem gry Minecraft, to ten zestaw będzie strzałem w dziesiątkę.

#164 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 23 czerwiec 2021 - 12:25

Ja lubię dla moich dzieci wymyślać nieoczywiste prezenty i atrakcje na urodziny. W zeszłym tygodniu urodziny miał mój 8 letni syn i wynajełam dla niego (oraz jego małych gości) trampolinę ze strony http://www.kraina-za...ina-eurobungee/Dzieciaki miały wielką frajdę, a ja szczerze mówiąc więcej spokoju i czasu dla siebie niż się spodziewałam. Polecam takie rozwiązanie.

#165 plagit

plagit

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 czerwiec 2021 - 15:20

zabawki albo coś o czym marzyl

#166 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 768 postów

Napisano 12 lipiec 2021 - 07:04

Sama zwykle stawiam na zabawki edukacyjne. Chcę aby dziecko coś wyniosło z zabawy. Tak wiec polecam puzzle różnego rodzaju zabawy plastyczne ( świetny jest piasek kinetyczny jak również i magiczna modelina) gry planszowe - mamy ich wiele i wieczorami gramy razem z dzieckiem, ostatnio królują u nas jenga oraz 5 sekund Dla starszaka polecam również kostki rubika https://www.kostkirubika.pl/Świetna zabawa na wieczory ;)
300_300_productGfx_da9adc5f6f113fa12ba60

#167 olgga

olgga

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 lipiec 2021 - 13:29

Przeważnie dla swoich kupuję książki dla dzieci, zawsze się cieszą z takich prezentów. Moje dzieci lubią czytać, co bardzo chwalę. Może wyrosną na wykształconych ludzi, będę tego pilnować ale w granicach rozsądku. Cieszę się, że dzieci nie przesiadują godzinami przy komputerze lub telefonie, to obecnie bardzo duże zagrożenie. Można się od tego uzależnić i już wiele dzieci niestety to dotknęło. Moje bąbelki na szczęście potrafią się jeszcze normalnie pobawić na podwórku, pograć w piłkę czy właśnie poczytać. Dobrym pomysłem na prezent może być jakaś zabawka interaktywna lub kostka rubika. Takie zabawki również bardzo dobrze rozwijają. 

#168 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2021 - 23:40

Swojemu dziecku na przyjęcie urodzinowe zamawiam animatorkę z firmy Pani Biedronka Magdalena Kobalczyk. Polecam, pani Biedronka oferuje najmłodszym mnóstwo ciekawych gier i zabaw i wszyscy goście mojego dziecka są zadowoleni, oczywiście mój synek również.

#169 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 999 postów

Napisano 27 lipiec 2021 - 13:21

A w jakim wieku są dzieci?

#170 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 901 postów

Napisano 31 lipiec 2021 - 10:16

Taka kostka rubika jest dobrym prezentem ale nie polecam jej dla dzieci poniżej 10 roku życia z uwagi na to, ze dizecko nie ogarnie meandrów jej układania. Dla wielu dorosłych w sumie taka kostka jest sporym wyzwaniem. 

Od siebie polecam po prostu jakieś wygodne ubrania dla dziecka.

Warto jest zajrzeć sobie na przykład do Coccodrillo

https://pl.coccodril...dla-dzieci.html

Obecnie w sklepie jest sporo promocji na ubrania dla dzieci, mają również tam obecnie nowe kolekcje ciuszków. 

#171 barakuda

barakuda

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 13 sierpień 2021 - 15:30

A może wypad na pizzę (polecam restaurację Semola w Warszawie), a potem do kina czy na kręgle? Prezent dla dziecka nie musi być materialny. Aktualnie rodzice kupują dzieciom prezenty żeby mieli czyste sumienie, a przecież to nie o to chodzi...

#172 balbina77

balbina77

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 21 sierpień 2021 - 11:48

syn ma 15 lat  kupiłam na urodziny mu  fotel do komputera jest  fanem gier komputerowych Nitro 770 z genesisa .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy