Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki prezent dla dzieci

wróć do serwisu Księgowość 140 odpowiedzi w tym temacie

#101 crazybadger

crazybadger

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 02 lipiec 2018 - 16:25

Według mnie nie ma lepszego prezentu niż klocki! Zwłaszcza fajny jest taki zestaw od lego https://www.al.to/p/...rie-zimowe.html jest on ciekawy między innymi przez to, że to 3 w 1. Z pomocą tylko tego zestawu można zbudować chatkę narciarską, którą można przebudować na tor bobslejowy i scenkę z yeti. Do tego zestaw jest uniwersalny bo dla chłopca i dziewczynki. Do tego klocki świetnie rozwijają kreatywność i logiczne myślenie. A poza tym kto nie lubi LEGO? ;)

#102 FRUPO.pl

FRUPO.pl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaKoło

Napisano 03 lipiec 2018 - 08:09

Jeżeli chodzi o pomysł na prezent dla dziecka to polecam stronę FRUPO.pl - znajdziesz tam wiele kategorii cenowych i szeroki wybór artykułów dla dzieci i niemowląt idealnie nadających się na prezent dla dziecka. 

Link do kategorii pomysł na prezent : https://frupo.pl/POMYSL-NA-PREZENT-c29

Sklep dla dzieci - FRUPO.pl

Blog kosmetyczny - Kobieca-strefa.pl

#103 Guest_Miron

Guest_Miron
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2018 - 10:12

Moim zdaniem nafajniejszym prezentem dla dziecka jest spędzenie w aktywny sposób czasu z nim, i nawet z jego przyjaciółmi. Jakby sam materialny prezent nie przynosi takich efektów jak powinien, choć tez z pewnością cieszy. A czy książka to świetny prezent to akurat sie z tym nie zgodze. Książki owszem TAK i zawsze, ale czytana wspólnie jako forma dobranocki rpzykładowo, a nie jako prezent na urodziny -.-

My osobiście preferujemy spędzanie czasu na zewnątrz z dzieckiem. Ostatnio organizowalismy imprezę urodzinową z klockami LEGO o odpowiednim motywie i dla małego i dla jego rówieśników z przedszkola. I NAPRAWDĘ ŚWIETNIE TO WYSZŁO! Szczerze Polecam w któreś z placówek Edukido zorganizować takie urodziny dla dziecka.  My akurat w Gdańsku mieszkamy, ale jest w wielu innych miastach. A prócz samej zabawy jest to równiez bardzo pouczające i wcale nie jest tak drogie!

#104 peczkin

peczkin

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 lipiec 2018 - 11:03

Ja tam zawsze pytam dzieci co by chciały dostać. W końcu to tylko dzieci, wszystko będzie się podobało.

Jeśli bardzo chcesz być sam,z pewnością ktoś ci w tym przeszkodzi.

#105 Michał87

Michał87

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 12 lipiec 2018 - 11:57

Dla dzieci warto kupować książki, żeby od małego rozbudzić w nich potrzebę czytania.

W 100% się zgadzam. W dzisiejszych czasach łatwo zatracić dziecko we współczesnej technologii, więc warto od najmłodszych lat je oswajać z literaturą.

#106 Guest_Ola S

Guest_Ola S
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 14:33

W przypadku starszych dzieci tak, cięszko jest kupić im coś innego niż jakieś nowinki technologiczne. Ja na szczęście jestem w lepszej sutuacji, bo i ja i siostra mamy maluszki, więc zakup dla nich prezentu nie pszysparza nam wielu problem. Zazwyczaj odwiedzamy wpadnij.pl i zawsze coś się fajnego znajdzie. Ostatnim razem kupiłam projektor do łóżeczka. Polecam każdemu, bardzo dobre rozwiązanie zamiast zwykłej lampki.

#107 liwia5

liwia5

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 09:34

Może jako prezent zrobić jakąś atrakcję na urodzinach. Pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego połączony z warsztatami dla dzieci wydaje mi się super pomysłem. Dzieci uwielbiają ruch więc będą świetnie się bawić.Zobacz może Ci się spodoba  http://kojakfree.com

#108 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 09 wrzesień 2018 - 23:05

Zawsze mam problem, co wybrać na prezent dla dzieci, ale zaglądam na stronę https://www.epinokio...-3-4-26692.htmli problem mija. Sporo inspiracji, ciekawych pomysłów i wysokiej jakości zabawek w dobrej cenie.

#109 Amoniaczek2

Amoniaczek2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 10 wrzesień 2018 - 07:43

Z zabawkami u młodszych jeszcze ujdzie, ale jak już dziecko ma te +8 to już obawiam się, że pozamiatane. Mojej siostry starszy tylko w telefonie siedzi. Fakt, że prowadzi jakiegoś bloga szkolnego razem z kolegą, ale bez przesady aby to cały praktycznie dzień po szkole zajmowało. Siostra kupiła mu najtańszy internet mobilny (z A2Mobile) i teraz się zastanawia czy to był dobry pomysł. Inna sprawa, że jak wszystkie dzieciaki mają telefony z internetem to młody miałby problem. Do czego ten świat zmierza...

#110 kaja87

kaja87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów
  • LokalizacjaWieliczka

Napisano 10 wrzesień 2018 - 08:18

Ja mam straszne wyrzuty sumienia, że nie zajmuje się dzieckiem tyle co powinnam, ale jak wracam do domu, to muszę posprzątać, ugotować i tak schodzi do wieczora. Dziecko oczywiście komórka i YouTube albo fejs czy co tam jeszcze. I do tego narzeka co jakiś czas, że ucina mu internet. Chyba będę musiała faktycznie zmienić abonament na lepszy. A co najwyżej to w weekendy spędzamy czas razem, całą rodziną.

#111 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów

Napisano 01 październik 2018 - 22:23

Kupiłam ostatnio synowi książkę Bob budowniczy

#112 Redken

Redken

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 02 październik 2018 - 14:18

Ja polecam jakiś gadżet stąd http://www.ministerstwogadzetow.com/ :) Naprawdę dużo ciekawych rzeczy tam mają

#113 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 03 październik 2018 - 17:37

Idę w sobotę na urodziny siostrzenicy, ma 7 lat i kompletnie nie wiem co jej kupić. Macie jakieś pomysły?

#114 AlicjaB80

AlicjaB80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 18 październik 2018 - 10:19

Wszystko zależy od ilości pieniążków i od wieku dziecka. Ja dla Swojego 6 latka kupiłam maskotkę wykonaną szydełkiem z https://malafabryczk...ria/zabawki/276. Miś bardzo mu się spodobał i śpi z nim do dziś. Na te święta też postawię na handmade.

#115 LEBU79

LEBU79

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 22 październik 2018 - 14:13

Ja myślę, że trzeba SŁUCHAĆ co dzieci mówią, o czym marzą, patrzeć czym się interesują i na tej podstawie dobierać prezenty.

#116 Aspiryna

Aspiryna

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 22 październik 2018 - 14:28

I ja tak myślę, nie da się powiedzieć jaki prezent jest najlepszy, bo każde dziecko jest inne, ale fajnie jakby podsycał i rozwijał zainteresowania :)

#117 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów

Napisano 03 grudzień 2018 - 00:59

Ja w tym sklepie  kupuje zarówno buty zimowe damskie dla siebie jak i śniegowce dla dzieci. 

#118 Guest_Alina11

Guest_Alina11
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 07:56

W Aparcie można wybrać bardzo ładny prezent dla dziecka, od kolczyków, bransoletek i zawieszek po zegarki dziecięce, apart.pl/bizuteria/szukaj?dla-kogo=dla-dziecka

#119 gosiabakier

gosiabakier

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 20:44

Moze jakies zabawki?

#120 biospass

biospass

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 08 grudzień 2018 - 11:27

Nauczcie się słuchać swoje dzieci. Kiedy wiesz o czym śni i marzy Twoje dziecko, nie musisz wydawać wiele żeby wprawić je w prawdziwy zachwyt i szczerą radość. Dzieci potrafią cieszyć się z drobiazgu i wyolbrzymić sobie go do top rangi, ważne żeby spełniać te marzenia w sposób rozsądny i uczyć dzieci radości z życia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych