Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki prezent dla dzieci

wróć do serwisu Księgowość 138 odpowiedzi w tym temacie

#81 Bofares

Bofares

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 12:51

Moim zdaniem fajnie będzie odpowiedzić sklep z zegarkami i kupić im takie coś, np trwałe zegarki g-shock,  przynajmniej dzieciaki nauczą się szanować rzeczy :) 

#82 Ewcia11

Ewcia11

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 10 luty 2018 - 21:28

Dla dzieci to chyba najlepiej zabawki.

#83 kashotto

kashotto

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 12 luty 2018 - 14:50

Przede wszystkim kreatywne zabawki. Nie podałeś wieku dzieciaków. Uniwersalnym pomysłem są zawsze klocki Lego.

#84 Marlenka22

Marlenka22

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 luty 2018 - 11:36

Ja dzieciom swojej siostry kupiłam lego - wg mnie to jest chyba jeden z lepszych prezentów dla młodych (i nie tylko bo jej mąż pomagał im składać klocki i sam się przy tym nieźle bawił). Jak maluchy miała szkarlatynę i siedziały w domu to przynajmniej się nie nudziły  :wub:  Swoją drogą szczepicie dzieci na szkarlatynę ? Bo z tego co czytam jest to dość poważna choroba: https://chorobydziec...jest-z-plonica/ a teraz panuje moda na nieszczepienie dzieci - wg mnie bez sensu.

#85 Grzegorz121

Grzegorz121

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 luty 2018 - 13:26

Najlepiej książki

#86 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów

Napisano 28 luty 2018 - 23:59

Może dobre buty na przykład trampki converse

#87 szachmat89

szachmat89

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 14 marzec 2018 - 17:40

Jeśli jest to już troszkę starsze dziecko, może dobrym prezentem byłby dron: https://megadron.pl/...cyjne/z-kamera/ ? Czym to jest? Otóż Dron to bezzałogowy statek powietrzny, który może odbywać lot autonomiczny (samodzielnie, z użyciem autopilota lub innego systemu na pokładzie) lub zdalnie sterowany (kierowany przez operatora drona) poza zasięg wzroku, przy tym nagrywając filmy. W ostatnich kilku latach zaobserwować można rosnącą popularność dronów. Myślę, że taki sprzęt powinien zainteresować naszą pociechę.

#88 Darson12

Darson12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 marzec 2018 - 08:53

Polecam zajrzeć tutaj: Markiza może coś znajdziesz jakiś np srebrny wisiorek albo coś takiego. Na pamiątkę będzie ot idealny prezent.

#89 mrs.sophie

mrs.sophie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 30 marzec 2018 - 10:50

Zależy od tego w jakim wieku jest dziecko. Dla dzieci w wieku od 6 lat super prezentem będzie zestaw Aqua Dragons in Space Deluxe http://gonzotoys-skl...7015413068.html.  Zestaw ten służy do hodowli żywych stworzeń które nazywa się morskimi smokami. Każdy z nich ma troje oczu, dwie płetwy działające jak skrzela i umożliwiające im pływanie w wodzie. Ich hodowla dostarcza dzieciakom świetną rozrywkę, połączoną z nauką anatomii, biologii, a nawet historii i geografii. U moich maluchów świetnie się to sprawdza, uwielbiają te stworki :)

#90 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 975 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 06:55

Dzieci miewają różnorodne upodobania, najlepiej jest przede wszystkim wiedzieć, co dziecko może zainteresować. Jeżeli maluch lubi różnego rodzaju pojazdy, to może spodoba mu się taka baza: www.urwis.pl/pojazdy/samochody/auta-sluzby-miejskie/baza-s-o-s-w-walizce-policja, z samochodem policyjnym i helikopterem do zabawy. Właściwie wybór zabawek jest tak duży, że teraz ciężko wybrać coś konkretnego.

#91 Amoniaczek2

Amoniaczek2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 12:33

Może do kina? Teraz ma byc w maju dużo ciekawych filmów animowanych. Sprawdzałem repertuar Oh-Kina we Wrocławiu na przykład i jest naprawdę w czym wybierać. "Traktorek Florek", czy "Kaczki z gęsiej" paczki :)

#92 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 13:33

W sumie jest to jakaś myśl. Takie wyjścia też są ważne.

#93 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 877 postów

Napisano 01 maj 2018 - 09:42

Książki to najlepszy prezent.

#94 alutka011

alutka011

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 maj 2018 - 11:23

jest teraz tak duży asortyment i tyle sklepów, że nie ma problemu z tym co kupić dziecku.. od zabawek, po książeczki dostosowane do danego wieku. Wystarczy tylko poświecić trochę czasu na przejrzenie ofert

#95 Gawron

Gawron

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 24 maj 2018 - 21:45

Dla dziecka to moim zdaniem nie ma co wymyślać i kupić jakieś klocki albo książki.

#96 martynakrakowska

martynakrakowska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 15 czerwiec 2018 - 13:10

Jeśli chodzi o dobre zabawki to polecam. Baby Clementoni Piłka Muzykalne Zwierzaki dostępne na https://kupujemyzaba...malucha-0-3-lat

GPS sklep.hertzsystems.com - Systemy GPS do samochodu najwyższej jakości

#97 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 15 czerwiec 2018 - 15:11

Widzę, że macie sporo różnych pomysłów.

#98 Popkowa90

Popkowa90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 22 czerwiec 2018 - 20:47

Moje dzieciaki najbardziej cieszyły się wtedy, kiedy dostały pieska na gwiazdkę ;) Później razem wybieraliśmy dla niego zabawki na https://www.maxandmr...la-psa-161.html, co też sprawiło dzieciakom niesamowitą frajdę ;) Jednak dużo w tym prawdy, ze pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, również dziecka ;)

#99 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 06:58

A co na prezent dla dziewczynki? Kucyk My Little Pony? czytałam na stronie: http://mami.pl/zabaw...opularnosc-mlp/, że dziewczynki je uwielbiają. Jak jest z tym u Waszych dzieci?

#100 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 367 postów

Napisano 01 lipiec 2018 - 21:11

Dzieciakom najlepiej kupować ciuszki, bo to ich zawsze cieszy :) A też jest to coś takiego, co na pewno wykorzystają. Ja co prawda swoich dzieci nie posiadam, ale mam dwie siostrzenice. Jak przychodzi jakaś okazja, jak na przykład urodziny, to zawsze wybieram jakiś fajny ciuch z https://malani.pl/12-dziewczynkai zamawiam dziewczynkom na prezent :) Są to naprawdę ciekawe i oryginalne ubranka i dziewczynki się cieszą, bo mogą się naprawdę świetnie wystroić! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych