Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki prezent dla dzieci

wróć do serwisu Księgowość 71 odpowiedzi w tym temacie

#1 naburek

naburek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 grudzień 2013 - 13:58

Pomóżcie proszę, nie mam głowy do tego co zakupić dzieciom pod choinkę, dajcie jakieś pomysły.

#2 Guest_Visterra

Guest_Visterra
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2013 - 13:54

Hej. Nie napisałeś w jakim są wieku. Jeśli 2-5 to możesz wykorzystać mój pomysł i kupić dzieciom książeczki edukacyjne bambinoLUK wydawnictwa Res Polona. To ładnie wydane książeczki z zagadkami zawierające klocki w zestawie. Zagadki rozwiązuje się układając klocki w odpowiedzi więc nauka jest dla dzieciaków atrakcyjna.

#3 Guest_sabinka

Guest_sabinka
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2013 - 19:26

zajrzyj na www.puchatkolandia.pl - jak zamówisz dziś, to na pewno dojdą, a tam masz wybór oszałamiający

#4 Guest_igia

Guest_igia
  • Goście

Napisano 22 luty 2014 - 18:17

a może jakiś niedrogi tablet? poczytaj sobie tutaj http://www.morele.ne...tory-kupic/600/

#5 Jarek Oczos

Jarek Oczos

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 maj 2014 - 13:33

Nsjlepsze są zabawki naturalne. Warto wybrać się na jakiś targ albo do cebelii i poszukać np. oryginalnych drewnianych zabawek.

#6 oola.n.

oola.n.

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 maj 2014 - 21:47

A ja uważam, że najlepiej kupić dziecku jakąś grę edukacyjną lub książkę. Oczywiście wszystko jeszcze zależy od wieku naszej pociechy, ale teraz już nawet dla kilkulatków można znaleźć atrakcyjne gry na komputer. Ewentualnie zawsze można kupić coś związanego ze sportem, ale to też w zależności od upodobań naszych pociech.

#7 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 532 postów

Napisano 07 maj 2014 - 09:25

Nie kupowałabym raczej niczego na komputer. Dzieci nie powinny spędzać przy nim zbyt dużo czasu. Postawiłabym raczej na jakieś zabawki, gry planszowe, gadżety sportowe. Jest tego mnóstwo.

#8 wezyrek

wezyrek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 maj 2014 - 16:47

O, gry planszowe to świetny pomysł, bo można w nie zagrać całą rodziną. Teraz są najróżniejsze propozycje, na pewno bez trudu można znaleźć coś odpowiedniego dla danej grupy wiekowej. Już trzylatki z powodzeniem mogą grać w tego typu gry. Najlepiej zdecydować się na takie, które przy okazji będą też grami edukacyjnymi, wtedy połączy się przyjemne z pożytecznym.

#9 gosiaczek88

gosiaczek88

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 09 maj 2014 - 11:57

a ma ktoś pomysł na prezent dla dziecka na komunię?

#10 Lange

Lange

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 09 maj 2014 - 14:33

Dziś telewizornia ogłosiła, że najczęstszym prezentem na pierwszą komunię stał się quad. Jedyny apel był taki by nie kupować tych szybkich za 30 000 zł tylko takie wolniejsze bo i tak dziecko nie bedzie mogło nim jeździć poza własną posesją. Po prostu koszmar. Kilkanaście lat temu byłem na święta u znajomego Słowaka, który miał dwa hotele, ratrak, i trzy wyciągi. Jeździł starą 15-sto letnia skodą, a na wigilię którą spedzaliśmy razem dał swoim dwum synom po budziku by nie spóźniali się do pracy. Budziki wyglądały na takie co się kupuje w markecie za kilka złotych. Pewnie to też przesada. No ale teraz te dzieci są właścicielami tych hoteli, i budują wspólnie trzeci z basenem. Ja dzieciom na komunię kupiłem meble do ich pokoi. Mówią ze inne dzieci z nich się śmiały. Teraz myślę, że wnukowi pewnie kupię coś co będzie u niego rozwijało pasje. Może zafunduję jakiś kurs fotograficzny np. http://fripers.pl/bl...-fotograficzne/ . Wszyscy teraz robią zdjęcia, może fajnie by sie nauczył jak je robic tak by były wartosciowe.

#11 kasiamango

kasiamango

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 11 lipiec 2014 - 10:48

Ja kupiłam swojemu synowi http://toysbox.pl/fi...pack-smieciaki/. Dużo czasu przez to zaoszczędziłam bo zamawiałam przez internet, a dziecko było zachwycone. Najbardziej podobają mu się "śmieciaki upiorne oczy". Wiem, że dziwnie to brzmi, ale zabawka jest edukacyjna i dzięki niej nie mam problemów z segregacją śmieci w domu:) Dziecko się tak tym zafascynowało, że pomaga mi w segregacji, nawet czasem mnie uczy :)

#12 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 274 postów

Napisano 23 październik 2016 - 19:26

Uważam, że powinna się liczyć jakość, a nie cena. Tutaj http://ksiegarnia.pw...30383879,k.html warto sobie zerknąć i zrobić zakupy. Są tam masy plastyczne, ale nie tylko. Wybór zabawek jest ogromny, a ceny atrakcyjne.

#13 adejla

adejla

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 24 październik 2016 - 17:25

Trudno powiedziec co bedzie dobre dla twoich dzieci :) my sie w domu pytamy juz bo mamy nastolatkow wiec bajka o mikołaju i tak nie wchodzi w gre

#14 Wiola 1990

Wiola 1990

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 25 październik 2016 - 15:20

To prawda, teraz ludzie poszaleli z tymi prezentami. Nie sądzę, że przeciętnie zarabiający Polak sprawia komuś quada na komunie. Pewnie korzysta z  chwilówek i pożyczek na raty. Nie jestem przeciwna tego typu produktom, ale wiele osób bardzo często nie umie z nich korzystać a potem żali się na różnych forach. Na stronie loando.pl  znalazłam mnóstwo informacji. Na pewno polecam artykuł https://loando.pl/wp...ego-pożyczania,który rozjaśni wiele kwestii. Wracając do tematu prezentów to planszówki cieszą każdego niezależnie od wieku. 

#15 Kild

Kild

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 październik 2016 - 10:06

Wszystko zależy od tego ile mają lat i jakie są ich zainteresowania. Czasem dzieci w podobnym wieku różnie reagują na takie same prezenty. Choć przyznaję, jeśli są małe, to gama opcji jest zdecydowanie większa. ;)

#16 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 26 październik 2016 - 18:44

A w jakim wieku są dzieci? Według mnie fajnym pomysłem jest np gra komputerowa bo chyba teraz wszyscy mają przynajmniej jeden komputer w domu.  Moje dzieci mają np playstation więc kupiłam im Just Dance http://www.3kropki.p...e-2017-ps4.html, zawsze to jakiś ruch i kreatywne spędzanie czasu a na tej stronie jest stosunkowo tanio :) 

#17 pitahaja

pitahaja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 11:54

To zależy od wieku i upodobań chociaż zakładam że wszelkie gadżety elektroniczne u wszystkich mają wzięcie ;)

#18 liczarka

liczarka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 listopad 2016 - 18:46

u mnie w domu sprawdzają się gry planszowe i puzzle. Widziałam ostatnio fajny wybór na avans.pl. Taki prezent to zabawa dla całej rodziny

#19 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 25 listopad 2016 - 20:44

Apropo planszówek  to moja dziewczyna uwielbia gry planszowe więc zakupiłem jej http://www.3kropki.p...ty-compact.htmlbo to  gra kultowa , w którą można grać większą grupą. Ogólnie to zawsze mamy dużo zabawy ze znajomymi także polecam. 

#20 Popkowa90

Popkowa90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 27 listopad 2016 - 10:11

Ja uważam, że dużo lepszym pomysłem od gier komputerowych, lalek i samochodów (czyli tego co jest najbardziej popularne) są zabawki interaktywne. Pozwalaja one na lepszy i szybszy rozwój dziecka, dzięki nim szybciej wykształcają się różne zmysły. Duży wybór tych zabawek jest w sklepie Foka Stara, polecam się rozejrzeć, zwlaszcza teraz, przed świętami ;) 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych