Skocz do zawartości


Seminarium eksportowe. Zostań eksporterem!

seminarium eksport przedsiębiorca rynki zagraniczne

wróć do serwisu Moja Firma Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Guest_PaulinaEuros

Guest_PaulinaEuros
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 14:29

Należysz do sektora MŚP? Myślisz o poszerzeniu działalności o obszar rynków zagranicznych, ale boisz się, że nie podołasz? Nic bardziej mylnego! Spójrz na wyniki innych dolnośląskich przedsiębiorstw i przekonaj się, że naprawdę warto. Co czwarta firma z województwa jest eksporterem, a średnio co trzecia złotówka ze sprzedaży pochodzi właśnie z eksportu!

 

Nie zastanawiaj się czy warto skorzystać z szansy, jaką daje rozwój przez eksport. To pewne! Zastanów się natomiast jak zaplanować i od czego zacząć sprzedaż na rynkach zagranicznych. Dobrym początkiem może okazać się Seminarium „Jak rozpocząć i rozwinąć sprzedaż międzynarodową – pierwsze kroki w eksporcie”, które odbędzie się 19 grudnia 2013r. w siedzibie firmy EuroSpektrum s.c. we Wrocławiu, przy ul. Biskupa Tomasza Pierwszego 4-6. Rozpocznie ono cykl „Biznes bez granic – eksportuj, zdobywaj rynki zagraniczne“. Głównym jego celem jest przekazanie praktycznych wskazówek w zakresie rozpoczęcia sprzedaży na rynkach zagranicznych – jak wybrać odpowiednie kierunki, zaplanować pierwsze działania, dobrać odpowiednie instrumenty oraz jaki model eksportu zastosować.

 

Udział w seminarium jest bezpłatny. Zaproszeni są wszyscy dolnośląscy przedsiębiorcy, zainteresowani rozwojem przez eksport. Dla wszystkich uczestników, organizatorzy przewidzieli możliwość skorzystania z 60-minutowej sesji indywidualnego coachingu w zakresie wyznaczania strategii eksportowej, prowadzonej przez ekspertów firmy.

 

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony Seminarium. Znajdziesz tam formularz zgłoszeniowy!

 

 

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: seminarium, eksport, przedsiębiorca, rynki zagraniczne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych