Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

upadłość firmy

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Krzyś

Guest_Krzyś
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 10:08

Muszę ogłosić upadłość firmy. Czy ktoś może podpowiedzieć jaki typ postępowania upadłościowego byłby dla mnie najkorzystniejszy?

#2 Agnieszka

Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 3608 postów

Napisano 13 kwiecień 2012 - 10:29

"dla mnie najkorzystniejszy"??? nie znamy cięDołączona grafika

#3 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14305 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 13 kwiecień 2012 - 20:54

"Muszę ogłosić upadłość firmy." - szkoda, że nic więcej nie napisałeś /np. jaka to firma/

#4 duma

duma

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 16 kwiecień 2012 - 13:35

Krzysiu faktycznie podałeś mało informacji o swojej sytuacji, ale moim zdaniem najkorzystniejszym typem postępowania jest upadłość układowa. Umożliwia ona zawarcie układu z wierzycielami i przetrwanie firmy zamiast jej likwidacji.

#5 Guest_Freva69

Guest_Freva69
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 13:33

Krzysiu faktycznie podałeś mało informacji o swojej sytuacji, ale moim zdaniem najkorzystniejszym typem postępowania jest upadłość układowa. Umożliwia ona zawarcie układu z wierzycielami i przetrwanie firmy zamiast jej likwidacji.

Upadłość firmy to bardzo przykra sprawa. W końcu coś w co wkładamy energię i własny czas upada. No i nierzadko wkładamy też w to własne pieniądze. Warto chyba w takim momencie skonsultować się z kimś kompetentnym. Ja kiedy byłam w podobnej sytuacji udalam się u mnie w Poznaniu do Radcy Prawnego Rafała Sangowskiego. Pan ten zajmuje się głównie wypadkami motoryzacyjnymi, ale sprawy biznesu też nie są mu obce, więc dzięki fachowej poradzie zawsze może uda się z naszej pracy i włożonego wysilku uratować.

#6 Agnieszka

Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 3608 postów

Napisano 17 październik 2012 - 14:46

Kasia pewnie rozwiązanie juz znalazła ale rozumiem, że reklama to reklama, zawsze mozna spróbowaćDołączona grafika

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych