Skocz do zawartości

Przewozy do niemiec

przewozy do niemiec transport do niemiec

wróć do serwisu Moja Firma 37 odpowiedzi w tym temacie

#21 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 640 postów

Napisano 10 sierpień 2019 - 17:01

Koniecznie zapoznajcie się z ofertą firmy Odlotowe Busy -  https://odlotowebusy.eu/ Ja miałam okazję korzystać właśnie z ich usług w kwestii jaką jest przewóz osób do Niemiec i szczerze polecam ;) Mają duże doświadczenie w branży. Busy są świetnie przystosowane do jazdy, więc niczym nie musicie się martwić. Oprócz tego oferują między innymi rabaty dla grup czy przewóz paczek.

#22 Jol70po

Jol70po

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 23 sierpień 2019 - 08:40

Ja zawsze jeżdżę z przewoźnikiem http://przewozosobnysa.pl/. Dbają o klienta, przywiązując wyjątkową wagę o zachowanie bezpieczeństwa i zapewnienie wygody. Zawsze dojeżdżam na czas i w dobrej cenie.

#23 zbyszek88

zbyszek88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 31 sierpień 2019 - 19:26

2 razy byłem w DE z przewoźnikiem https://vipmartour.pl/ i nie moge narzekać bo bus wygodny, czysto w środku a kierowcy fajni ludzie nie jakieś mruki co robią łaskę że cokolwiek odpowiedzą

#24 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 20 listopad 2019 - 15:04

Parę razy jechałem do Montpelier z Rzeszowa busem J. Wytrwał i nie narzekałem. Namiar do firmy jest na transporthiszpania.com. Samochody mają nowoczesne, ja akruat trafiłem na Mercedesa Sprintera. Komfortowo, regulowane fotele, dużo miejsca na nogi, sporo przestrzeni na bagaż, sympatyczni kierowcy.

#25 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 367 postów

Napisano 10 styczeń 2020 - 10:32

Ja mieszkam w Niemczech od 2 lat. Zazwyczaj korzystam z usług firmy www.kraft-bus.com.pl. Posiadają nowoczesne busy, zapewniające komfortowy i szybki przejazd. Kierowcy są profesjonalni i dotrzymują wyznaczonego rozkładu jazdy.

#26 DarekT

DarekT

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 luty 2020 - 10:41

Dla podróżujących z województwa lubelskiego i podkarpackiego polecam busy do Anglii Mikebus, jeżdżą też przez Niemcy i Holandię. Z powrotami nigdy nie ma problemu. Jeżeli chcecie jednak jechać z firmą, która docelowo jedzie i wraca do Holandii to polecam firmę ErgoHolender. Ich flota obsługuje tylko busy Polska Holandia.

#27 Guest_Mirka

Guest_Mirka
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 12:14

Ja korzystałam kilka razy z oferty firmy przewozowej SANDREX z siedzibą w Brzegu w województwie opolskim. Firma SANDDREX istnieje na Polskim rynku już od 20 lat wiec  można im zaufać w 100%.  Firma oferuję przewozy nowoczesnymi i wygodnymi busami w miłej atmosferze. 

#28 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 12:16

Ja korzystałam kilka razy z oferty firmy przewozowej SANDREX z siedzibą w Brzegu w województwie opolskim. Firma SANDDREX istnieje na Polskim rynku już od 20 lat wiec  można im zaufać w 100%.  Firma oferuję przewozy nowoczesnymi i wygodnymi busami w miłej atmosferze. 

I z jeszcze milszymi wirusami, ty głupia pindo. Znalazłaś sobie dobry czas na reklamę.

#29 GregoryLut

GregoryLut

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 16 marzec 2020 - 10:01

Ja regularnie korzystam z uprzejmości firmy http://midtransport.pl/. Świetni fachowcy z doskonale wyszkolonymi kierowcami. Podróż zawsze na czas w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

#30 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2020 - 13:04

Ja mam bardzo dobre zdanie o firmie HOLUB TRAVEL  z Torunia i powiem wam, że kilka razy z nimi jeździłem i byłem bardzo zadowolony. Przejazd nie kosztował dużo a jechało się wygodnie prawie pod same drzwi. 

#31 europebus

europebus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 25 kwiecień 2020 - 17:55

Ja polecam europe-bus.pl - Busy do Niemiec. w systemie door to door. Codzienne wyjazdy z całej Polski. Profesjonalny zespół, doświadczeni kierowcy.

#32 europebus

europebus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 25 kwiecień 2020 - 17:59

Firma Primabus to przewozy osób do Niemiec, Belgii, Holandii i Anglii. Busy do Anglii przez Eurotunel. 

#33 sbus

sbus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 25 kwiecień 2020 - 21:03

Busy do Holandii. Jedziesz do pracy? do rodziny? wybierz sbus.pl - Busy do Holandii

#34 andrzejo

andrzejo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaZamość

Napisano 26 kwiecień 2020 - 11:56

Polecam busy do Anglii z firmą Grandbus, kursują kilka razy w tygodniu 

#35 primabus

primabus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaOpole

Napisano 28 maj 2020 - 20:55

Przewozy osób do Belgii, Holandii, Niemiec. Przewozy Polska Anglia. Wyjazdy kilka razy w tygodniu

#36 janek65

janek65

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 30 lipiec 2020 - 10:09

Busy do Niemiec z województwa dolnośląskiego oferuje Rob-trans.pl Proponują przewozy osobowe komfortowymi busami z Polski.

#37 Guest_Patryk1238

Guest_Patryk1238
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2020 - 11:05

Dla mnie najlepszy przewóz osób to MS TRANS z Jeleniej Góry, jeżdżą do Berlina. Nowe busy super kierowcy. Polecam www.mstrans.pl

#38 Guest_natan24

Guest_natan24
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2020 - 11:09

Ja polecam transfery do Berlina na Schonefeld firma MS TRANS polecam gorąco najlepsi przewoźnicy! www.mstrans.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych