Skocz do zawartości

Program do zarządzania mikrofirmą produkcyjno - handlową

wróć do serwisu Moja Firma 17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 08:13

[color=rgb(51,51,51);font-family:Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;font-size:13px;]Witam, zastanawiam się nad kupnem programu do zarządzania firmą. Wiem ,że podobnych tematów było już mnóstwo ale żaden jakoś nie pasuje do mojego profilu. [/color]
[color=rgb(51,51,51);font-family:Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;font-size:13px;]Większość programów jakie znajduje typu Suiekt, Comarch są dla małych bądź średnich firm.[/color]

[color=rgb(51,51,51);font-family:Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;font-size:13px;]Poszukuję programu do mikrofirmy porudkcyjno-handlowej który będzie posiadać przynajmniej :[/color]

[color=rgb(51,51,51);font-family:Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;font-size:13px;]-Integracja z kontem pocztowym[/color]
[color=rgb(51,51,51);font-family:Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;font-size:13px;]-Obsługa fakturowania[/color]
[color=rgb(51,51,51);font-family:Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;font-size:13px;]-Tworzenie zapytań , zamówień i zadań[/color]
[color=rgb(51,51,51);font-family:Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;font-size:13px;]- Najlepiej jakby można było skorzystać z niego także na innym komputerze zawsze z aktualną bazą danych[/color]
[color=rgb(51,51,51);font-family:Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;font-size:13px;]- aktualizacje za miarę rozsądną cenę[/color]

#2 Guest_stefan

Guest_stefan
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 08:40

nie wiem czy nie masz zbyt duzych wymagan bo z jednej strony piszesz ze program ma byc prosty a z drugiej strony przytaczasz funkcjonalnosci jak z wersji bardzo rozbudowanych

jak tak na to patrze to nie wiem czy nie powinienes sie skusic na jakies programy online jak ifirma czy infakt czy moze wfirma. opcjonalnie mozesz sobie sprawdzic program r2faktury ktory jest naprawde genialny ale szczerze watpie ze w najnizszej wersji (piszesz o malej kasie) bedziesz mial te wszystkie funkcjonalnosci. inna sprawa jest jednak to, ze r2faktury jest cenowo rozsadny wlasnie

#3 Guest_Damian522

Guest_Damian522
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 10:34

Jeśli chodzi o kase to miałem na myśli żeby nie zżerali nie wiadomo jakie pieniądze za aktualizacje , orientowałem się już cenowo za subiektem, tyle że tu trzeba wykupić dodatkowo Gestora aby mieć te funkcjonalności które mnie interesują. Jest tu plus że płaci się za program jednorazowo a czy będziesz chciał korzystać z aktualizacji to już twoja sprawa.  Same aktualizacje to koszt 180 zł na rok. 

W przypadku internetowych programów w Chmurze to życzą sobie w granicach 80 zł na miesiąc za te same funkcjonalności.

Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje

#4 Guest_grzegorz

Guest_grzegorz
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2013 - 17:21

ja korzystam z r2faktury i tam jest tak ze licencje na program masz dozywotnio a placi sie tylko za aktualizacje a raczej dostep do nich - roczny

no i w praktyce jest to dosc przejrzyste bo ceny sa rozsadne i jasne od razu. plusem natomiast jest to ze jak nie ma krytycznych latek czyli np. jak nie ma zmian w przepisach to sobie pracujesz bez wykupionego abo i jestes happy Dołączona grafika

#5 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2013 - 07:41

Tak dobry program, aktualnie korzystam z Abaka,  są to natomiast programy praktycznie tylko do fakturowania. Znalazłem program jaki by mnie interesował In form Flex jednak jego cena jest zbyt wysoka jak na tak małą działalność. 

Cóź chyba trzeba będzie pozostać na wypisywaniu i archiwizowaniu ręcznym. 

#6 Andrzej Lazarowicz

Andrzej Lazarowicz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 22 luty 2015 - 10:28

Przede wszystkim co to znaczy do zarządzania. Jezeli chodzi o sprawy finansowo księgowe, wystawienie faktury i CRM to śmiało mogę polecić https://wfirma.pl/ jezeli zaś o zarządzanie projektami t z tym jest problem gdyż wszystkie jakie znam systemy mają jakieś poważne wady.

#7 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2103 postów

Napisano 23 lipiec 2015 - 14:36

Jeśli mam sugerować jakiekolwiek konkretne rozwiązanie to jeden z niższych pakietów Berberis. Kwestia taka czy potrzebujecie programu obsługującego kilka magazynów, różne waluty itp. Musicie nieco dokładniej opisać działalność, albo po prostu skonsultować z producentem programu to, jakiej wersji aplikacji potrzebujecie.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#8 typowyhandlarz

typowyhandlarz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 16 czerwiec 2016 - 11:07

Rzuć okiem na Idea ERP. Może Cie zainteresuje. http://www.ideaerp.pl/

#9 allonzo13

allonzo13

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 25 czerwiec 2016 - 18:39

Jeśli Was interesują takie  narzędzia, to mam coś ciekawego :) Nie polecę żadnego konkretnego programu, polecę za to wydarzenie, na którym warto być. Mowa o targach IT Future Expo, które już niedługo, bo we wrześniu, odbędą się w Warszawie. Są to targi branżowe, informatyczno-technologiczne, największe w Polsce. I właśnie na tych targach sporo uwagi będzie poświęcane właśnie rozwiązaniom IT dla poszczególnych branż, w tym dla produkcji. Ale nie tylko to... Zobaczcie na stronę wydarzenia http://warszawa.itfuture.pl - zapowiada się naprawdę ciekawie :)

#10 Guest_Mateush

Guest_Mateush
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 15:16

Czytałem o targach IT Future Expo, zapowiada się naprawdę fajne wydarzenie, program konkretny, ale na tyle ogólny, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ja się wybieram z uwagi na tematykę bezpieczeństwa sieci, która się pojawi, a mnie bardzo interesuje. Ale to faktycznie tylko wycinek, bo agenda mocno rozbudowana. No i rejestracja jest bezpłatna, aż się zdziwiłem, bo na takie prelekcje zazwyczaj wchodzi się tylko z biletem i do dosyć drogim, a tu miła niespodzianka smile.png

#11 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 15:39

Szeroką i bogatą ofertę programów do zarządzania firmą ma RESET2 z Wrocławia - programy księgowe, płacowe, do fakturowania. Przez pierwsze tygodnie można korzystać z wersji demo. 

#12 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 571 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 21:45

Jeśli nie lubicie wydawać pieniędzy, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://poradnikprzed....pl/kalkulatory . Znajdują się tam bowiem darmowe kalkulatory, które można z powodzeniem wykorzystać np. do obliczania odsetek.

#13 Guest_Benek68

Guest_Benek68
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 15:54

Na targach nowoczesnych technologii poznałem taka bydgoska firme specjalizujaca się w dedykowanych rozwiazaniach. IDEAerp u mnie działa naprawdę dobrze. Mieliśmy wcześniej inny system i co chwile były problemy. Teraz mamy sklep zintegrowany z erpem i wszystko w końcu funkcjonuje tak, jak powinno

#14 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 27 luty 2017 - 16:27

Jeśli szukasz czegoś przystępnego cenowo, i funkcjonalnego to myślę, że produkty od RESET2 spokojnie spełnią Twoje oczekiwania. 

#15 marecki_

marecki_

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 12 listopad 2017 - 22:02

Może zainteresuje Was program do zarządzania magazynem? W  https://wfirma.pl/ mają dobrze rozbudowany, praktyczny system, daje sporo możliwości, ale usługa ogólnie nie jest droga. Można sobie przetestować ich program bezpłatnie.

#16 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2103 postów

Napisano 08 czerwiec 2018 - 06:29

Berberis - pracujemy na nim od dosyć dawna.

Wsparcie systemu jest nieocenione - przede wszystkim on usprawnia działalność i powoduje, że każdy zna swoje obowiązki. Tutaj nie chodzi o wielkość firmy, tylko jej obłożenie zleceniami.

Im tych zleceń jest więcej, tym więcej też pojawia się sensownych problemów. 

#17 billbryon

billbryon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 28 czerwiec 2018 - 10:52

Myślę, że szukasz czegoś w rodzaju http://poznajdane.pl/ - to naprawdę dobry program umożliwiający wizualizację i analizę danych. Możliwe jest skondensowanie danych z wielu źródeł bez zmiany formatów plików. To kompleksowe narzędzie ułatwiające podejmowanie decyzji biznesowych i zarządzanie danymi.

#18 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2103 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 06:23

Pisałem już wcześniej. Pobierz sobie nawet na początek darmową wersję Berberis i zobacz, jak funkcjonalne jest to rozwiązanie. Ta aplikacja robi ogromną różnicę i stanowi duże wsparcie, wiele nam ułatwia. Nasze doświadczenie z nimi jest wyłącznie pozytywne. Ale wiadomo, że przecież system po prostu musi być dobierany pod konkretne potrzeby firmy. Darmowa wersja ma ograniczenia, a dopiero płatna ma np. pełną gospodarkę magazynową. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych