Skocz do zawartości

Jaki kurier zagraniczny

kurier przewoźnik firma przewozowa

wróć do serwisu Moja Firma 24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_BłażejOS

Guest_BłażejOS
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 19:51

Kogo polecicie do przesyłek zagranicznych? Nie bedzie to systematycznie więc nie wiem czy dogadywac sie z jakimś kurierem czy raczej szukać najkorzystniejszych przy kazdej wysyłce?

#2 Dominika Rubaszewska

Dominika Rubaszewska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 10 grudzień 2013 - 10:21

może filia japońskiej firmy OCS?  myślę że na pewno pomogą

#3 Guest_karpik

Guest_karpik
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 12:50

Kogo polecicie do przesyłek zagranicznych? Nie bedzie to systematycznie więc nie wiem czy dogadywac sie z jakimś kurierem czy raczej szukać najkorzystniejszych przy kazdej wysyłce?

Jak nie będą to stałe zlecenia to nie wynegocjujesz u kurierów znizek raczej 

Ja bym wystawiał za kazdym razem przez http://clicktrans.pl/

To są aukcje transportowe więc zawsze cos taniej będzie a szybko i bez szukania po kurierach

#4 ka_mień

ka_mień

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 luty 2014 - 21:30

DHL ponad wszystko!

#5 Guest_Janek

Guest_Janek
  • Goście

Napisano 11 luty 2014 - 21:19

ja korzystam z quriers. Mają atrakcyjne ceny jeśli chodzi o przesyłki międzynarodowe. Kilka razy już u nich nadawałem paczkę i zawsze były na czas

#6 Guest_Xarge

Guest_Xarge
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 08:24

Do przesyłek zagranicznych? Wysyłam Taniej. Mają najlepsze ceny jeżeli chodzi o wysyłkę do Anglii. Osobiście polecam.

#7 sylwia58

sylwia58

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 18 czerwiec 2014 - 11:25

Nasza firma juz od dobrych kilka lat współpracuje z DHL i jak w każdej firmie zdażyło sie kilka podknięć ale ogólnie nie narzekam.

#8 Guest_Dariusz75

Guest_Dariusz75
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2014 - 08:50

Ja jak wysyłałem paczkę do syna to korzystałem z allepaczki - wysyłają firmą GLS i mają wynegocjowane dobre ceny.

#9 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 614 postów

Napisano 26 wrzesień 2014 - 10:53

Pracując w Hiszpanii, moja firma dużo wysyła poprzez packlink. Teraz prowadzą swoją firmę w Polsce i często muszę wysyłać paczki chociażby do klientów z wspomnianej Hiszpanii.. Zawsze korzystałem z usług PP (o dziwo, dużo wpadek nie było), jednak gdy http://www.packlink.pl/ weszli na nasz rynek, przerzuciłem się na nich. 0 problemów z komunikacją, ceny bardzo przystępne - czego chcieć więcej ? :)

#10 sanka2

sanka2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 03 październik 2014 - 10:08

Ja znam clicktrans http://clicktrans.pl/     i to moge spokojnie polecić

#11 blue mist

blue mist

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 październik 2014 - 08:21

Zależy gdzie chcesz wysłać. Od lat współpracuję z niemcami (DHL)L, praktycznie bez problemów, no i mają w ofercie kilka pomocnych funkcji...

#12 karol87

karol87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 01 grudzień 2014 - 10:09

Zależy gdzie chcesz wysłać. Od lat współpracuję z niemcami (DHL)L, praktycznie bez problemów, no i mają w ofercie kilka pomocnych funkcji...

Nie wiem jak z cenami u Was, ale możesz sobie sprawdzić jeszcze serwis 24paczki.pl, gdzie działają na terenie Europy i Anglii.  

#13 Guest_Olgaolga

Guest_Olgaolga
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2014 - 23:21

Kiedy wysyłałam paczki do UK, to korzystałam z globport.com :) Przystępne ceny i wszystko poszło bez zarzutu :)

#14 komandos

komandos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 03 grudzień 2014 - 17:54

Ja znam clicktrans http://clicktrans.pl/     i to moge spokojnie polecić

Tu  faktycznie ceny dużo niższe przewoźnicy dają,  warto o tym  clicktransie pamiętac bo nie tylko paczki co każdy kurier weźmie ale nawet wielkogabarytowe i nietypowe przesyłki można tam wystawic i znaleźć przewoźnika

#15 Guest_Marcin M.

Guest_Marcin M.
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 11:11

Najlepiej przez www.kuriernet.pl Mają teraz promocje na przesyłki międzynarodowe

#16 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 15:12

ja za granicę wysyłam tlyko z FastPost już się do nich przekonałem, bo zawsze mi chętnie objaśniali wszystko.

#17 Guest_marzimarzy

Guest_marzimarzy
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2015 - 14:23

ja za granicę wysyłam tlyko z FastPost już się do nich przekonałem, bo zawsze mi chętnie objaśniali wszystko.

Również wysyłałam z FastPost, przesyłka doszła bardzo szybko,a  cena nie była taka duza, to jest chyba strona brokerksa dlatego chyba jest taniej. Poza tym miałam bardzo dobry kontakt z kurierem.

#18 dodrel

dodrel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 26 wrzesień 2015 - 22:47

Z Azji to najlepiej TNT. Większe przesyłki fracht lotniczy.

Serwis finansowo-poradnikowy https://superomat.pl - kalkulator rat, rankingi finansowe i porady.

#19 Guest_Anna K

Guest_Anna K
  • Goście

Napisano 02 październik 2015 - 22:55

ile płaciłeś za przesyłkę i gdzie wysyłałeś? ja chcę wysłac od Anglii paczkę i własnie przeglądam ich ofertę i jest interesująca.

#20 Guest_daga654

Guest_daga654
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 21:29

Moja córka siedzi na wymianie studenckiej w Hiszpanii. Często wysyłam jej różne akcesoria i smakołyki z Polski za pośrednictwem firmy transporthiszpania.com. Wszystko dociera na czas, córka odbiera spokojnie, niezwykle krótki czas oczekiwania na przesyłkę. Pracownicy firmy zawsze są w stanie po uprzedzeniu podjechać po cięższą paczkę. Z perspektywy kobiety to jednak spora korzyść :) Z Dębicy wysyłam przez nich do Barcelony, jeżeli kogoś interesuje już bardziej konkretna trasa :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kurier, przewoźnik, firma przewozowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych