Skocz do zawartości

dobre biuro rachunkowe Łódź

wróć do serwisu Księgowość 55 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_jacek s

Guest_jacek s
  • Goście

Napisano 25 luty 2016 - 21:44

tez polecam Ekspertus w Łodzi, Sama właścicielka podchodzi indywidualnie do każdej z moich 3 spółek z pelnym zaangażowaniem. Przeniosłem się do nich z polecenia, ale nie żałuję. Wyczerpująco udzieli informacji i cierpliwie powtórzy jak widzi ze nie kumam. Dokumenty wysyłam skanem, poich zaksięgowaniu mam podglad po zalogowaniu - super

szczerze polecam biuroekspertus.pl

#42 Guest_Jewish

Guest_Jewish
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 16:43

Znam biuro Duet i są bardzo w porządku, mają dobre ceny. Brat prowadzi warsztat samochodwy i zleca im prowadzenie księgowości, ja także wystartowałam z małą firmą i oni mi pomagają prowadzić papierkową robotę. 

#43 Guest_olka89

Guest_olka89
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 15:21

No powiem Ci, że sporo biur rachunkowych ostatnio w Pzn powstało, jest z czego wybierać. Współpracuję od jakiegoś czasu z firmą Sas Tax Polska i nie narzekam. Prowadzą mi całe kadry, płace, mam doradztwo podatkowe u nich w zasadzie w pakiecie. Jest kompleksowo, bez jakiś niedoróbek i fuszerek.

#44 Guest_bergttt

Guest_bergttt
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 08:17

Biuro rachunkowe, które ma też zdolności konsultingowe i dobre relacje z niemieckim rynkiem to ed-pro.pl. U mnie wzięli na siebie odpowiedzialność za kadrowo – płacowe sprawy. 50% kadry przeszła na inne umowy, niektórych pracowników zatrudniłem zdalnie – umowy o dzieło, więcej na rękę, ja płacę mniej podatków. Ostatnio również biuro wspiera mnie przy pozyskaniu funduszy unijnych. Przekonali mnie, abym zaryzykował i teraz widzę, że sprawa się opłaci. Pomagają dostać się do Niemiec z produktami/ usługami. Bardzo rozbudowana działalność. Dla małych podmiotów może niekoniecznie, ale dla średnich i dużych, jak najbardziej.

#45 Guest_Adam Konat

Guest_Adam Konat
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 12:03

Ja polecam księgowość na Północnej- Doradca, wyprostowali mi dokumenty na tip-top, pełen profesjonalizm, niczym się nie przejmuje. Kiedyś miałem księgową, taka co w domu robiła papiery za pół darmo, Edytę Staros** (nie chce podawać nazwiska) - od tej Pani trzymajcie sie z daleka taki mi bajzel zrobiła ,że deklaracji z pół roku nie wysłała pracownikom !!! jak sie zorientowałem i przekazałem księgowość do Doradcy to w 3 miesiące wszystko wyprostowali i 3 kontrole zamknęli smile.png Polecam!

#46 Bogumlala

Bogumlala

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 15 wrzesień 2016 - 07:02

w Łodzi jest sprawdzone biuro Wiol, jest to kancelaria podatkowa ale nie tylko również księgowwość itp

#47 Guest_Błażej

Guest_Błażej
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 13:55

Najlepsze biuro w Łodzi to Perfect Plus na Widzewie. Siedzibę mają obok Urzędu Skarbowego. Szybko, Solidnie, Wszystko można załatwić Online. biuro.perfect-plus.pl. Tel: 509-335-726 

#48 Guest_tirett

Guest_tirett
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2016 - 10:54

Na dobre mi wyszło przekazanie kadr i płac na zewnątrz. Od roku tematem zajmuje się dla mnie biuro Ed Pro i wychodzę na tym lepiej finansowo o kilkanaście procent nawet, także jest to znacząca różnica, wyraźna suma pieniędzy zostaje na moim koncie a nie wyparowuje. Inna sprawa, że też mogę się bardziej skupić na biznesie, a nie na całej formalnej, biurokratycznej obsłudze. Namiar na biuro jest na ich portalu -ed-pro.pl.

#49 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 01 luty 2017 - 12:51

Poszukuje nowego i znajoma poleciła mi swoje biuro, gdzie rozlicza się.  To biuro rachunkowe Ekspertus z leczniczej w łodzi. Byłem dziś u nich i faktycznie bardzo poważnie właścicielka przejęła się moją sprawą i powiedziała że wyprowadzi wszystkie zaległości po poprzednim biurze, które jak się okazało podczas kontrloli z zusu namieszało niezle. Pani Katarzyna z taką pasją widać to było, wytłumaczyła mi to co zle robili w poprzednim biurze do tej pory. A sprawa jest na tyle pilna, że wyszło mi do zapłaty dodatkowo około 1850 zł po kontroli. Przy tym bardzo sympatyczna osoba.

#50 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 04 luty 2017 - 17:10

Witam. Ja szczerze polecam biuro rachunkowe której właścicielką jest Pani Małgorzata Kucińska. Mieści się ono na ulicy Łagiewnickiej 54/56 bud. A3 p.304  ---> a jej numer telefonu to 660 028 478. Na przeciwko Lidla. Naprawdę profesjonalne podejście do sprawy nawet mnie trochę wkurza bo jest za porządna i wydzwania aby dowieźć potrzebne dokumenty o których pamiętam ale dzięki temu wszystko jest załatwione zawsze na czas i nie ma problemów. Prowadzenie firmy nie jest w ogóle stresujące i można zająć się zarabianiem pieniędzy a nie się zastanawiać.

Polecam bardzo.

#51 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 23:57

A ja polecam biuro rachunkowe goodtax. Działają na Placu Zwycięstwa. Pracują w normalnych godzinach, nie ma problemu żeby być wcześniej czy później. Dostępni online 24h - także na odpowiedź za długo czekać nie muszę. Dodatkowo nie ma problemu z obsługą elektroniczną, obsługą osobistą. Zawsze starają się dostosować do mnie. Poświęcają dużo czasu konkretnej sprawie i wyjaśnieniom. Nigdy nie usłyszałam że za dużo czasu spędzam u nich czy zadaje głupie pytania. Działalność zaczęłam w zeszłym roku. Przyszłam do nich z polecenia. www.goodtax.pl

#52 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 310 postów

Napisano 10 marzec 2017 - 11:37

A nie lepsza własna księgowa? Dzisiaj całkiem trudno o profesjonalne i rzetelne biuro.

#53 Viktoriaa

Viktoriaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 listopad 2017 - 13:42

Korzystał ktoś kiedyś może  z pomocy COMPO SYSTEM z siedzibą przy Franciszkańskiej 131B? Poleciła mi tę firmę znajoma i bardzo zachwalała. Ktoś może coś powiedzieć na ten temat? Z góry dziękuję :)

#54 jene

jene

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 13:08

Mi udało się swojego czasu, również na tym forum trafić na kontakt do biura Dorwin na Bałutach, dokładnie Brukowa, no nie jest to śródmieście ale i ceny mają całkiem w porządku i z dojazdem nawet w godzinach szczytu nie mam jakichś większych problemów, bo to moja strona miasta. Generalnie obsługa kompleksowa, zajmują się wszystkim co z ksiegowością jest związane, a dodatkowo jeszcze posiadają dział doradztwa finansowego co w przypadku zakładanej przeze mnie działalności z funduszami z ue było dla mnie mega istotne, że w jednym biurze mogę skorzystać właściwie ze wszystkiego, co jest mi potrzebne. Więc jak najbardziej zostawiam kontakt, http://dorwin.com.pl/kontakt/pierwsza konsultacja z tego, co pamiętam, jest darmowa :)

#55 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 11:01

Witam serdecznie, też polecam i rekomenduję Biuro Rachunkowe Ekspertus w Łodzi. Zgadzam się ze wszystkimi poprzednimi opiniami.

Trafiłam do p. Kasi Szymańskiej dwa lata temu na podstawie opinii z internetu i jestem bardzo zadowolona.  Warto skorzystać, podaję telefon 600330137, pozdrawiam

#56 marekwlosz

marekwlosz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 luty 2018 - 11:17

Ja korzystam z internetowego biura rachunkowego Infakt (http://www.infakt.pl...iuro_rachunkowe) Wszystkie dokumenty mam przygotowane na czas, kontakt z księgową jest szybki i bezproblemowy. Kiedyś miałam księgową w Łodzi ale była niedokładna i miałam przez nią problemy

Chcesz mieć problemy - korzystaj.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych