Skocz do zawartości

dobre biuro rachunkowe Łódź

wróć do serwisu Księgowość 55 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_madziax

Guest_madziax
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2014 - 11:44

ja jestem bardzo zadowolony z usług constans. prowadzą księgowość zdalnie, więc wszystko można załatwić bez niepotrzebnego fatygowania się do biura. zawsze wszystko na czas, rzetelnie. prowadzą również doradztwo ekonomiczne, więc od razu mam wszystko w jednym wink.png

#22 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 10:22

Polecam Biuro INPLUS siedziba główna w Pabianicach, ale pracownicy są z Łodzi więc nie ma problemu z umówieniem się w dogodnym miejscu, bardzo pomocni i dokładni, póki co zero problemów, myślę, że atrakcyjni cenowo, ja przynajmniej płace nie dużo w porównaniu z innymi

#23 Guest_aaa

Guest_aaa
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 15:18

a

#24 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 11:33

Biuro Pani Reginy, mają swoją stronę: www.kowalska-stall.pl

#25 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 10:17

Ja polecam Anioły Biznesu, przy Kilińskiego 96a w Łodzi. Panie są bardzo miłe i dokładne i bardzo uczynne - zawsze otrzymuję to, o co proszę. Na każde pytanie otrzymuję odpowiedź i nie jest to odpowiedź na odczepnego tylko czasami proszą o jeden dzień czasu i wtedy otrzymuję odpowiedź wyczerpującą i zawierającą różne warianty rozwiązania z podanymi aktami prawnymi. Często odnoszę wrażenie, że odpowiedzi tworzy ktoś dobrze obeznany z przepisami prawa - nie tylko podatkowego. Księgowe z biura nie ukrywają, że nie wiedzą wszystkiego, ale w przypadku wątpliwości w trudniejszych sprawach nie odpowiadają byle czego, jak było w poprzednim biurze, tylko zasięgają opinii i często dostaję odpowiedź na piśmie. Dlatego czuję się bezpiecznie.

#26 Guest_Wolwiński

Guest_Wolwiński
  • Goście

Napisano 18 luty 2015 - 23:34

Nikt mnie już nie przekona do biura rachunkowego w wersji stacjonarnej i Tobie również radzę się przestawić na tryb online ;) Jeżeli nie znasz firmy business-tax.pl to czym prędzej ją poznaj ;) Znacznie ułatwi Ci to prowadzenie księgowości, a ceny są całkiem znośne jak na ten standard usług.

#27 Guest_Radek

Guest_Radek
  • Goście

Napisano 09 marzec 2015 - 22:29

Polecam Usługi rachunkowo - księgowe Fakturus w Łodzi, bardzo miła obsługa, bardzo solidnie i terminowo wywiązują się z obowiązków.

www.biurofakturus.pl

#28 Guest_vessw

Guest_vessw
  • Goście

Napisano 12 marzec 2015 - 15:19

Do mnie do firmy od czasu do czasu dojeżdża księgowy z biura A&P Con. Dobra obsługa, profesjonalna, wszystko realizują zgodnie z przepisami. Doskonale się orientują odnośnie nowych ustaw i rozporządzeń. Polecam gorąco.

#29 magdaalena

magdaalena

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 03 kwiecień 2015 - 12:36

Zdecydowanie polecam biuro które korzystają z opcji internetowego kontaktu z klientami. Jest wiele biur pewnie deklarujących że są internetowe ale jak robiłam rozeznanie to nie do końca tak jest. Mi zależało zarówno na opcji przesyłania dokumentów zdalnie ale także na tym żebym mogła wieczorkiem sprawdzić pewne istotne dla mnie rzeczy - no i tu kilka biur z którymi się kontaktowałam miało kłopot. Trafiłam na dwa które deklarowały że mają fajny system mojebiuro24.pl które właśnie takie możliwości daje więc poszperałam sobie i faktycznie jest to to czego potrzebowałam. Ostatecznie o wyborze z tych dwóch zdecydowała Pani z która rozmaiwałam prze telefon - była bardzo sympatyczna i nad wyraz cierpliwa przy milionie pytań z mojej strony. Jeśli chcesz sprawdz co tak naprawdę powinno dawać biuro internetowe klientom (https://mojebiuro24....ur-rachunkowych) i czy akurat to potrzebujesz.

Mi się sprawdza ale wiadomo każdy jest inny i co innego mu przypadnie do gustu.

#30 Guest_Miczolska

Guest_Miczolska
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2015 - 20:52

Nikt mnie już nie przekona do biura rachunkowego w wersji stacjonarnej i Tobie również radzę się przestawić na tryb online wink.png Jeżeli nie znasz firmy business-tax.pl to czym prędzej ją poznaj wink.png Znacznie ułatwi Ci to prowadzenie księgowości, a ceny są całkiem znośne jak na ten standard usług.

Widzę, że firma pochodzi z Wrocławia? Przyjmują też klientów spoza miasta, jak rozumiem? Dokumenty są przekazywane korespondencyjnie czy jak?

#31 Guest_Gancyrt

Guest_Gancyrt
  • Goście

Napisano 02 maj 2015 - 17:52

Widzę, że firma pochodzi z Wrocławia? Przyjmują też klientów spoza miasta, jak rozumiem? Dokumenty są przekazywane korespondencyjnie czy jak?

Tak, to jest biuro rachunkowe online. Obsługują klientów z całego kraju smile.png

#32 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2015 - 14:03

Naprawdę rzetelne jest biuro biuro-rachunkowe-vat.pl. Firma prowadzi księgowość tradycyjną i zdalna. Obsługują sklepy, przedszkola, żłobki, prowadzą księgowość dla gastronomii, spółek, małych i większych firm (DG). Dużym plusem firmy jest bardzo doświadczona kadra.

#33 AndrzejGorzadek

AndrzejGorzadek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 lipiec 2015 - 07:34

Ja z czystym sumieniem mogę Ci polecić http://www.profais.pl/ -mam u nich księgowość od dość dawna, obsługa stoi na naprawdę wysokim poziomie, księgowi z biura rzetelnie i zrozumiale udzielają porad w kwestiach rachunkowych. Można do nich śmiało zadzwonić i zapytać o poradę. A co najważniejsze, sami często sugerują zmiany, które przyniosą nam korzyść. 

#34 Guest_adam123

Guest_adam123
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 10:03

Ja Ci mogę polecić program księgowy SKP Firma (www.ksiegapodatkowa.pl). Przeznaczony jest on dla małych i średnich przedsiębiorstw, pozwala prowadzić książkę przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, rozliczać składki ZUS oraz płace, wystawiać faktury. Wszystkie moduły można dowolnie zestawiać, więc program łatwo dopasować do potrzeb firmy.

#35 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 09:27

Biuro Emprise przy ul. ul. Tymienieckiego 25c lok.395

Ja jestem bardzo zadowolona i w końcu nie mam żadnych problemów z finansami.

#36 Guest_kamila

Guest_kamila
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 10:10

KBBR ! kontakt na: kinga.babijczuk@gmail.com . Nie mają pięknego biura ze skórzanymi sofami, ale za to wiedzą biją innych na głowę!

#37 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 09:29

Polecam korzystać z biur prowadzonych przez doradców podatkowych - muszą zdać egzamin i się doszkalać. Ja korzystam z www.legowska.pl i jestem zadowolona. Doradza też mężowi przy sprzedaży nieruchomości.

Pozdrawiam 

#38 Guest_narrio

Guest_narrio
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2015 - 12:37

Polecam Ci Elephant finance. Wszystko tam jest nowoczesne, ale firma ceni też staromodne metody i na pewno chętnie księgowy umówi się na spotkanie

#39 konopkaa

konopkaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 20 październik 2015 - 19:19

Na Niemojewskiego znajdziesz Biuro Duet, działają już od prawie 20 lat na rynku więc mogłeś już o nich coś słyszeć, ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że to rzetelna firma zatrudniająca znających się na rzeczy księgowych.

#40 avokado

avokado

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 29 październik 2015 - 01:09

Ja mam sprawdzone biuro online, które już długo rozlicza moją firmę Superksięgowa  Miałam podobny problem i stwierdziłam, że jednak sama nie dam rady, a nie miałam tak dużych przychodów, żeby wykupić usługi stacjonarnego biura rozliczeniowego.  To jest solidna firma. W zależności od opcji, może generować rozliczenia podatkowe, kontrolować wprowadzone przez Ciebie dokumenty i reprezentować przez skarbówką.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych