Skocz do zawartości

dobre biuro rachunkowe Łódź

wróć do serwisu Księgowość 53 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Olga

Guest_Olga
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 19:16

Dzień dobry,

Szukamy ze wspólnikiem dobrego biura rachunkowego w Łodzi. Czy ktoś może polecić jakieś sprawdzone?

Pozdrawiamy

#2 Gość_P

Gość_P

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 listopad 2013 - 20:06

Dzień dobry,

Szukamy ze wspólnikiem dobrego biura rachunkowego w Łodzi. Czy ktoś może polecić jakieś sprawdzone?

Pozdrawiamy

Witam,

Polecam sprawdzone przez siebie, Inwar na Suwalskiej 16

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 listopad 2013 - 11:07

[*]2x2 na Siewnej
    [/list]

#4 markus

markus

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 241 postów
  • Lokalizacjamazowieckie

Napisano 26 listopad 2013 - 11:13

biuro w Siestrzeni, nie z Łodzi, ale super, świetny kontakt, szybka reakcja a to najwaznuejsze, praca zdalna rownież bez zarzutów

#5 markus

markus

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 241 postów
  • Lokalizacjamazowieckie

Napisano 26 listopad 2013 - 11:17

biuro w Siestrzeni, nie z Łodzi, ale super, świetny kontakt, szybka reakcja a to najwaznuejsze, praca zdalna rownież bez zarzutów

nazwa to accounting mk

#6 Guest_saphira

Guest_saphira
  • Goście

Napisano 26 listopad 2013 - 19:32

Ja korzystam z internetowego biura rachunkowego Infakt (http://www.infakt.pl...iuro_rachunkowe) Wszystkie dokumenty mam przygotowane na czas, kontakt z księgową jest szybki i bezproblemowy. Kiedyś miałam księgową w Łodzi ale była niedokładna i miałam przez nią problemy

#7 Guest_Kostek

Guest_Kostek
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2013 - 23:42

Ja z czystym sumieniem mogę polecić biuro prowadzone przez dwie miłe księgowe. Nazywa się Duet, to jest na Niemojewskiego. Pani Grażyna zawsze mi dobrze dorradzała, dzięki niej sporo moja firma zaoszczędziła, także naprawde warto. 

#8 Guest_ania

Guest_ania
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 10:46

mogę polecic biuro EKSPERTUS z Leczniczej. Pani Kasia zawsze doradzi, fakt czasem kilka razy pyta o to samo, czy napewno.ale uwierzcie mi to mobilizuje i dyscyplinuje - znalazłam kilkanascie faktur za paliwo, ktore po prostu kładłam w rozne miejsca. W zeszłym roku miałam kontrolę z urzedu skarbowego i nic nie znalezli. Polecam  zczystym sumieniem. Podaje numer 600330137

#9 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 11 luty 2014 - 20:59

Polecam: Info-Raport Biuro Rachunkowo-Informatyczne

ul. Legionów 109

(42) 678-17-07

Współpracuje z nimi od lat, zawsze na czas, odpowiedź na każde pytanie, nawet to najbardziej banalne ;-)

Pozdrawiam.

#10 Guest_Przemek

Guest_Przemek
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 10:16

Witaj! Przyłączam się do Twojego pytania. Także szukam dobrego biura rachunkowego. Mam kilka opcji. Najbardziej zastanawiam się na biurem Ekkom http://www.ekkom.com.pl. Wyglądają na solidnych i rzetelnych. Może mi coś poradzicie? 

#11 Guest_mike

Guest_mike
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 16:30

A czy ktoś miał okazję współpracować z biurami WIOL lub Marka? Wydaje mi się,że mają dobrą ofertę lecz nieco drogawą

#12 Guest_DOROTA S.

Guest_DOROTA S.
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 21:05

TEZ POLEDCAM BIURO RACHUNKOWE EKSPERTUS NA LECZNICZEJ, OBSŁUGA NA NAJWYZSZYM POZIOMIE

#13 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2014 - 07:14

Polecam http://www.profais.pl, które znajduje się pod adresem Zgierska 176. Prowadzą moją księgowość dwa lata i nie mam zastrzeżeń smile.png

#14 Guest_Sttark

Guest_Sttark
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 12:40

U mnie wszystkim zajmuje się księgowy z firmy Maks ( nowa-ksiegowa.com.pl). Mam dobre doświadczenia z tą firmą, jeszcze nie było takiej sytuacji, żeby coś się w papierach nie zgadzało. Jak mam ich na podorędziu to się też mniej przed kontrolami stresuję.

#15 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 20:37

Witam, dobre biuro rachunkowe w łodzi to bez wątpienia biuro rachunkowe ekspertus katarzyna szymańska. Pani Kasia nigdy nie zawiedzie, fakt faktem,czasem upierdliwa, ale to chyba w pozytywnym znaczeniu jesli chodzi o księgowośc. www.biuroekspertus.pl

#16 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 12:22

Witam, 
Współpracuję już kilka lat z biurem z Łodzi www.savingtax.pl.  telefon 42 636 62 77. Niewielkie biuro rachunkowe na ul. Tuwima. Księgowe są bardzo miłe. Dbają o moje dokumenty oraz o terminy, podpowiadają różne rozwiązania podatkowe. Wielokrotnie przypominają o dokumentach jakich im jeszcze brakuje. Do tego służą pomocą. 
Pozdrawiam 

#17 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 14:59

A czy ktoś miał okazję współpracować z biurami WIOL lub Marka? Wydaje mi się,że mają dobrą ofertę lecz nieco drogawą

Ja od 2011 roku mam księgowość w WIOL. Ich oferta jest warta swojej ceny, nawet jeśli jest to więcej niż w innych biurach.

#18 Guest_sebix

Guest_sebix
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 15:26

Niedawno nawiązałem współpracę z Cafe Finance – cafefinance.pl i sobie chwalę. Dobra, kompleksowa oferta, zajmują się wszystkim w jednym miejscu. Ogarniają pełną księgowość, do tego pomogli z leasingiem na firmę. Także nie jest to firma, która tylko księguje i rozlicza podatki, tak jak inne biura.

#19 TomaszJ

TomaszJ

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 17 grudzień 2014 - 00:46

nie pamiętam nazwy, ale na ulicy Legionów

#20 Guest_klientka000

Guest_klientka000
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2014 - 23:13

Biuro Rachunkowe Agnieszka Gut, Legionów 93/95, polecam!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy