Skocz do zawartości

Pamiętajcie o reklamie.

wróć do serwisu Moja Firma 29 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Bexar

Guest_Bexar
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 16:09

Reklama w necie to podstawa.

Jak dla mnie to najważniejsze by ruszyć z miejsca.Nie myślcie sobie, że kogoś reklamuję czy coś.

Po prostu sam dałem się namówić i nie żałuję.

Wykupiłem abonament na portalu drukujznizke.pl

Oni reklamują moje przedsiębiortwo na stronie.

Jak sama nazwa wskazuje musimy gwarantować jakąś zniżkę, rabacik czy coś w tym stylu.

U mnie po miesiącu mam już więcej klientów. Wiadomo nie jest to szok, ale na dobry początek owszem.

#2 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 907 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 listopad 2013 - 18:29

Zgadzam się, ale reklama tradycyjna jest równie ważna co ta internetowa, ja zawsze zamawiam materiały reklamowe w mikdruk , jest to firma tworząca bardzo dobrej jakości materiały reklamowe. 

#3 Lewy34

Lewy34

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 grudzień 2013 - 00:37

Ja działam z Konkret Media. Freelancer z Pisza. Jestem bardzo zadowolony. Żaden tam portal ogłoszeniowy. To nic nie daje. Normalnie strona internetowa do tego pozycjonowanie, AdWords, czasem e-mailing i nie powiem klientów mam.

#4 Guest_pawel

Guest_pawel
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 20:28

Dobre gazety reklamowe również pomagają w promocji wbrew temu co niektórzy mówią. Np. firma http://www.reflect.p...g_gadzetow.html ma ich sporo w ofercie. 

#5 komandor

komandor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 23 grudzień 2013 - 22:21

Najskuteczniejsza formy reklamy w sieci to pozycjonowanie i linki płatne oraz email marketing. Jeśli chodzi o płatne linki to wiadomo - najlepszy jest AdWords jednak ważna jest synergia z innymi kanałami, wieczne testowanie i optymalizacja. Świeżo po lekturze wpisu Najlepsze sposoby reklamy w sieci i musze się zgodzić z zaproponowanym tam podejściem.

#6 Guest_Natalia

Guest_Natalia
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 13:48

Myślę, że jedną z lepszych form reklamy dzisiaj jest zaistnienie na rynku i wypracowanie sobie dobrego imienia kojarzonego z marką. Pomóc w tym celu może zastosowanie modelu odpowiedzialnego biznesu. Udział w takim projekcie oferuje platforma csr. W zamian za aktywne uczestnictwo firma może za darmo zastosować taki model u siebie, a jak wiadomo są to dosyć drogie sprawy Dołączona grafika

#7 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2014 - 20:49

reklama w internecie to podstawa, tylko trzeba zwracać uwagę na konkurencje i dlatego stworzenie  strony www dla mojej firmy zleciłam firmie Biznes Praktycznie - www.biznespraktycznie.pl  

i jestem zadowolona, naprawdę śliczna strona i co ważne szybko i tanio i miła obłsuga:) i mam nadzieję pozyskać wielu klientów dzięki stronie Dołączona grafika

#8 Sektor

Sektor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 16 marzec 2014 - 00:27

Ja uzyskałem klientów dzięki stronie robionem mi przez freelancera - n.buldak@gmail.com. Bardzo fajna graficzka, newsletter też mi zrobiła, więc teraz tylko aktualizuje nowymi projektami i wysyłam w świat.

#9 marcinh2

marcinh2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 31 marzec 2014 - 15:24

Reklama to podstawa :) Wiadomo... Zapraszam do nas na www.hekama.pl - chętnie stworzymy dla Ciebie odpowiednią kampanię promocyjną :)

Twoja agencja reklamowa - projekt + druk  - zapraszam na www.hekama.pl

Kubki z nadrukiem od 5 zł netto! kubkireklamowe.slask.pl

#10 Guest_Aldona

Guest_Aldona
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2014 - 13:34

reklama w internecie to podstawa, tylko trzeba zwracać uwagę na konkurencje i dlatego stworzenie  strony www dla mojej firmy zleciłam firmie Biznes Praktycznie - www.biznespraktycznie.pl  

i jestem zadowolona, naprawdę śliczna strona i co ważne szybko i tanio i miła obłsuga:) i mam nadzieję pozyskać wielu klientów dzięki stronie smile.png

Tak, reklama w internecie jest bardzo ważna, a w zależności od tego jaka to branża, to można nawet powiedzieć, że firma bez takiej reklamy nie jest w stanie zaistnieć.
Dlatego warto zbudowanie tego co krąży w sieci dać do wykonania profesjonalistom, np. Agencji Grande Mohito: http://grandemohito.pl/

Ja polecam smile.png

#11 la_tawiec

la_tawiec

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaSłupsk

Napisano 25 maj 2014 - 15:47

zabawne jest, w dobie wirtualnych ogłoszeń wielu z nas zapomina, jak istotna jest najmniejsza forma reklamy osobistej: wizytówki!  moją pochodzą z niepozornej drukarni internetowej, która jako jedna z niewielu na rynku proponuje ich drukowanie w postaci poręcznej i wytrzymałęj karty PCV! super sprawa, nie miałem pojęcia, że coś takiego kosztować może tak niewiele! 

zerknijcie: http://www.onlinepri...31-aa&ci=007772

#12 Prim

Prim

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 luty 2015 - 01:58

Czy poszukujesz skutecznych i pięknych reklam Twojego biznesu?

Tworzone reklamy według najnowszych osiągnięć nauki dostosowane do Twojej firmy i możliwości finansowych!

Wejdź w wolnej chwili na Rising Pictures Polska

Zapoznaj się w całości jak zmieniamy zasady na rynku reklamy z astronomiczną korzyścią dla przedsiębiorcy.

#13 EwaK85

EwaK85

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 luty 2015 - 14:38

Bardzo przydate w reklamie są innowacyjne technologie - oprogramowanie tablic interaktywnych warszawa, gwarantuje szybki i interaktywny kontakt reklamowy.Jest to rozwiązanie w dziedzinie oprogramowania do ekranów interaktywnych pozwalające korzystać z nich wszędzie tam, gdzie jest dostęp do Internetu. Można wykonać fajną prezentację, reklamę i przedstawić potencjalnym klijentom, szbko, gustownie i oszczędzając czas. Sama polecam.

#14 OlafN

OlafN

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaUstka

Napisano 01 lipiec 2015 - 23:08

Email marketing to świetna forma reklamy internetowej, choć wymagająca cierpliwości i wytrwałości gdyż wpisany jest w nią żmudny proces tworzenia bazy adresów email. Jeśli jednak będziemy uprawiac email marketing zgodnie ze sztuką możemy być pewni, że wynagrodzi nas dobrymi wynikami i jesczez lepszym zwrotem z inwestycji.

#15 Guest_Jakub

Guest_Jakub
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2015 - 13:35

Wtrącę kilka słów na temat opłacalności pracy freelancera. Wiele osób robi na czarno, bo zakładanie działalności wiąże się m.in. z daninami wobec ZUS. Chcąc przyoszczędzić, jednocześnie skazują się na mniejszą konkurencyjność, bo zleceniodawca będący firmą może wymagać rozliczenia na podstawie faktury VAT. Na to błędne koło powstało przyjemne rozwiązanie w postaci serwisu www.useme.eu , za pomocą którego można wystawiać faktury bez zakładania działalności gospodarczej. Może komuś się przyda.

#16 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 23 marzec 2016 - 01:19

Jeżeli chcecie szybko dotrzeć do klienta, dobrym rozwiązaniem będzie marketing mobilny. Sprawdźcie sobie stronę https://serwersms.pl taką platformę można przetestować za darmo, daje sporo możliwości. System jest łatwy w obsłudze, dostępny z dowolnego urządzenia, można sobie wybrać pakiet dostosowany do swoich potrzeb.

#17 Guest_Lech

Guest_Lech
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 19:09

tradycyjna reklama juz tak nie dziala jak kiedys, trzeba szukac innych dróg. Ostatnio czytałem, że opakowanie istotną rolę odgrywa w promowaniu produktu, w sumie ciekawe zagadnienie, tak mnie to zaintrygowało że w przyszłym tygodniu się wybieram na międzynarodowe targi opakowań packaging innovations, ciekawe seminaria sa w programie

#18 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 20:46

Opakowania są meeega ważne! A same targi opakowań w warszawie naprawdę pomagają poznać tę tematykę, byłem dwa i trzy lata temu, polecam z całego serca. O ile uda mi się w tym roku, to też pojawie się w Warszawie. Kuszą zwłaszcza szkolenia no i opakowanie Warhola - bardzo miły dodatek :) swoją drogą, poznałem tam kilka osób, z którymi do tej pory robię interesy ;)

#19 Guest_Postek

Guest_Postek
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2016 - 07:50

zgadzam się, w necie reklama jest ważna, ale z drugiej strony tak jak Damian napisał warto się pojawiać na targach smile.png raz że się zareklamować można a dwa że sie własnie coś można nauczyć. Na jesien są ciekawe targi w Krakowie, Horeca czyli targi wyposażenia i hoteli, ja się prawdopodobnie wybiorę

#20 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 17 sierpień 2016 - 11:25

zgadzam się, że forma reklamy zmienia się bardzo dynamicznie. Teraz opłaca się stawiać albo na reklamę w internecie albo właśnie na targi branżowe. Mimo wszystko przychodzi tam mnóstwo ludzi, którzy zarazem stają się potencjalnymi klientami. W październiku odbędą się targi Kompozyt-expo czyli serce innowacji dla każdej branży,ponieważ są to targi materiałów, technologi i wyrobów kompozytowych

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych