Kategorie
Skocz do zawartości

Reklama firmy

roketowyadam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Forma reklamy, jaką wybierzesz, powinna zależeć gównie od twojej grupy docelowej, inwestowanie w pierwszą lepszą formę reklamy nie ma sensu...

Słusznie prawi. Może tylko doprecyzowałbym, że Izakowi na pewno chodziło o "głównie"  ;)  

Aby określić formę reklamy, opracować kreację, wybrać nośniki, należy najpierw opracować profile swoich klientów. Bez tej wiedzy również reklama w popularnym Google Ads, czy Facebook Ads, to rozrzucanie pieniędzy. Tutaj mogę zasugerować artykuł, który popełniłem: Jak reklamować swoje usługi? 12 zasad skutecznej promocji firmy na rynku lokalnym https://akademiafirmy.pl/jak-reklamowac-uslugi.html

My współpracujemy z Pro-Komp i mimo, że trzeba swoje zapłacić to reklama, prezentacja witryn, stanowisk na eventach promocyjnych rewelacyjna – widać duże doświadczenie w temacie i wiele świetnych pomysłów z ich strony. Ogólnie to co wykonują możesz ewentualnie zobaczyć na pro-komp.com.pl. Współpracują z dużą ilością znanych firm na rynku.

• 2 tygodnie później...

My od dawna zamawiamy takie litery na stronie www.litery3d.com i jesteśmy zadowoleni. Mamy na swoim koncie parę realizacji budynków użyteczności publicznej i budynków handlowych i praktycznie zawsze jakiś napis się tam pojawia więc możemy ich polecić. Klienci nawet po latach są bardzo zadowoleni bo gwarancje musimy dawać minimum 5 lat i nie mieliśmy z nimi problemu więc myślę, że to dobra propozycja.

• 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pracuję w dziale odpowiadającym za promocje w dużej spółce prowadzącej restauracje i jeśli chodzi o marketing to korzystamy z konstrukcji reklamowych montowanych przez Inteligentną Reklamę (inteligentnareklama.pl/konstrukcje-reklamowe/). Mają doskonale przygotowaną w tym względzie ofertę. Poza tym pracownicy świetnie znają tematykę, więc można też liczyć na ich pomoc przy wyborze konkretnych rozwiązań. Same konstrukcje solidne, ocynkowane, na tyle co sprawdzałem różne firmy to jak dla mnie numer 1 na rynku.

• 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Z mojej strony polecam współpracę z creativesight.pl/. Firma robiła dla mnie nową stronę, bardzo ładnie przygotowana w oparciu o indywidualny projekt, poza tym teraz również wsparcie techniczne z ich strony przez cały czas więc faktycznie można będzie na tą pomoc z ich strony liczyć.

• 6 miesięcy temu...

Strony internetowe są obecnie absolutną podstawą. Ciężko jest promować firmę, której w żaden sposób nie ma w Internecie. Ale nie należy bagatelizować także innych możliwości, głównie związanych z kontaktem osobistym. Relacja z klientem to podstawa, ale można też zrobić COŚ więcej, coś, dzięki czemu klienci będą kojarzyli brand itp. Gadżety reklamowe czy nadruki na koszulkach, jak te wykonywane przez https://www.kreatormarki.pl/odziez-reklamowa-sportowa-z-nadrukiem-warszawa to świetne rozwiązanie, które pomoże w identyfikacji firmy, co ważne jest dla rozpoznawalności marki.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...