Skocz do zawartości

Zdjęcie

Reklama firmy

wróć do serwisu Moja Firma 222 odpowiedzi w tym temacie

#21 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 504 postów

Napisano 30 styczeń 2014 - 10:09

Myślę, że dziś należy zainwestować przede wszystkim w reklamę online. To ona zdaje się być najbardziej skuteczna.

#22 Guest_karolinaR

Guest_karolinaR
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 16:54

Po pierwsze musisz mieć oryginalną stronę www. Po drugie warto zainwetsować w pozycjonowanie i linki sposnorowane. Ja ze swojej strony mogę ci polecić usługi firmy NT SOLUTION. Ich strony internetowe są zawsze unikatowe i przede wszytskim poprawnie zoptymalizowane.

#23 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 10:58

Myślę, że dziś należy zainwestować przede wszystkim w reklamę online. To ona zdaje się być najbardziej skuteczna.

Tu raczej się nic nie zdaje Ona jest najskuteczniejsza. Wielu się wydaje, ze stworzenie strony i jej obsługa to jakieś duże koszta, a tak wcale nie jest. Wystarczy poszukać dobrej firmy, która się tym zajmuje, a wybór jest spory obejrzeć portfolio, projektów które robili http://www.broker-media.pl/ jeśli firma zajmuje się do tego marketingiem internetowym jest o tyle prościej, że mamy wszystko w jednym miejscu. Naprawdę jeśli ktoś nie korzysta z takiej promocji to warto zadbać o swoją stronę i ogólnie zaistnieć w sieci. 

#24 katarzyna_gd

katarzyna_gd

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 luty 2014 - 21:53

roketowyadam, dnia 18 List 2013 - 2:49 PM, napisał:
Halo forumowicze,

planuję otworzyć własną firmę. Generalnie będzie to sprzedaż usług, nie produktów. Jakie polecacie efektywne kanały reklamy?
Internet, reklama standardowa w mieście?

hmmm, a o jakie dokładnie produkty chodzi, kim są Twoi klienci docelowi? od tego przecieiż zależy forma reklamy.. 

moja przyjaciółka otworzyła ostatnio niewielki sklepik z ciuchami vintage, a w ramach promocji zamówiła takie słodkie urocze zawieszki na butelki ze swoim logo i adresem: http://www.onlinepri...31-aa&ci=008043  i dogadała się się z dyrektorką naszego ogolniaka, że zawiesi jej na butelkach z napojami podawanymi na studniówce... dziewczyny tłumem ruszyły odwiedzić sklep, jak tylko doszły do siebie po tanecznych harcach ;)

#25 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 865 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 luty 2014 - 17:58

Polecam wam firmą http://szczytuje.pl/ . Jest to firma zajmująca się skuteczną reklamą w internecie. Są specjalistami w Pozycjonowaniu stron internetowych. Sprawdźcie ofertę, naprawdę warto. 

#26 lukaasz10

lukaasz10

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 luty 2014 - 21:31

Halo forumowicze,

planuję otworzyć własną firmę. Generalnie będzie to sprzedaż usług, nie produktów. Jakie polecacie efektywne kanały reklamy?

Internet, reklama standardowa w mieście?

Obecnie nie znam tańszej i efektywniejszej formy reklamy niż internet. Jest to szczególnie ważne na początku istnienia firmy, gdyż wydatki znacznie przewyższają przychody :)

#27 magda_gdy

magda_gdy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 02 marzec 2014 - 18:24

Zgadzam się, że reklama online jest bardzo ważna, ale czasami nawet zwykłe ulotki są bardzo skuteczne. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób zaprojektuje się ulotkę, jakie informacje się na niej znajdą itp. No i ulotki są stosunkowo tanią formą reklamy. O gadżetach też warto pomyśleć, zawsze jest to jakiś sposób na przyciągnięcie nowych klientów.

#28 Quba

Quba

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów

Napisano 05 marzec 2014 - 14:30

Ze swojej strony mogę polecić formę reklamy zewnętrznej jaką są stojaki reklamowe. Wbrew pozorom to wcale nie jest już zapomniana forma reklamy. Ja korzystam z niej od dłuższszego czasu i przynosi mi naprawdę spore profity. Wiele osób nawet nie wie, że można zamówić u producenta jakie stojaki np. tej firmy http://sip.krosno.pl/ (ja korzystam z ich stojaków i naprawdę sobie cenię).

#29 marzenaew

marzenaew

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 05 marzec 2014 - 15:40

Zgadzam się, że reklama online jest bardzo ważna, ale czasami nawet zwykłe ulotki są bardzo skuteczne. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób zaprojektuje się ulotkę, jakie informacje się na niej znajdą itp. No i ulotki są stosunkowo tanią formą reklamy. O gadżetach też warto pomyśleć, zawsze jest to jakiś sposób na przyciągnięcie nowych klientów.

Nigdy Ulotki do mnie nie dotrą - chyba że pizza na telefon - lub jakieś inne jedzenie. Reszty nie czytam nawet kiedy ktoś wciska mi ją na ulicy do ręki ,... 

#30 Guest_roza

Guest_roza
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 22:39

Żeby zaistnieć na rynkach zagranicznych trzeba przetłumaczyć oferty na różne języki. Po drugie warto też podzwonić po potencjalnych klientach i przedstawić im profil naszej działalności. Poza tym warto też przesyłam oferty mailem. W tej chwili taki marketing w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, oraz Rosji prowadzi dla swoich klientów biuro tłumaczeń. Tu jest kontakt do nich http://tlumaczonline.com Jest to dobre rozwiązanie, bo nie trzeba zatrudniać tłumaczy. Kompleksowa usługa to spore oszczędności.

#31 Quba

Quba

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów

Napisano 06 marzec 2014 - 14:27

Kampania reklamowa powinna być złożona i opierać się na wielu kanałach komunikacji. Im ich więcej, tym wieksze szanse dotarcia do potencjalnych klientów. Ponadto zawsze trzeba dostosować ją do profilu prowadzonej działalności. Podstawa to strona internetowa, pozycjonowanie i działania w opraciu o social media.

http://www.eservice.com.pl/

#32 arur76

arur76

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 marzec 2014 - 12:10

Promocją firmy w której pracuję zajmuje się SEE-ME z Siedlec ko-ko.eu/ Pozycjonowanie, strona www, ulotki, wizytówki... To wszystko sprawiło, że do naszej przychodni zaczęło przychodzić coraz więcej pacjentów mimo iż nie mamy podpisanej umowy z NFZ.

#33 konewka

konewka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 11 marzec 2014 - 12:03

Ja podam tylko, że koszt stworzenia naprawdę dobrej strony internetowej mówię tutaj o grafice, jak i skrypice wynosi rzędu 3 tys PLN

#34 Pazer

Pazer

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 20 marzec 2014 - 20:05

W takiej cenie lub nawet w cenie ok.4 tysięcy stworzy stronę agencja reklamowa. Ale ja osobiście agencji nie polecam, mi zrąbali jedną stronę, strasznie to było na odwal sie zrobionę, znalazłam graficzkę, w sumie moja znajoma, podaję namiary gdyby ktoś potrzebował - n.buldak@gmail.com, i zrobiła mi strone - grafikę w cenie 500 zł, podoba mi się, strona się właśnie koduje, wygląda profesjonalnie, ładnie, przejżyście.

#35 Guest_ala

Guest_ala
  • Goście

Napisano 27 marzec 2014 - 01:13

Ja podam tylko, że koszt stworzenia naprawdę dobrej strony internetowej mówię tutaj o grafice, jak i skrypice wynosi rzędu 3 tys PLN

To lekka przesada. Tyle to kosztuje chyba jakaś wypasiona strona. Można porównać ceny po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła projektowanie stron www poznań Konkurencja na rynku jest bardzo duża, dlatego ceny są różne.

#36 marcinh2

marcinh2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 31 marzec 2014 - 15:09

Warto reklamować się lokalnie + internet.

Lokalnie: bannery, wizytówki, ulotki.

Internet - reklama strony internetowej jeśli masz: pozycjonowanie, dodawanie ogłoszeń, marketing internetowy (AdWords, marketing szeptany, mailingi i inne), reklama na portalach z Twojej miejscowości (wykupienie miejsc reklamowych)

Masz firmę? Zyskaj nowych klientów! Sprawdź nas - www.hekama.pl

Szukasz mebli metalowych dla swojej firmy - http://complexmeble.eu/

Wirtualne biura dla firm w Krakowie

#37 Guest_bereczka

Guest_bereczka
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 10:59

A wiecie, że tutaj: http://www.odczapy.p...wlasnym-napisem można zamówić dla siebie czapkę z wybranym przez siebie napisem wink.png Moim zdaniem fajna sprawa ponieważ możemy umieścić na niej na przyklad napis naszej firmy wink.png

Pozdrawiam. 

#38 Pawello

Pawello

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 165 postów

Napisano 15 kwiecień 2014 - 11:11

Ja uważam, że wszystko jest zależne od grupy docelowej. Sklep z odzieżą - reklama lokalna, pomysł powyżej z zawieszkami na butelki od napojów - rewelacja. Reklama kreatywna. Sklep internetowy lub firma prowadząca usługi /sprzedaż w szerszym zakresie - internet, lokalnie, kraj. Dobra kampania to taka, którą prowadzi się wielotorowo, kilkoma dostępnymi kanałami, jeden kanał to stanowczo za mało. Istotny też jest wizerunek, logo i szereg innych rzeczy, o których nie zawsze pamiętamy.

#39 Guest_kelenka

Guest_kelenka
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 08:11

A ja jestem zdania,ze bardzo skutecznym elementem promocji mogą być darmowe gadżety ;) Naprawdę ale ludzie bardzo lubią takie dodatki. Polecam na przykład zerknąć sobie na ofertę Skąpca:

http://www.skapiec.p...sy-biurowe.html#from78859

Jak możesz sobie zobaczyć takie na przykład długopisy można sobie zamówić w śmiesznych cenach. Myślę, że będzie również łatwo wynegocjować odpowiednią cenę na wydrukowanie na nich nazwy Twojej firmy.

Pozdrawiam. 

#40 podolog

podolog

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 kwiecień 2014 - 14:25

Witam

Ma ktoś doświadczenie z reklamą w internecie? Jest tego dużo? Co wybrać? kogo?

Kiedy wykazujesz kłopoty z brzydkimi paznokciami, albo masz kłopoty z piętami, najlepszym wyjściem dla ciebie byłby podolog Bydgoszcz. Mobilna kosmetolog oferuje dotarcie do mieszkania klienta, który nie ma czasu albo nie mógłby stawić się w gabinecie. Specjalistka zakłada klamry na wrastające paznokcie, jak również prezentuje typowe zabiegi kosmetologiczne, jak henna lub manicure. Gdy chodzi o przedłużanie rzęs Bydgoszcz nie ma dokładniejszej podolog niż mobilna kosmetolog z licznymi tytułami, jakie zdobywała przez lata funkcjonowania w zawodzie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych