Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Reklama firmy

wróć do serwisu Moja Firma 339 odpowiedzi w tym temacie

#321 rei

rei

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 223 postów

Napisano 01 grudzień 2020 - 20:17

Jedno jest pewne- reklama jest ważna dla każdej firmy. Jest jedno małe "ale"... Reklamą nie powinny się zajmować przypadkowe osoby, lecz firmy które mają doświadczenie w tej branży i są niezawodne. Także dobra  agencja reklamowa  będzie na pewno wiedzieć, jakie przeprowadzić działania do danej marki. 

#322 antonid

antonid

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 grudzień 2020 - 20:47

Reklama w internecie to mało. Pomyślcie szerzej, popatrzcie na to co chcecie osiągnąć i dostrzeżcie że reklama w internecie to za mało. To nie te czasy. Teraz liczy się marketing internetowy, e-marketing. Kiedyś rozdawało się ulotki i to wystarczało, kiedyś wystarczyło mieć stronę www i też wystarczało. Teraz trzeba zaistnieć w mediach społecznościowych, udzielać się na forach, mieć stronę www, kanał na YouTube, Na Facebooku i Instagrmie zbierać fanów, wchodzić z nimi w interakcje. Należy budować markę! Musisz pokazać się jako fachowiec, jako osoba która się zna na tym co sprzedaje. Masz być ekspertem. Musisz analizować informacje o tym co robią i czym się interesują twoi klienci. Musisz obserwować rynek i trendy na nim. 

Jeśli chcesz sam to robić, korzystaj z porad, np. takich jak te na stronie http://marketing-internetowy.pl

#323 Annaherera0307

Annaherera0307

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 23 grudzień 2020 - 13:28

Musisz zatrudnić specjalistów w tej dziedzinie. Wtedy reklama będzie użyteczna i będzie miała efekt. Przy okazji, kiedy masz pokój dla pracowników, musisz myśleć nie tylko o chwilach pracy, ale także o urlopach. Doskonałym prezentem byłoby zamówienie czegoś z pięknym rysunkiem i logo firmy (jeśli chodzi o gratulacje dla kolegów). Tutaj https://printsalon.pl/ możesz spojrzeć na różne opcje i wybrać to, co Ci odpowiada.

#324 Guest_biznesowy

Guest_biznesowy
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2021 - 20:28

Ja reklamuję się ładnymi i estetycznymi paczkami wysyłanymi do klientów, mam sygnały, że takie ładne opakowania z napisami, grafikami, życzeniami itd. się sprawdzają i się podobają. Polecam SmartPack, są specjalistami od solidnych pudełek, które można u nich personalizować.

#325 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2021 - 00:54

Najskuteczniejsza jest reklama bezpośrednia, jak krówki z logiem firmy na papierkach. Taka forma reklamy sprawia że klientowi nasza firma dobrze się kojarzy. Polecam Wytwórnię Krówek Alicja oferująca usługę Krówki z logo firmy. To rzetelny kontrahent.

#326 Izak

Izak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 28 styczeń 2021 - 08:02

Forma reklamy, jaką wybierzesz, powinna zależeć gównie od twojej grupy docelowej, inwestowanie w pierwszą lepszą formę reklamy nie ma sensu...

#327 Izak

Izak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 28 styczeń 2021 - 08:03

Forma reklamy, jaką wybierzesz, powinna zależeć gównie od twojej grupy docelowej, inwestowanie w pierwszą lepszą formę reklamy nie ma sensu...

#328 Rafał Wawak

Rafał Wawak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 styczeń 2021 - 08:40

Słusznie prawi. Może tylko doprecyzowałbym, że Izakowi na pewno chodziło o "głównie"  ;)  

Aby określić formę reklamy, opracować kreację, wybrać nośniki, należy najpierw opracować profile swoich klientów. Bez tej wiedzy również reklama w popularnym Google Ads, czy Facebook Ads, to rozrzucanie pieniędzy. Tutaj mogę zasugerować artykuł, który popełniłem: Jak reklamować swoje usługi? 12 zasad skutecznej promocji firmy na rynku lokalnym https://akademiafirm...wac-uslugi.html

Akademia Lokalnej Firmy - https://akademiafirm...wac-uslugi.html

#329 lak133

lak133

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 luty 2021 - 15:07

Czy słyszałeś o SEO? Skontaktuj się z firmą seospot.pl SEO sklep – oni oferują kompleksowe usługi z zakresu SEO. Wielu zadowolonych klientów i duże doświadczenie w reklamowaniu biznesów w internecie.

#330 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 559 postów

Napisano 10 luty 2021 - 15:00

My współpracujemy z Pro-Komp i mimo, że trzeba swoje zapłacić to reklama, prezentacja witryn, stanowisk na eventach promocyjnych rewelacyjna – widać duże doświadczenie w temacie i wiele świetnych pomysłów z ich strony. Ogólnie to co wykonują możesz ewentualnie zobaczyć na pro-komp.com.pl. Współpracują z dużą ilością znanych firm na rynku.

#331 unique seo

unique seo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 12 luty 2021 - 21:22

na naszym blogu https://uniqueseo.pl/ mamy artykuł na ten temat

#332 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 luty 2021 - 13:42

fajnie się sprawdzają zdjęcia produktowe np. od rajfoto.pl

#333 Guest_Przemysław

Guest_Przemysław
  • Goście

Napisano 24 luty 2021 - 10:04

Swoją firmę w zeszłym roku reklamowałem na targach Remadays w Nadarzynie. Taka reklama jest niskobudżetowa i można poznać swoich potencjalnych klientów. 

#334 damaszko

damaszko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 25 luty 2021 - 13:23

A takie firmy jak https://www.neovinci.pl/ ? Co uważacie o takich rozwiązaniach jak marketing medyczny? Warto inwestować w takie działania?

#335 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 559 postów

Napisano 26 luty 2021 - 14:58

My od dawna zamawiamy takie litery na stronie www.litery3d.com i jesteśmy zadowoleni. Mamy na swoim koncie parę realizacji budynków użyteczności publicznej i budynków handlowych i praktycznie zawsze jakiś napis się tam pojawia więc możemy ich polecić. Klienci nawet po latach są bardzo zadowoleni bo gwarancje musimy dawać minimum 5 lat i nie mieliśmy z nimi problemu więc myślę, że to dobra propozycja.

#336 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 marzec 2021 - 09:56

polecam usługi agir.pl

#337 marcin33

marcin33

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 22 marzec 2021 - 09:02

Pracuję w dziale odpowiadającym za promocje w dużej spółce prowadzącej restauracje i jeśli chodzi o marketing to korzystamy z konstrukcji reklamowych montowanych przez Inteligentną Reklamę (inteligentnareklama.pl/konstrukcje-reklamowe/). Mają doskonale przygotowaną w tym względzie ofertę. Poza tym pracownicy świetnie znają tematykę, więc można też liczyć na ich pomoc przy wyborze konkretnych rozwiązań. Same konstrukcje solidne, ocynkowane, na tyle co sprawdzałem różne firmy to jak dla mnie numer 1 na rynku.

#338 Sylwia456

Sylwia456

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 marzec 2021 - 09:43

Jeśli będziesz działał lokalnie to pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym. Więcej na ten temat przeczytasz np. pod tym linkiem https://www.webargo....nowanie_lokalne

#339 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 marzec 2021 - 12:55

polecam system bookgame.pl

#340 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 559 postów

Napisano 11 maj 2021 - 10:28

Z mojej strony polecam współpracę z creativesight.pl/. Firma robiła dla mnie nową stronę, bardzo ładnie przygotowana w oparciu o indywidualny projekt, poza tym teraz również wsparcie techniczne z ich strony przez cały czas więc faktycznie można będzie na tą pomoc z ich strony liczyć.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych