Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gaz w górę od stycznia

wróć do serwisu Moja Firma 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102483 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 05:24

Od 1 stycznia ceny gazu ziemnego wzrosną o nieco ponad 10 proc., a więc zdecydowanie mniej niż oczekiwało Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo. Jak dowiedziała się „GP”, PGNiG żądało ponad 40-proc. podwyżki. Powrót do artykułu: Gaz w górę od stycznia

#2 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 12:45

Czy ktoś może mi polecić dobrego dostawcę gazu dla firm?

#3 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 17:20

Z tego co się orientuję Tauron ma taką ofertę.

#4 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 14:33

A opłaca się u nich?

#5 Guest_Witold

Guest_Witold
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 18:58

No wiadomo same podwyżki od nowego roku, no co to jest za kraj -,- @Grzegorz warto zapoznać się z ofertą taurona, który jest już trochę na tym rynku i dla mnie jak narazie jest bezkonkurencyjny. Mam w domu jak i w firmie :)

#6 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 10:45

A jak to wygląda cenowo? No i co w razie awarii - przyjeżdżają czy bagatelizują problem? Miałem niestety nieprzyjemną sytuację kiedyś z jednym z dostawców :/

#7 Guest_Witold

Guest_Witold
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 18:35

@Grzegorz Jak dla mnie mają bardzo ciekawą ofertę i dla domu i dla firm, jak jest jakaś awaria dzwonię po serwisanta który przyjeżdża, dużo też nie płacę wiec chyba się opłaca :)

#8 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 08:52

I nie ma żadnych problemów z tym? Niektórzy niestety często ''olewają'' sprawę, albo winę za awarię zrzucają na klienta... 

#9 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 21 październik 2018 - 08:49

A przewidujesz jakieś podwyżki?

#10 Guest_Witold

Guest_Witold
  • Goście

Napisano 21 październik 2018 - 09:50

I nie ma żadnych problemów z tym? Niektórzy niestety często ''olewają'' sprawę, albo winę za awarię zrzucają na klienta... 

Nie ma żadnych problemów, dzwonię po fachowca, który jest do dyspozycji 24h przez 7 dni w tygodniu. Nawet w niedziele i święta

A przewidujesz jakieś podwyżki?

Nie przewiduje żadnych podwyżek. Jedną z korzyści w Tauron jest to, że mam rok ochrony przed podwyżkami. Nawet jak gaz pójdzie do góry jak płacę tyle ile płaciłem 

#11 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 15:31

Nie ma żadnych problemów, dzwonię po fachowca, który jest do dyspozycji 24h przez 7 dni w tygodniu. Nawet w niedziele i święta

o kurczę, no to całkiem niezła oferta jak 24h są dostępni , nie kojarzę żeby jakiś inny dostawca miał coś takiego w ofercie 1f61b.png

Nie przewiduje żadnych podwyżek. Jedną z korzyści w Tauron jest to, że mam rok ochrony przed podwyżkami. Nawet jak gaz pójdzie do góry jak płacę tyle ile płaciłem

To jest duży plus, że masz niezmienność ceny przez rok.A po tym okresie ,juz płacisz normalnie zgodnie z cennikiem ?/

@Witold, a od jak dawna jesteś ich klientem ? Co zadecydowało o tym, że podjąłeś z tauronem współprace ?

#12 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 355 postów

Napisano 29 październik 2018 - 08:25

Mam nadzieję, że teraz podwyżek nie będzie.

#13 Malinowskaaa

Malinowskaaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 04 listopad 2018 - 19:09

Mam nadzieję, że teraz podwyżek nie będzie.

Nawet jak będą to masz rok ochrony przed podwyżkami :) Także luzik :D

A gazownik w jakim czasie może przyjechać?24h to trochę sporo :c

I to jest super oferta, nie wiem czy inni dostawcy gazu są tacy przychylni klientom.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych