Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przedsiębiorcy mają obowiązek recyklingu i odzysku opakowań

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102232 postów

Napisano 16 listopad 2013 - 22:26

Opłaty produktowe są naliczane, jeżeli przedsiębiorca nie uzyska odpowiednich limitów odzysku opakowań. Powrót do artykułu: Przedsiębiorcy mają obowiązek recyklingu i odzysku opakowań

#2 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 07:05

A to dotyczy tylko takich opakowań?

#3 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 07:25

Warto tez zająć się samodzielnie recyklingiem, jeżeli oczywiście otrzymamy na to odpowiednie pozwolenia. Maszyny do recyklingu też można kupić w łatwy sposób m.in u Bartontech. Mają dobrze przygotowaną ofertę w zależności od potrzeb i ilości przerobowej surowców.  Obsługa doświadczona, także potrafią pomóc w podjęciu dobrej decyzji. A prowadzą również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, więc na własną rękę nic nie trzeba szukać. Terminowi i rzetelni w tym co robią

#4 Guest_DorianMek

Guest_DorianMek
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 08:25

Jestem jak najbardziej za! W przypadku gdy rzeczywiście nasza firma zajmuje się produkcją itd. i pozostaje nam sporo odpadu bądź mamy dobry kanał gdzie możemy uzyskac surowiec do recyklingu to załatwienie pozwoleń i kupno maszyn recyklingowych jest słuszną opcja. Szczególnie tak jak mówisz Bartontech zajmie się również ich serwisowaniem i zawsze służą dobrą radą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych