Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tylko w co piątej firmie są wideokonferencje

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102679 postów

Napisano 16 listopad 2013 - 09:11

Wszystkie polskie przedsiębiorstwa średniej wielkości deklarują, że mają dostęp do internetu. Ponad 30 proc. korzysta z telefonii internetowej, ale z wideokonferencji już mniej niż 20 proc. Powrót do artykułu: Tylko w co piątej firmie są wideokonferencje

#2 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 26 listopad 2013 - 03:06

Blokadą widokonferencji wciąż wysokie koszty, gdy chcemy oprzeć się na terminalach lub potrzebujemy spotań w dużych gronach koszty mostków konferencyjnych. Alternatywą jest TrueConf, który umożliwia połącznia wideo połączenia w wysokiej jakości (do Full HD) z dowolnego urządzenia: komputer, tablet, smartfon i to bez mostków konferencyjnych!

#3 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 26 listopad 2013 - 03:18

Nie tylko wolny internet jest powodem wykorzystywania w małym stopniu wideokonferencji, ale wysokie koszty i koniecznośc zakupu kilku dedykowanych urządzeń: terminali i serwerów. Odkryłem na www.trueconf.pl, oprogramowanie, które umożliwia spotkanie do 120 uczestników w jedej wideokonferencji.

#4 Guest_kaśka

Guest_kaśka
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 14:10

Nie od razu otrzeba kupować najdroższe i najbardziej zaawansowane urządzenie do wideokonferencji. Wystarczy dobry telefon taki, jak np. HUAWEI MC850/MC851. U mnie w firmie spełnia swoje zadanie koncertowo, a cena jak najbardziej przystępna. Polecam ten model.

#5 Guest_Flip

Guest_Flip
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 16:16

no my na przykład korzystamy z tego modelu w biurze i sprawdza się jak trzeba. mogę śmiało polecić

#6 Guest_Kati

Guest_Kati
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 14:11

Nieco zaskakujące statystyki, ale z upływem czasu z pewnością będą się zmieniać Dołączona grafika

Transmisje telewizyjne live - www.streamonline.pl

#7 Guest_ZasadowaPani

Guest_ZasadowaPani
  • Goście

Napisano 16 maj 2014 - 09:33

Tak, zgadzam się, że video to nowa era smile.png Niedługo ma poswatać nowy portal internetowy, dzięki któremu obejrzeć niszowe wydarzenia kulturalne. Portal ten jest dostępny tutaj: http://livelink24.com/ jak widać na razie średnio chodzi bo dopiero w lipcu ma ruszyć smile.png Dobry pomysł, mam nadzieję, że będę mogła oglądnąć nieznanych mi artystów na żywo z ich koncertów. Jest to duża szansa dla nich na wypromowanie się, dlatego projekt jest finansowany z UE.

Piszę o tym bo to nietypowy projekt jak na polskie realnia smile.png jak najabardziej trzeba je popierać, po tym dopiero widac jak Internet się rozwija i jak bardzo pomaga nam w życiu smile.png

#8 Guest_Marek6543

Guest_Marek6543
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 08:45

U mnie w firmie korzystamy z wideokonferencji , których dostarcza nam Intelligent Technologies, dobr y dostawca i dobry pakiet, zdecydowanie polecam. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych