Skocz do zawartości

Zdjęcie

Recyklingu będzie obowiązkowy dla firm

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102619 postów

Napisano 16 listopad 2013 - 08:18

Firmy usługowe, których działalność wiąże się z powstawaniem produktów w opakowaniach, zostaną objęte obowiązkiem odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych i poużytkowych. Tak wynika z rządowego projektu nowelizacji przepisów, którego pierwsze czytanie odbyło się wczoraj w Sejmie. Powrót do artykułu: Recyklingu będzie obowiązkowy dla firm

#2 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 387 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 07:34

O recykling lepiej zadbać wiadomo ;)

#3 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 07:51

Zgadzam się można też po uzyskaniu pozwoleń kupić urządzenia do przeprowadzania recyklingu, może to być dość dochodowy biznes. Jeżeli jednak będziecie szukać najlepszych rozwiązań to moim zdaniem warto sprawdzić firmę Bartontech prowadzą sprzedaż maszyn tego typu od najlepszych producentów. Maja zarówno maszyny nowe jak i używane, a w zakresie serwisu również nie trzeba nikogo szukać bo zajmują się serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Doradztwo także na wysokim poziomie, bez zbędnych nacisków. 

#4 Guest_Radek Milczuk

Guest_Radek Milczuk
  • Goście

Napisano 05 maj 2018 - 14:12

Zgadzam się z @Wojtek541 bo robi tak coraz więcej firm, szczególnie gdy w procesie produkcji powstaje odpad z tworzyw sztucznych, butelek PET, styropianu itd. Można sprawdzić ofertę firmy bartontech, która również jest w stanie zająć się ich serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. 

#5 MatrasKinia

MatrasKinia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 lipiec 2019 - 19:43

A ja uważam, że czasem lepszym rozwiązaniem jest współpraca z odpowiednią organizacją od odzysku odpadów i recyklingu, np.CP Recycling. Nie dość, że mamy problem odpadów z głowy, to jeszcze organizacja zajmuje się całą niezbędną dokumentacją i raportami :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych