Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skuteczna reklama firmy dopiero za 100 tys. zł

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102253 postów

Napisano 16 listopad 2013 - 06:14

Dobre i trwałe efekty daje budżet reklamowy sięgający 300 tys. zł. Firma musi pamiętać o stosowaniu różnych form promocji i marketingu. Powrót do artykułu: Skuteczna reklama firmy dopiero za 100 tys. zł

#2 MireczekW

MireczekW

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 08 czerwiec 2015 - 22:39

Moim zdaniem nie trzeba wydawać aż tak dużych pieniędzy. Trzeba tylko wiedzieć , która forma reklamy będzie najlepsza. Popatrz sobie może na ofertę tej firmy z Łodzi http://funkymedia.pl/. Wydaje mi sie że akurat kampanie google adwords będą u Ciebie dobrym rozwiązaniem.

#3 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 487 postów

Napisano 03 październik 2015 - 16:07

Myślę, że dużo tańszym kosztem można zrobić świetną reklamę firmie. Na pewno warto zainwestować w kalendarze trójdzielne, zwłaszcza pod koniec roku. Z tą ofertą http://www.extrema.c...rojdzielne.htmlna pewno nie wydamy 100 tys. zł.

#4 Guest_lucasss

Guest_lucasss
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 09:44

Wytrzymałe i estetyczne reklamy różnego typu, zarówno te wewnętrzne jak też zewnętrzne produkuje Neobrand. Wysoki standard zarówno produktów, jak też obsługi klienta. Szybko dostarczyli mi projekt liter podświetlanych i równie szybko ogarnęli całą produkcję. Firma ma swoją stronkę na neobrand.pl.

#5 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 10:50

Atrakcyjną formą reklamy jest uczestniczenie w różnego typu targach. Docieramy wówczas do faktycznie zainteresowanego branżą klienta. Jest na rynku firma RETIO, która oferuje przygotowywanie kompletnych stoisk wystawienniczych dopasowanych do potrzeb klienta. Tutaj https://www.retio.pl można zobaczyć jak to wygląda. Nie jest to inwestycja tak droga w temacie, a na dodatek w Retio mają bardzo dobre ceny i darmową dostawę. Uważam więc, że i przy mniejszym budżecie można zainteresować klienta swoim produktem.

#6 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 222 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 21:33

no to już musimy mówić o jakiejś na prawde ogromnej firmie :) przeciez reklamę można budować prostymi rzeczami. po prostu, znak towarowy musi rzucać się w oczy zarówno w necie jak i offline. ale można to zrobić taniej ;) 

#7 olsa99

olsa99

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 23 wrzesień 2017 - 11:24

za takie pieniadze to chyba mozecie na raz 10 agencji reklamowych wynajac zeby zajely sie wasza firma :D Spokojnie duzo mniej wam wystarczy, ale jak jest duza firma to potrzebuje tez duzych nakladow finansowych na reklame. W czasach rozkwitu w ameryce firm nike i reebok wydaly lacznie ponad 300 miliardów dolarów na reklame w ciagu roku masakra nie :D Ja polece wam sprawdzić ofertę agencji modelek i hostess Papilio Agency moze akurat taki pomysl na reklame wam sie spodoba

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych