Skocz do zawartości

biuro rachunkowe wspólpraca, podzlecenie

wróć do serwisu Księgowość 453 odpowiedzi w tym temacie

#361 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 19:29

Do goscia Jola
Chciałabym prowadzic BR w Warszawie, mam certyfikat ale nie mam doświadczenia w prowadzeniu.
Mam wieloletnie doswiadczenie zdobyte niestety w duzych firmach dlatego brakuje mi doswiadczenia w rozliczaniu firm. Podaje moj e-mail: bbks@onet.pl

#362 Guest_ani

Guest_ani
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 13:18

Witam,
Posiadam certyfikat MF, nawiąże współpracę, warunki każde do uzgodnienia, mieszkam w Warszawie.Zapraszam aniczke@wp.pl

#363 Guest_Grażyna

Guest_Grażyna
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 17:26

Posiadam certyfikat MF. Mam doświadczenie w doradztwie dla MSP, także w pozyskiwaniu dotacji na rozwój działalności. Podejmę współpracę z firmami w zakresie prowadzenia KPiR, ryczałtu, ZUS, pozyskiwania funduszy, itp. Interesuje mnie także współpraca z biurami rachunkowymi. Racibórz i okolice, woj. śląskie, opolskie, współpraca na odległość, Wrocław - jestem we Wrocławiu ok. 6 dni w miesiącu, ok. co 2 tygodnie. Kontakt: grazka1174@wp.pl

#364 Guest_mpksięgowy

Guest_mpksięgowy
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 12:09

Szukam wspólnika do prowadzenia biura rachunkowego w Poznaniu lub okolicach.Aktualnie czekam na certyfikat księgowego, po zdanym egzaminie państwowym. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie na pełnej księgowości głównie w sp.z o.o.Kontakt:mpksiegowy(małpa)op.pl

#365 mago_l

mago_l

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 marzec 2013 - 18:31

Obejmę nadzór nad biurem rachunkowym, posiadam certyfikat MF i wieloletnie doświadczenie w księgowości. Wrocław i okolice.mabogol@gmail.com

#366 firmakamad

firmakamad

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 marzec 2013 - 18:19

Przyjmę podzlecenie dla jednoosobowego biura rachunkowego lub podejmę współpracę z firmami w zakresie prowadzenia KPiR, ryczałtu, ZUS, pełnej księgowości z terenu i okolic Łodzi od strony Brzezin. Dojazd do klienta. dzidar@interia.pl

#367 Guest_Biuro Rachunkowe

Guest_Biuro Rachunkowe
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 11:27

Usługi Księgowe Warszawa i okolice w małym kameralnym Biurze , tylko kilku klientów, prowadzimy księgowość na jakość a nie ilość.

Już czas na zmianę Biura lub księgowej.
Pełen zakres Usług.
Na życzenie wyślę Cennik usług.

kontakt : 664-676-755
e-mail:eurorachunkowosc@onet.pl

#368 Guest_a-office.pl

Guest_a-office.pl
  • Goście

Napisano 26 marzec 2013 - 23:38

Biuro usług księgowych "a-office" na warszawskiej Saskiej Kępie z profesjonalnym i rzetelnym podejściem do klienta.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www, gdzie opisane kim jesteśmy i czym się zajmujemy.
www.a-office.pl

Chociaż do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, po dokładnej analizie oczekiwań, to prezentujemy przykładowy cennik, który można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce Oferta - > Cennik

Jesteśmy małą firmą, lecz zaufali nam więksi przedsiębiorcy.

kontakt z nami: 22 810 23 83 lub email biuro@a-office.pl
Polecamy również skorzystanie z naszego formularza kontaktowego.

Zapraszamy! Dołączona grafika

#369 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 19:02

Kupię biuro rachunkowe w Warszawie. Bez względu na wielkość i ilość klientów. 518 208 066

#370 Guest_mpksiegowy

Guest_mpksiegowy
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 13:53

Właśnie otrzymałem certyfikat księgowy, podtrzymuję poszukiwanie wspólnika do biura rachunkowego z Poznania lub okolic. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w spółkach z o.o. i osobach fizycznych. Kontakt mpksiegowy (małpa) op.pl

#371 Guest_asia

Guest_asia
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 17:23

Kupię biuro w Oświęcimiu lub jego okolicy.Kontakt kupiebiuro@op.pl

#372 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 19:48

WitamJestem zainteresowana nawiązaniem współpracy z biurem rachunkowym na terenie Bydgoszczy w godzinach popołudniowych (po 16 lub weekendy), na zlecenie, podwykonawstwo itp. Posiadam certyfikat MF oraz 4-letnie doświadczenie w pełnej księgowości oraz rozliczaniu projektów unijnych (PO KL) - księgowanie dokumentów oraz wypełnianie wniosków o płatność w części finansowej. Zależy mi na zdobywaniu doświadczenia. Zainteresowanych współpracą proszę o kontakt :ksiegowa999@gmail.com

#373 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 10:15

Witam,
jestem zainteresowana przyjęciem dodatkowych zleceń bądź nawiązania współpracy z biurem rachunkowym. Posiadam certyfikat MF oraz kilkuletnie doświadczenie w księgowości i sporządzaniu sprawozdań, aktualnie jestem również w trakcie postępowania kwalifikacyjnego na biegłego rewidenta.
Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: beata_860@op.pl

#374 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 12:47

planuję otworzyc biuro rachunkowe, poszukuję wspólnika, osoby która pracowała w BR. Posiadam certyfikat MF, mam gotową stronę internetową biura, okolice Opole-Ozimek
proszę o kontakt zainteresowane osoby.
ankr70@wp.pl

#375 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2013 - 11:25

Kancelaria Rachunkowo - Podatkowa Euro Rachunkowość

Usługi Podatkowo - Księgowe Warszawa i okolice w małym Kameralnym Biurze Rachunkowym , tylko kilku klientów, profesjonalizm , doświadczenie .Zapewniamy pełną obsługę księgową i podatkową dla podmiotów gospodarczych sp .z .o. o, spółek cywilnych , spółek akcyjnych oraz działalności gospodarczej.Zapewniamy pomoc w prowadzeniu działalności gospodarczej, rozliczymy ZUS oraz podatki w Urzędzie Skarbowym. Nasze usługi objęte są polisą OC , jesteśmy członkami Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.Organizujemy dni otwarte dla osób fizycznych które chcą założyć własną działalność gospodarczą , porady są bezpłatne'

Cennik usług USTALA KLIENT.
01-496 Warszawa

Ul. Rostworowskiego 32/1A

kontakt : 664-676-755
e-mail:eurorachunkowosc@onet.pl

www. eurorachunkowosc.eu

#376 dejfed

dejfed

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 kwiecień 2013 - 23:27

Biuro Rachunkowe "Firma" w Stalowej Woli
Dołączona grafika

Kompleksowa i profesjonalna obsługa księgowa i kadrowo płacowa w Biurze Rachunkowym „Firma” w Stalowej Woli. Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Bogaci w wieloletnie doświadczenie zapewniamy firmom kompleksową obsługę, począwszy od formalności niezbędnych przy zakładaniu firmy poprzez bieżącą obsługę aż do ewentualnej likwidacji. Do potrzeb każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i elastycznie. Naszą obsługę prowadzimy starannie, rzeczowo i terminowo. Ceny ustalamy z każdym klientem w zależności od ilości dokumentów księgowych i profilu firmy. Biuro Rachunkowe czynne jest od pn do pt od 9 do 15. Zapraszamy.

Więcej informacji i kontakt na naszej stronie reklamowej: Biuro Rachunkowe Stalowa Wola

Obsługujemy firmy z całego województwa podkarpackiego!

#377 Guest_Jakub

Guest_Jakub
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 15:55

Witam,Zespół młodych prawników posiadający bazę swoich klientów, świadczący kompleksowe obsługę działalności gospodarczej, poszukuje do współpracy osoby z uprawnieniami i certyfikatem MF z terenu Krakowa bądź okolic. Zainteresowanych proszę o kontakt: jsgc@poczta.fm

#378 Guest_Gabriela

Guest_Gabriela
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 12:35

Witam,Odbiore dokumenty, dojadę do klienta.Jestem doświadczoną księgową , chętnie nawiąże współpracę , przyjmę zlecenie, podwykonastwo w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, KPIR, ryczałtu, rejestrów vat, kadr i płac i innych zagadnień księgowych i podatkowych. Teren Katowic i okolice .Posiadam zarejestrowane Biuro Rachunkowe w centrum KatowicZainteresowanych proszę o kontakt : 664-701-214 , 515-021-090, gj.rachunkowosc@interia.pl

#379 Guest_Gabriela

Guest_Gabriela
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 12:35

Witam,Odbiore dokumenty, dojadę do klienta.Jestem doświadczoną księgową , chętnie nawiąże współpracę , przyjmę zlecenie, podwykonastwo w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, KPIR, ryczałtu, rejestrów vat, kadr i płac i innych zagadnień księgowych i podatkowych. Teren Katowic i okolice .Posiadam zarejestrowane Biuro Rachunkowe w centrum KatowicZainteresowanych proszę o kontakt : 664-701-214 , 515-021-090, gj.rachunkowosc@interia.pl

#380 Guest_Andre

Guest_Andre
  • Goście

Napisano 18 maj 2013 - 17:29

Was naprawdę boli głowa właściciele biur rachunkowych!!!!!!Naprawdę nie wiecie gdzie sie reklamuje w celu zdobycia klienta ???????Żal mi was !!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy