Skocz do zawartości

biuro rachunkowe wspólpraca, podzlecenie

wróć do serwisu Księgowość 452 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_halina

Guest_halina
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2009 - 11:22

otworzyłam biuro rachunkowe przy trasie Rzeszów - Jasło,posiadam certyfikat MF, wiedzę,niestety mało klientów,liczę, że może od początku roku ktoś przybędzie, ale obecnie podjęłabym się podzlecenia dla innej firmy- biura rachunkowego,bo wiem,że są takie możliwości,gdyby ktoś z was słyszał o takiej mozliwości proszę o kontakt: e-mail:biuro.rach.finanse@op.pl, teren Rzeszów i okolice w promieniu 50 km,a może ktoś ma klientów a nie ma uprawnień i chciałby pojąć współpracę ze mną z tego terenu.

#2 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 26 listopad 2009 - 14:00

Witam, ja jestem z terenu Częstochowy, chciałabym otworzyć biuro rachunkowe niestety nie posiadam uprawnień. Myślę o nawiązaniu współpracy z biurem rachunkowym.

#3 Guest_kika

Guest_kika
  • Goście

Napisano 27 listopad 2009 - 09:34

Ja posiadam certyfiakt , jestem z Rudy Sl.jakby ktos był chętny do współpracy zapraszam

#4 Guest_kika

Guest_kika
  • Goście

Napisano 27 listopad 2009 - 12:12

mój adres biuroksiegowa@gmail.com

#5 Guest_asia

Guest_asia
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2009 - 14:41

Chcę założyć biuro rachunkowe wroclaw i/lub kłodzko poszukuję osoby chętnej do współpracy z certyfikatem.Kontakt jmiler@wp.pl

#6 Guest_Zofia

Guest_Zofia
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2010 - 15:43

Obecnie kończę studia podyplomowe z rachunkowości, które pozowlą mi na zdobycie certyfukatu MF w zwiazku jednak z faktem , iż moje dytychczasowe doświadczenie zawodowe związane jest z "budżetówką" poszukuję osoby która przyuczy mnie do pracy w biurze rachunkowym.Mieszkam w okolicach Warszawy.

#7 Guest_Edyta

Guest_Edyta
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 15:54

Mam podobny problem do Haliny. Otworzyłam niedawno biuro rachunkowe w Warszawie ale niestety narazie mam niewielu klientów. W związku z tym nawiąże współpracę z kimś kto nie ma uprawnień a ma klientów, albo przyjmę zlecenie od innego biura rachunkowego. Jeśli ktoś wyraża chęć współpracy to proszę o kontakt na maila emgryn@wp.plZapraszam również klientów chcących nawiązać ze mną współpracę.

#8 Guest_lidia

Guest_lidia
  • Goście

Napisano 05 luty 2010 - 21:07

Witam,Posiadam licencję MF, chciałabym otworzyć w Warszawie lub Piasecznie biuro rachunkowe poszukuję wspólnika z uprawnienami. Oferty prosze przesyłać na e-maila: lidiapas@poczta.onet.pl

#9 Guest_aneta

Guest_aneta
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 20:30

Posiadam licencję MF, szukam klientów KH, KPIR, ryczałt, VAT, kadry i płace z Warszawy lub na północ do niej (Legionowo, Jabłonna, Marki). Zainteresowanych proszę o kontakt na maila: anetasobczak1@wp.pl

#10 Guest_nowe biuro

Guest_nowe biuro
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 23:04

Witam, ja rozkręcam własne biuro rachunkowe (posiadam licencję oraz co chyba bardziej ważne doświadczenie).Jeśli ktoś z Warszawy (Bemowo lub okolice) z zasobem Klientów chciałby ze mną współpracować, to proszę o oferty na maila majcher.ewa@wp.pl

#11 Guest_Marzena

Guest_Marzena
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2010 - 11:24

jakiś czas temu otworzyłam biuro rachunkowe niestety mam niewiele klientów. Nawiążę współpracę z osobą, która pomoże mi zdobyc klientów lub ich ma. Bardzo proszę o pomoc. marzyniu@wp.pl

#12 Guest_współpraca biuro rachunkowe

Guest_współpraca biuro rachunkowe
  • Goście

Napisano 01 maj 2010 - 17:53

~` witam jestem księgową z tyt. mgr rachunkowości mam również licencję MF - i co najistotniejsze : wieloletnie doświadczenie tak sobie myślę aby stworzyć coś na zasadzie sieci, rozważam podjęcie działalności gosp. ale właśnie pracuję na etacie i tak raczej myslałam o czymś dodatkowym .... jestem z okolic Raciborza . Gdyby ktoś był zainteresowany mój email ewax3@tlen.pl

#13 Guest_zespół RC

Guest_zespół RC
  • Goście

Napisano 02 maj 2010 - 22:04

Zapraszamy do współpracy na terenie całego kraju Biura Księgowe oraz Samodzielnych Księgowych www.ramarconsulting.pl

#14 Guest_WZM-1

Guest_WZM-1
  • Goście

Napisano 05 maj 2010 - 14:48

Posiadam licencję MF i specjalizuję się w sporządzaniu wniosków o zwrot Vat za materiały budowlane WZM-1.W zamian za pomoc w pozyskiwaniu wniosków WZM-1 pomogę osobom które chciałyby założyć biuro rachunkowe lub podzielę się prowizją.Zainteresowanych proszę o kontakt na maila:andrzej.mirek@wp.pl

#15 Guest_BR GUSTO

Guest_BR GUSTO
  • Goście

Napisano 06 maj 2010 - 15:12

WitamJesteśmy młodym biurem rachunkowym działającym na terenie całej Polski. Posiadamy specjalistyczne oprogramowania, które umożliwia podgląd danych z każdego miejsca w Polsce mającego dostęp do internetu. Obsługujemy firmy m.in. ze Szczecina i Poznania. Chętnie podejmiemy współpracę z firmami oraz z innymi biurami rachunkowymi na zasadzie podzlecenia. ZAPRASZAM na stronę www.brgusto.pl

#16 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 13:42

Posiadam certyfikat MF, mam doświadczenie w budżecie (SP zoz), ale chętnie założyłabym z osobą z doświadczeniem biuro rachunkowe - miejsce Wodzisław ślaski (przy trasie międzynarodowej Chałupki-Czechy). Osoby zainteresowane z powiatu wodzisławskiego i okolic proszę o kontakt mailowy: aszebesta@interia.pl.

#17 Guest_katarzyna

Guest_katarzyna
  • Goście

Napisano 29 maj 2010 - 23:24

Prowadzę biuro rachunkowe w Bytomiu. Posiadam certyfikat MF, doświadczenie w prowadzeniu ksiąg handlowych, PKPiR, ryczałtu, ZUS. Nawiążę współpracę w charakterze podwykonawcy. biuro_katarzyma@op.pl

#18 Guest_grabosia88

Guest_grabosia88
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 12:18

WitamJesteśmy młodym biurem rachunkowym działającym na terenie Gorzów Wlkp. i okolice. Posiadam certyfikat MF, doświadczenie w prowadzeniu ksiąg handlowych, PKPiR, ryczałtu, ZUS. Chętnie podejmiemy współpracę z firmami oraz z innymi biurami rachunkowymi na zasadzie podzlecenia. ZAPRASZAM na stronę www.grupa-alpin.eu. Kontakt mailowy: sekretaria@grupa-alpin.eu

#19 Guest_jola1216

Guest_jola1216
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 21:09

Otworzyłam niedawno biuro rachunkowe, szukam klientów. Nawiąże współpracę z osobą, która pomoże zdobyć mi klientów lub z osobą, która szuka wspólnika. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila: jola.buchalter@gmail.com

#20 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 13:29

Witam, nosze się z zamiarem otworzenia biura rachunkowego. Nie mam licencji, natomiast mam potrzebną kadrę i zlecenia. Miasto Włocławek, woj. kuj-pomorskie. Poszukuję wspólnika z licencją. Kontakt : michciech0806@gmail.com

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych