Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Sklep odzieżowy - własny biznes w AIP

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103250 postów

Napisano 15 listopad 2013 - 13:06

Amancio Ortega, właściciel firmy odzieżowej Zara jest od lat jednym z najbogatszych ludzi na globie. LPP to obecnie najdroższa spółka na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.   Chcąc kupić tylko jedną akcję tej Gdańskiej firmy, musimy liczyć się z wydatkiem ponad 6 tysięcy złotych. Wydaje się zatem, że biznes odzieżowy to całkiem dochodowy rodzaj działalności. W ostatnich miesiącach jednymi z najczęściej otwieranych biznesów w ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości przy Szkole Głównej Handlowej są właśnie firmy odzieżowe. Co skłania młode osoby do otwierania firm zajmujących się właśnie produkcją ubrań? Powrót do artykułu: Sklep odzieżowy - własny biznes w AIP

#2 kuntor

kuntor

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 16:01

Poczytaj jeszcze o American International Corporation. Można prowadzić dokładnie to samo, ale na innych zasadach, ze znacznie niższymi kosztami, bez ZUS, bez vat na fakturach. Pozytywne jest to, że mamy w tym momencie aż tyle możliwości optymalizacji biznesu!

mspinfo.png

#3 Guest_moment

Guest_moment
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 13:18

Myślę, że to dobry pomysł, oprócz tego polecam troszeczkę poczytać, poszukać  w niecie info. Ja ze swoje strony mogę polecić info z tej sytony: http://www.cassioli....tylia-Moda.html. Nie zaszkodzi przejrzeć, a nóż widelec jakaś informacja okaże się istotna.

#4 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 09:27

Rzeczywiście można powiedzieć, że moda rządzi światem i jeżeli tylko wczujemy się w rynek i potrzeby klientów, mamy szansę na takim biznesie zarobić. Przykładem może być między innymi strona Domodi, przez którą kupiłam ostatnio zresztą sukienkę krótką i kilka par bluzek. Zarówno kobiety jak i mężczyźni interesują się dziś modnymi ubraniami i warto moim zdaniem pójść w tę właśnie stronę.

#5 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 828 postów

Napisano 20 kwiecień 2021 - 20:24

Prowadzenie własnego biznesu nie jest prostą sprawą. Na pewno warto zaopatrywać się w towar w sprawdzonych miejscach. Koniecznie sprawdźcie sobie tą stronę: https://ptak.com.pl/ to hurtownia odzieży damskiej. Mają bardzo duże doświadczenie w branży i imponujący wybór produktów ;) Mam nadzieję, że te informacje przydadzą się komuś z Was.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych